Poszukuję osób, które przeżyły śmierć kliniczną

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Poszukuję osób, które przeżyły śmierć kliniczną

Re: Poszukuję osób, które przeżyły śmierć kliniczną

autor: Darnok » 2010-06-07, 01:23

Na prośbę Pani Moniki temat odblokowałem i podbijam.

Poszukuję osób, które przeżyły śmierć kliniczną

autor: MonikaL » 2010-05-20, 01:27

Poszukuję osób, które przeżyły śmierć kliniczną, do udzielenia anonimowych wywiadów potrzebnych do napisania pracy magisterskiej.

Jestem studentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego i piszę pracę na temat doświadczania śmierci klinicznej. W związku z tematem pracy mam zadanie przeprowadzić anonimowe wywiady, dotyczące przeżycia tego zjawiska.
Jeżeli ktoś z Państwa przeżył śmierć kliniczną lub znają Państwo kogoś, kto ją przeżył i byłby tak miły, aby udzielić mi wywiadu, a zarazem pomóc w pisaniu pracy magisterskiej, to bardzo proszę o kontakt.

W celu przeprowadzenia wywiadu jestem w stanie dojechać do każdego miejsca położonego na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i ewentualnie podkarpackiego, a także do Warszawy (jako, że jest łatwy dojazd).

Mail: monika.lazar7@gmail.com
Tel.: 503 013 868 lub priv na forum

Z poważaniem :
Monika Lazar

Na górę