Bigfoot

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Bigfoot

Re: Bigfoot

autor: piterwslk » 2017-06-24, 23:11

to prosze usunac temat

Re: Bigfoot

autor: Ivellios » 2017-06-24, 01:23

Nawet nie skorzystałeś z wyszukiwarki na głównej. Jest możliwość przeszukania archiwum audycji, i tak się składa, że było już kilka audycji stricte o Bigfoocie i kilka audycji, w których temat Bigfoota się przewijał.

Bigfoot

autor: piterwslk » 2017-06-22, 23:58

witam , chciałbym przedstawić temat na nowa audycje ktory moim zdaniem jest bardzo ciekawy zarowno pod wzgledem czysto naukowym a rozniez psychologicznym . Temat to tak zwana Wielka stopa , interesuje się tym tematem od paru lat i musze powiedzec ze na dzien dzisiejszy jest sporo materialu o tej istocie kontertnie na you tubie , a chodzi mi bardziej o ludzi ktorzy chodza z kamera w krajach takich jak USA czy Kanada i doswiadczaja niezwykłych przeżyć . Takich kanalow na yt jest naprawede sporo oczywiscie nie wszystkie sa interesujace lecz jest naprawde spora ilosc takich które mogły by potwierdzić prawdziwosc tej istoty. Jesli ktokolwiek zechce się tym tematem zainteresowac moge podac wlasnie te kanały czy konkretnie filmy

Na górę