odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

Re: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

autor: leszek » 2011-08-28, 22:41

Ileż można znieść to co robia ci bałwani? Wszedzie tylko SPAM SPAM SPAM SPAM i jeszcze raz SPAM! Wchodze poczytać coś sensownego, a tu - SPAM! Chore...

Re: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

autor: Darnok » 2011-08-27, 17:10

Bać to się dopiero zaczniecie :)

Re: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

autor: Ivellios » 2011-08-27, 16:54

Sosnowiczaninie, te durnoty nie skończą się wraz z początkiem września. Oni za wysyłanie tego spamu dostają pieniądze. Jeśli trochę poszukać to w Internecie znajdzie się nawet ogłoszenia dotyczące rozsyłania na forach internetowych spamu reklamującego usługi SMS Premium.

A z Tobą, nerwus20, i Twoimi kolegami to ja się spotkam w sądzie, bo to co wy wyprawiacie to już jest szczyt chamstwa, bezczelności i ostre przegięcie w biały dzień. Obsrywacie równo Paranormalium, Life After Life (wczoraj chyba ze sto postów usunąłem!), jak również inne serwisy. Na Paranormalium mam zapisane kilkadziesiąt postów razem z waszymi emailami i IP (nie, nie usuwam ich, moderatorzy też tego nie robą - po prostu wasze reklamy archiwizujemy).

Była taka już żałosna i komiczna zarazem sytuacja na forum paranormalne.pl (też tam moderuję, niespodzianka!), że administrator dodał reklamowane przez was strony do czarnej listy, tak że nie pokazują się linki do nich prowadzące. Jeden z Twoich kolegów, nerwus20, widząc, że mu wycięło linka... założył nowy temat z pytaniem, dlaczego nie może go dodać! To już jest naprawdę szczyt bezczelności, to tak jakby przyszedł i zapytał "cześć, chcę ci nasrać pod oknem a nie mogę, wyjaśnij mi dlaczego".

Ostrzegam - za spamowanie dostajecie, zgadując, jakieś marne 50 zł, a gdy wyślę na was donos w odpowiednie miejsce, możecie stracić nawet 5000. Gówno mnie obchodzi czy macie co żreć i za co żyć, są inne sposoby na zarabianie pieniędzy. Rozsyłanie niezamówionej informacji handlowej stanowi przestępstwo i jest ścigane na wniosek pokrzywdzonego, w tym wypadku mnie.

Re: odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

autor: sosnowiczanin » 2011-08-27, 15:24

google site symulujacy abc news...

o rety, dobrze że wrzesień niedługo to i na takie durnoty mniej czasu będziecie mieli

odnośnie wiadomości moderatora o zegarach śmierci.

autor: nerwus20 » 2011-08-27, 13:38

Witam serdecznie!

Otóż tak jak pisał miłościwie nam panujący zegary śmierci to zło.... Zrobiłem sobie taki i już całkowicie pomijając ile to faktycznie kosztuje, to wynik był dla mnie wysoce niezadowalający, mało tego ostatnio trafiłem na ten artykuł : ***ciach***
i nie ukrywam, zacząłem się bać.

Proszę napiszcie co mam myśleć, a moderatora serwisu proszę o nie usuwanie posta bo moim celem nie jest namawianie do robienia sobie takich wróżb a jedynie podniesienie tematu ich dokładności a o tym właśnie mówi artykuł do którego odnośnik umieściłem w tym poście.

Pozdrawiam i czekam na opinie.

Na górę