Mabbas- przepowiednia

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Mabbas- przepowiednia

autor: DragonFire » 2007-07-21, 20:50

skoro od tyłu się to czyta, to może jakieś satany? biblie czytują od tyłu ponoć, krzyże wieszają spodem do góry... wszystko naopak..

autor: Shaolin0 » 2007-07-12, 22:57

Ivellios nie czyta postow i się wypowiada w nich... czyli poprostu nabija posty !! :one: :one: gratz

autor: Ivellios » 2007-07-12, 22:51

Tam chyba jest Abbas, a nie Mabbas...

Mabbas- przepowiednia

autor: Shaolin0 » 2007-07-12, 22:46

Ivellios tu ostatnio pisał coś o Mabbasie, że niby miał być to Saddam Husajn, bo jeśliby przeczytać od tyłu słowo Mabbas wyjdzie Saddam, no i po .śmierci Mabbasa mialo się coś wydarzyć... dokładnie nie pamiętam,. bo nie moge odnaleźć tego tematu (tak jakby już go nie było, nawet nie wiem czy do przepowiednia nostradamusa...). Jeśli to przepowiednia Nostradamusa, to czemu miałby tak mocno przekręcać te literki, bo była już taka przepowiednia z Histerem, jak poźniej się okazalo wszystko wskazuje na Hitlera(nazwy podobne, prawda? Hister=Hitler), ale dlaczego miałby przekręcać tak mocno Saddama ? od tyłu czytać ? Wiem, że miał te problemy z jakimiś frajerami co uważali, ze to jakieś czary, ale nie o to mi chodzi :) Poprostu dzisiaj przeczytałem na stronie gazeta.pl pewną informacje z podobnym nazwiskiem
Obrazek

Zmienił literke L na S przy z tym histerem...a teraz dodał literke M, Mabbas=Abbas. Możliwe, że to o niego chodzi :) Dowiemy się jak umrze, hehe ;] 100 lat, 100 lat niechaj żyje nam ! :mrgreen:

Na górę