Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

autor: joanna.solawa » 2018-05-29, 18:26

Chcąc czy nie radio ***radio ściek*** prowadzi wywiady z ciekawymi gośćmi o ogólnopolskiej sławie a jakoś nie widziałam żeby ktoś ciekawy dzwonił do audycji tEoriA cHaoSu bo jak się dodzwoni stały słuchacz z Uk albo jehowiec z Żywca to jest lizanie po d#pie Michała i jak ktoś ma inne zdanie to rozłącza go bo niby słuchacz trolujący.
Mam nadzieje że ta audycje spadnie z ramówki Paranormalium.

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

autor: zdzislawski » 2018-05-28, 20:39

Zachodzę w głowę, jaką za przeproszeniem k*rwą karaczańską trzeba być, żeby z jednej strony retransmitować czyjąś audycję (i jeszcze pobierać przy tym "wpłaty na serwer" od słuchaczy!), z drugiej zaś - robić tej osobie taki syf koło dupy, trollować i oczerniać go na potęgę. Sądząc po tym, że specjalnie tu przylazłeś i się zarejestrowałeś, aby założyć ten pożałowania godny temat, sam jesteś jednym z tych śmieci tworzących radio-ściek "ępary dałn".

Ja wiem, dlaczego strony wszystkich innych radiów siadają podczas Teorii Chaosu. Ja wiem! Bo wam k*rwy jedne zależy, żeby ludzie słuchali tej audycji tylko u was, i żeby wysyłali wam "datki na serwer". Obserwowałem kiedyś licznik pod playerem u was podczas Teorii Chaosu i w ciągu trwania całej audycji zgromadziła się tam na nim suma ponad 600 złotych. Czyli z jednej strony żerujecie na potęgę na Michale i jego audycjach, zarabiacie pieniądze na tym co on nadaje, z drugiej zaś obsrywacie go na wszelkie możliwe sposoby i robicie mu gnój.

Was o łby ukrócić to za mało. Pieprzone społeczne gówno, nic więcej.

Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

autor: Deux » 2018-05-28, 18:33

***link niezgodny z regulaminem***

Nie wiem czy widzieliście, ale bardzo dobry film chyba zrobiony przez waszą konkurencje - ***radio ściek*** o jednej z audycji nadawanej w waszym radiu, która raczej jego co jak co dobrego poziomu NIE podnosi.

Na górę