Radio Na Fali

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Radio Na Fali

Re: Radio Na Fali

autor: Ivellios » 2019-04-08, 18:15

Bart poinformował mnie, że aktualnie przebywa gdzieś w północnej części Indii. Szykuje nowe odcinki "Chaty Mistyka", ale na gotowe nagrania musimy jeszcze poczekać.

Re: Radio Na Fali

autor: ZdzisławZdzisławski » 2019-04-07, 04:05

Czy ktoś wie, co się teraz dzieje z Tomkiem? Już nawet na Facebooku go nie widać. Nawet Barta z Chaty Mistyka gdzieś wcięło...

Re: Radio Na Fali

autor: Ivellios » 2019-04-06, 04:24

Wspomniane dziadostwo chyba przestało istnieć, strona się w ogóle nie ładuje. A inne dziadostwo radionafali.pl aktualnie przekierowuje na stronę Teorii Chaosu.

Re: Radio Na Fali

autor: yuby » 2019-01-10, 04:11

Jest jeszcze takie działanie dziadostwo, nie polecam: https://radionafali.ml

Re: Radio Na Fali

autor: Ivellios » 2019-01-09, 18:02

radionafali.pl przekierowuje teraz na stronę Teorii Chaosu

Re: Radio Na Fali

autor: zdzislawski » 2018-04-19, 17:58

A ja uważam że Radio Na Fali prędzej czy później i tak skończyłoby tak jak skończyło. Dlaczego? Z powodu konfliktowej osobowości Tomka vel Mapeta. I sprawowania władzy w radiu na zasadzie dziel i rządź. Zobaczcie sobie stronę radionafali.com w Internet Archive i sprawdźcie, ile prezenterów było krótko po uruchomieniu projektów i ile audycji, a ile pod koniec "życia" radia. Na początku audycje nowe i ciekawe były prawie codziennie, a pod koniec jeszcze zanim zdechł serwer radiowy RNF-u zostały tylko dwie audycje, i to dość nieregularne (nie liczę Chaty Mistyka, bo zdążyły chyba polecieć dwa czy trzy odcinki i serwer RNF padł). Ten prezenter sam odszedł, tamten został wyrzucony, i tak oto na antenie Tomek został sam z Xięciem e2rdem który nadawał od święta. Claude_mOnet musiał się pożegnać no bo Keshe i Krawiec... podejrzewam że większość odeszła z RNF-u właśnie z powodu konfliktu z wszystkowiedzącym Tomaszem.

Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

Re: Radio Na Fali

autor: mika.iceland » 2018-03-17, 14:27

Pan znany jak Sanjaya zerżnął bezczelnie design strony i zrobił tam sobie swoje jakieś coś pod nazwa "radionafali.pl ", to tylko pokazuje intencje i zadanie jakie ten człowiek ma w środowisku w którym funkcjonuje podając się za Jasną Stronę Mocy - można powiedzieć że jest kolejnym funcjonariuszem ( tam kupę zrobi , tu kupę zrobi... a to pierdnie na tego a to pierdnie na tamtego ...). Co do Tomasza to z pewnością długo nie wysiedzi z dala od mikrofonu , musi jednak nabyć nowy sprzęt a to tanie nie jest . Wpisy na popularnej społecznościówce się pojawiają więc kontakt jest na profilu "Go To The Forest" link dla Opornych jest tutaj : https://www.facebook.com/gototheforest/. Nie ma jednak gwarancji że nie będzie to radio o Technologii Keshe ... co nie wszystkim odpowiada no ale Tomasz dorosły jest i może robić co chce bez pytania rodziców o zgodę ... Pozdrawiam .

Re: Radio Na Fali

autor: Tzimisce » 2018-01-28, 20:48

Dziękuje za odpowiedź Ivelliosie! Filmiki krula wielkiej Lechii, najlepszego gospodarza i pierwszego Sekretarza Sanyi stanowią 95% tej strony.
Co mnie najbardziej niepokoi to bezprawne wykorzystanie loga RNF, wprowadzające ludzi w błąd, oraz zbliżony wygląd strony. Wykorzystali również wywiad z kapitanem, w którym mówi że logo zostaje, więc tym samym "uwiarygadniają" tą stronę, bo ten wywiad poza strumieniem z RP to jedyna sensowna rzecz.
Kolejną sprawą są ośmieszające dawną ekipę rnf ankiety. Nawet jeżeli ktoś nie zgadzał się z tym co mówił kapitan o Keshe to nie powinien jako powód zakończenia działalności rnf podawać "awaria magrava" czy "magic mushrooms".

Jestem ciekaw ile ta witryna będzie stać i proszę wszystkich fanów rnf o jej bojkot. Można by też gdzieś w widocznym miejscu zapisać informacje że w tym momencie Kapitan nic nie robi, a tego typu rzeczy to po prostu fałszerstwo i kradzież własności intelektualnej.

Re: Radio Na Fali

autor: Ivellios » 2018-01-28, 20:32

Prawdopodobnie to robota albo jakiegoś głupka-fana NTV albo trolla próbującego oszpecić wizerunek RNF i RP. Ostatnio jak tam byłem, to na głównej wisiał odtwarzacz strumienia Radia Paranormalium, a strona główna była zapełniona filmikami tego całego śmiesznego Sanjayi w kapelutku Gandalfa...

Re: Radio Na Fali

autor: Tzimisce » 2018-01-28, 20:08

Jako że Kapitan zakończył ten projekt jestem ciekaw kto prowadzi stronę radionafali.pl ? Zawartość jest turbolechicka, płaskoziemska i niezgodna z tym co robił Kapitan :p . Mówił o nowym projekcie, ale to chyba nie jest to...

Re: Radio Na Fali

autor: yuby » 2018-01-18, 12:23

Projekt RNF jest definitywnie zakończony. Więcej tutaj w oficjalnym zakończeniu działalności RNF: http://chomikuj.pl/yuby77/ARCHIWA/ARCHI ... 8PCZA/2018
PS.:
Przepraszam ale nie mam na chwilę obecną możliwości umieszczenia audycji gdzie indziej.

Re: Radio Na Fali

autor: Ivellios » 2018-01-16, 00:21

Wkleję tutaj swój komentarz, zamieszczony pod jedną z audycji w archiwum mp3:

Tomek poinformował mnie, że miał poważną awarię sprzętu komputerowego, przez co nie jest w stanie w ogóle nadawać. Uprzedzał, że może być duża przerwa w nadawaniu "Hiperprzestrzeni", zresztą zaraz po otrzymaniu tej informacji dodałem w ramówce dopisek że "audycja chwilowo zawieszona". Tomek rozważał nagrywanie Hiperprzestrzeni jako podcast, jednak jak dotąd nic z tego nie wyszło, dlaczego - nie wiem, być może się rozmyślił. Wymienialiśmy ostatnio kilka wiadomości na messengerze, przepraszał za taką ciszę w eterze, pisał że tęskni za nadawaniem i że zbiera środki na nowy sprzęt.

Re: Radio Na Fali

autor: Endo » 2018-01-13, 04:30

Bez urazy ;) Ivelliosie, ale wydaje mi się, że chyba Ty powinieneś wiedzieć najlepiej "co w trawie piszczy". Nie za bardzo chce mi się wierzyć, że kontakt z Tomkiem urwał Ci się definitywnie - audycje RNF były retransmitowane przez Radio Paranormalium, nie raz słyszałem Was obu dyskutujących na antenie itp... Poza tym i jeden i drugi jesteście jakby nie patrzeć - "kumplami po fachu". Coś mi tu nie gra... no chyba, że chłopak popadł w jakąś deprechę lub kłopoty i uciekł z "internetów". Materiał na teorię spiskową ;)

Re: Radio Na Fali

autor: Ivellios » 2017-12-18, 17:39

W Internecie pojawiła się domena radionafali.pl a na niej jakaś świeża stronka postawiona na wordpressie, ktoś się może orientuje, czyj to pomysł? Może Tomek chce uruchomić RNF ponownie pod innym adresem?

Re: Radio Na Fali

autor: Endo » 2017-12-16, 03:49

Ok, dzięki za wytłumaczenie @Ivellios
Pozdrawiam. :)

Re: Radio Na Fali

autor: Ivellios » 2017-12-09, 22:58

Stream już od ponad roku nie działa. Jakoś miesiąc temu Tomkowi kolokwialnie mówiąc sfajczył się sprzęt komputerowy - czyli nadawać nie ma jak. A domena radionafali.com wygasła 15 listopada...

Radio Na Fali

autor: Endo » 2017-12-09, 01:48

Witam serdecznie i z góry przepraszam jeżeli zadam nietaktowne pytanie na naszym zacnym forum ;)
Nie wiedziałem w sumie gdzie zapytać, dlatego wybrałem bezpieczny temat w off-topic.
A mianowicie - nie wiecie moi drodzy gdzie podziało się "Radio Na Fali"? Link do strony u mnie nie działa, a wcześniej na radiu "tune-in" zniknął chyba ich stream. Gdzieś się przenieśli, coś się stało?
Nie ukrywam, że lubiłem od czasu do czasu ich posłuchać mimo, iż głownie słucham oczywiście naszego radyjka.

Pozdrawiam serdecznie :)

Na górę