Chęc przywrócenia podcastu

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Chęc przywrócenia podcastu

Re: Chęc przywrócenia podcastu

autor: Claude » 2010-05-24, 04:17

Ivellios pisze:Claude mOnet, powiedz mi człowieku jedną rzecz. Ty się tutaj zarejestrowałeś tylko po to, żeby swój podcast reklamować? Bo jak narazie to jedyne dwa twoje posty zawierają tylko reklamę i nic więcej...
Nie tylko. Trochę merytorycznych postów już wysłałem.
Wydaje mi się, że poszukiwacze zjawisk niewyjaśnionych (ZN), w tym teorii spiskowych (TS) powinni ze sobą współpracować, dlatego puściłem tego reklamowego posta. Nie zrobiłem tego z własnej pychy dla siebie, bo do interesu dokładam (czas, ale i realne pieniądze), a dla ludzi którzy chcieliby posłuchać czegoś ciekawego w temacie ZN i TS. Dla mnie zrobiłem to może też, ale po to, aby walczyć z niewiedzą ogółu i poniekąd z NWO.

W sprawie współpracy wysłałem Ci PM.

Re: Chęc przywrócenia podcastu

autor: Ivellios » 2010-05-23, 16:49

Claude mOnet, powiedz mi człowieku jedną rzecz. Ty się tutaj zarejestrowałeś tylko po to, żeby swój podcast reklamować? Bo jak narazie to jedyne dwa twoje posty zawierają tylko reklamę i nic więcej...

Wracając do tematu podcastów Paranormalium, to żeby coś zacząć z tym działać, to muszą się zebrać przynajmniej ze trzy osoby - tak jak było kiedyś, byliśmy ja, Mawerick i Assassinio, nagrywaliśmy głosy, potem się to miksowało, dodawało podkład dźwiękowy i podcast był.
Musi się jakiś zespół zebrać, bo ja sam po prostu nie jestem w stanie tego wszystkiego robić.
A póki co to jak się ktoś już zgłosi na redaktora, to najczęściej kończy się na wysłaniu próbki głosu i po kandydacie słuch ginie. Zamiast wyjaśnić, że jednak nie może nagrywać, bo to i tamto, to po prostu przestaje się odzywać, a my nic nie wiemy.
Tak nie może być. Do podcastów powinny się zgłaszać tylko osoby, które wiedzą, że mogą nagrywać, że mają na to czas, itd. Przynajmniej godzinę trzeba poświęcić na to, żeby nagrać (w sensie wygadać :P ) dobrą audycję.

Re: Chęc przywrócenia podcastu

autor: Claude » 2010-05-23, 04:07

Jako, że ten temat chyba umarł - zarekomenduję własny podcast zajmujący się bardziej teoriami spiskowymi niż zjawiskami niewyjaśnionymi (polecam szczególnie sceptykom):
Teoria Chaosu

Być może nie kontynuuję klimatu podcastu Paranormalium i tego, co stworzyli twórcy tego podcastu, ale ich podcast na pewno zainspirował mnie do stworzenia tego nowego podcastu.

Gratuluję im pomysłu i wykonania. Bardzo dobra robota, szkoda, że już nie ma od 2 lat nowych odcinków. Ale tak jak Archiwum X, wszystko co dobre się kiedyś kończy...

Chęc przywrócenia podcastu

autor: mikra25 » 2010-01-14, 22:08

Cześć.
Audycji podcastu paranoralium.pl słucham od dłuższego czasu. Nie mogę przeboleć że zaprzestano nadawania programów.
Pomyślałem że jeśli dotychczasowi twórcy nie mają czasu na dalsze tworzenie audycji to może ja mógłbym spróbować tej trudnej sztuki. Ponieważ lubię szybko realizować moje pomysły jeszcze dzisiaj rano nagrałem próbki głosu.
Was drodzy użytkownicy i admini chciał bym zapytać o 3 rzeczy:
- po 1: czy chcieli byś cie żeby podcast był kontynuowany
- po 2: czy wyobrażacie sobie kolejne artykuły czytane moim głosem
- po 3 i najważniejsze: czy admini wyrażają zgodę na moje działanie
Z nielicznych zalet dotyczących mojego głosu mogę powiedzieć że przeszedłem już mutację więc mój głos nie ulegnie zmianie.
Tutaj znajdują się próbki mojego głosu:
http://mikra25.wrzuta.pl/audio/0TGnFTJK ... ka_glosu_1
http://mikra25.wrzuta.pl/audio/0Vrpf5PC ... ka_glosu_2

Bardzo proszę o odpowiedź użytkowników i administratorów bo to ostatecznie od nich wszystko zależy.

Pozdrawiam, Michał

Na górę