Kilka zmian i poprawek technicznych

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kilka zmian i poprawek technicznych

Kilka zmian i poprawek technicznych

autor: Ivellios » 2017-07-31, 22:58

W ostatnim czasie na forum oraz stronie głównej Radia Paranormalium wprowadziłem pewne zmiany i poprawki. Zacznę od zmian:

CZAT: Ponieważ dostępność dla niezalogowanych zachęcała trolli internetowych do zabawy w szkalowanie ludzi związanych z Radiem Paranormalium, podjąłem decyzję o ograniczeniu dostępu do czata. Obecnie jest więc on dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

NEWSLETTERY: Jak zapewne wiecie, newslettery rozsyłane są również do użytkowników forum. Wychodząc jednak naprzeciw prośbom, jakie pojawiły się w ostatnim czasie, dodałem w profilach możliwość wyłączenia sobie newsletterów.

POPRAWKI: W zasadzie wprowadziłem tylko jedną znaczącą poprawkę, mianowicie zmieniłem serwer pocztowy, z którego rozsyłane są powiadomienia emailowe o nowych postach oraz emaile z linkami aktywującymi. Wykorzystywany wcześniej serwer o2.pl trafił niestety na czarną listę, między innymi na outlook.com, przez co wielu użytkowników nie otrzymywało z forum ani powiadomień o postach, ani wiadomości z linkiem do aktywacji nowego konta. Teraz już wszystkie powiadomienia powinny dochodzić normalnie.

Na górę