Iluminati

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Iluminati

Re: Iluminati

autor: Loucas » 2011-08-19, 14:15

Nikt nie popada w paranoję, podejrzewam tylko, że to bardzo prawdopodobne, bo najciemniej pod latarnią nie?

Re: Iluminati

autor: Spock » 2011-08-18, 01:24

Tym, którzy biorą udział w globalnym spisku jest na rękę, to że jest o tym głośno, dzięki czemu większość naszej populacji myśli, że to zwyczajne bzdury i nie wierzy w "te filmiki na youtube".
Czyli:

- Kiedy się o nich nie mówi, to dobrze, bo nikt nic nie podejrzewa.
- Kiedy się o nich mówi, to dobrze, bo nikt w to nie wierzy.

Nie popadacie w paranoję ?

Re: Iluminati

autor: Darnok » 2011-08-18, 00:57

Tym, którzy biorą udział w globalnym spisku jest na rękę, to że jest o tym głośno, dzięki czemu większość naszej populacji myśli, że to zwyczajne bzdury i nie wierzy w "te filmiki na youtube".
Ostatnio taką taktykę nasz wspaniały rząd wykorzystał- położenia tajnych placówek w opisach konkursów na ich remont bodajże.

Re: Iluminati

autor: Loucas » 2011-08-18, 00:42

maksim399 pisze:Ja mam takie zdanie na ten temat:Gdyby to była prawda to tych filmików już dawno by nie było na YOUTUBE:-)Nie szukajcie spisku tam gdzie go niema...
Tym, którzy biorą udział w globalnym spisku jest na rękę, to że jest o tym głośno, dzięki czemu większość naszej populacji myśli, że to zwyczajne bzdury i nie wierzy w "te filmiki na youtube".

Nie mówię od razu, że wierzę w ten globalny spisek i wielką mistyfikację dziejów, ale podejrzewam, że są takie osoby na tym świecie, które mają o wiele więcej do powiedzenia niż prezydenci lub papież...

Re: Iluminati

autor: IteratorZX81 » 2011-05-18, 13:00

Powiem tak: Niedługo mogą się pojawić znacznie potężniejsze urządzenia niż ten RFID-zik i wtedy to dopiero się pojawią teorie schi... znaczy konspiracyjne.

Re: Iluminati

autor: maksim399 » 2011-05-18, 10:14

Ja mam takie zdanie na ten temat:Gdyby to była prawda to tych filmików już dawno by nie było na YOUTUBE:-)Nie szukajcie spisku tam gdzie go niema...

Re: Iluminati

autor: NM_ONE » 2011-05-18, 00:07


Jaka piękna reklama, aż ma się ochotę poprosić o taki wspaiały chip...I można się dostać dzięki niemu do fajnych klubów...


A tak na serio, czy nie uważacie że to łamanie prawa do wolności? Z pewnością dane o posiadaczu nie posiada tylko osoba chipowana, ale też jej rząd...Może dzięki temu kontrolować i śledzić satelitą takiego delikwenta. Ale to tylko gadanie wariatki...
Ok na razie nikt nie narzeka na chip, jednak wątpię by było to wprowadzone tylko i wyłącznie w USA...Plany są znacznie szersze, jednak ie mam pojęcia jak zdołają zmusić do zachipowania cały świat. A czy wiedzieliście że Polacy mają zakaz wyjazdu do Kanady bez chipa!!!

Re: Iluminati

autor: Chantelle » 2011-01-13, 17:16

Ok film byc moze nie jest najwyzszych lotow , ale jest jakims poczatkiem dla niektorych . Od czegos trzeba zaczac . Jest w nim tez troche prawdy ,musisz przyznac.

Re: Iluminati

autor: Spooky Fox » 2011-01-09, 21:57

Piszesz o idiotyzmach.

Oglądałem filmy o teoriach spiskowych, o których Tobie się nie śniło, a świadczyć może o tym to, że 95% filmów na serwisie paranormalium.pl dotyczących teorii spiskowych pochodzą z moich źródeł.

Więc albo oglądałaś ten jeden film i Twoja wiedza jest tak płytka, jak tylko może być, albo oglądałaś jakieś tam filmy, myślisz, że posiadasz wiedzę, a tak naprawdę wierzysz w byle gówno, które przedstawią Ci jacyś żałośni kolesie.

Odstaw to. Bo to może zakończyć się na dwa sposoby:

1 - skończysz na obejrzeniu tego dennego filmu i uwierzysz bezgranicznie, że jesteś obserwowana i że w ogóle NWO i faszerowanie bydła truciznami i ble ble ble...

2 - obejrzysz całą masę innych filmów i Twoja obecna paranoja nasili się, co może być katastrofalne w skutkach.

A sądząc po tym, jak piszesz swoje posty, nie masz też zbyt dużo latek. Summa summarum - dopóki nie napiszesz czegoś mądrego, nie jesteś osobą zdolną do ogólnie rozumianej dyskusji na poziomie.

Re: Iluminati

autor: NM_ONE » 2011-01-09, 21:31

Widać kto tu ma bzdurne wiadomości, jakbyś obejrzał film to wiedziałbyś o czym piszę.

Re: Iluminati

autor: Spooky Fox » 2011-01-09, 20:43

Bzdura. To, że jesteś tu od dłuższego czasu nie znaczy, że masz coś mądrego do przekazania. Gdybyś chociaż ubrała to, co masz do powiedzenia w odpowiednie słowa. Bo póki co, to jest to gadanie o tyłku Maryny. Tak jak z Radiem Maryja.

Re: Iluminati

autor: NM_ONE » 2011-01-09, 20:29

Nie bardzo mnie to obchodzi dla nich, mogę być wariatką...Pisałam ten post, wiedząc o tym, że zostanie tak odebrany. Jestem już dość długo na tym forum by zauważyć ile przyłączyło się do nas dzieciaków, szukających sensacji...Więc to jest nieco pokrętny przekaz a oni są tak programowani że może akurat klikną w ten link, by sprawdzić jakie to głupoty ma do zaserwowania jedna, z użytkowniczek forum. Rozumiecie tak jak, z Radjem Maryja...

Re: Iluminati

autor: Ivellios » 2011-01-09, 19:42

NM_ONE, sorry, ale już lepiej wkleić XXXXX linków do filmów o Iluminatach, aniżeli naszkrobać tak bzdurnie wyglądającego posta, jak twój. Czytając taki tekst prawie każdy puknie się w głowę i stwierdzi, że pitolisz głupoty.

Re: Iluminati

autor: Chantelle » 2011-01-09, 14:09

Wiekszosc ludzi po uslyszeniu tego co napisalas w pierwszym zdaniu skresli Cie jako aluminiowo-czapkowego wariata . Wydaje mi się , ze tego typu informacje trzeba ludziom pozwolic odkryc samemu , bo kazdy jest zaprogramowany na odpowiednie myslenie i trzeba to 'odblokowac'. Naprowadzic na pewne rzeczy , nie podawac na talerzu, bo od razu znajdzie się w koszu .
A filmik calkiem dobry , warto obejrzec.

Iluminati

autor: NM_ONE » 2011-01-08, 23:15

Iluminati to organizacja która panuje światem (tak w skrócie), jej celem jest sterowanie nas poprzez media religie i inne możliwe przekazy masowego "rażenia". W Wikipedii za pewne przeczytacie że to zakon ale jaka jest prawda, po co te stowarzyszenia są tajne i dlaczego kiedy spytasz jakiegoś przechodnia na ulicy o Iluminati nikt nie wie o co chodzi? Jak z tym walczyć?
dla niedowiarków pierwsza część filmu.

Na górę