"Zaginione Taśmy Paranormalium"

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: "Zaginione Taśmy Paranormalium"

"Zaginione Taśmy Paranormalium"

autor: Ivellios » 2009-11-26, 01:02

Ach, cóż za tajemniczo brzmiący tytuł! :P

Będę tutaj umieszczał różne interesujące materiały dźwiękowe, które walają się gdzieśtam na moim dysku, a które chciałem początkowo zamieścić jako audycję mp3 (wraz z newsem na głównej), i których jakość okazała się być tak kiepska, że zdecydowałem nie zapodawać ich na stronie głównej.

Takich nagrań póki co znalazłem niewiele, niestety większość z nich w wyniku awarii dysku uległa niemal kompletnemu zniszczeniu, postanowiłem więc uratować co się da i udostępnić wam.

I tak oto uratowałem nagranie z dyktafonu z ubiegłorocznej debaty ufologicznej, która odbyła się w dniu 8 grudnia 2008 w Katowicach :P
Nagranie prawie kompletne, jedynie w paru miejscach przeskakuje o sekundę do przodu. Jakość kiepskawa, udało mi się ją jednak nieco poprawić w edytorze. Panie i panowie, życzę miłego słuchania :P

http://www.paranormalium.pl/pobierz_tas ... 2008_zapis

Uwaga - co prawda moderator debaty Sebastian Minor zapowiada, że próba dojścia do stwierdzenia czy UFO naprawdę istnieje potrwa "w ciągu najbliższych trzech godzin", nagranie jednak ma niewiele ponad dwie godziny - po pierwszej godzinie zarządzono przerwę, coby przysłuchujący się debacie widzowie mogli odpocząć (i posilić się napojami o zerowym procentażu i pizzą dostarczoną przez miejscową pizzerię :P ). Wywaliłem też z nagrania większość cichych momentów.

Po debacie dokonałem również nagrania rozmowy z siedzącym na widowni studentem fizyki, który wyliczył wszystkie wpadki jednego z biorących udział w debacie naukowców (ów naukowiec używał głównie argumentów typu "proszę państwa, fizyka jest piękna, zajrzyjcie do książek", a chwilę później zaczął coś chrzanić, że "czy jak opowiem sąsiadowi że zgwałcił mnie zielony ludek to czy sąsiad mi uwierzy" :lol: ). Jeśli uda mi się to nagranie znaleźć, możliwe że również tu zagości ;)

Gdzieś na początku nagrania słychać fragment mojej konwersacji z dziennikarką "Dziennika Zachodniego" xD

Bardzo proszę, aby to nagranie - inaczej niż w przypadku normalnych audycji - nie latało po jakichś Chomikach, Rapidshare'ach i innych darmowych serwerach, z których mogłaby je pobrać każda jedna osoba. Jedyny link, z jakiego można to nagranie pobierać, znajduje się w tym temacie.

Na górę