Czy to zadrapania demona?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Czy to zadrapania demona?

Re: Czy to zadrapania demona?

autor: AlbertKowalski » 2020-08-26, 02:13

3 ślady po pazurach + 2 mniejsze. Czyli 5 jak 5 palców. Masz moze jakąś nerwicę. Sama się drapiesz nie zdając sobie z tego sprawy, może podczas snu.
Za mało informacji, brak zdjęć.

Re: Czy to zadrapania demona?

autor: Olka111 » 2020-07-14, 13:12

Tak to demon. Idź do specjalisty. 3 zadrapania to kpina z 3 osób świętych... Później z tego może być opętanie

Re: Czy to zadrapania demona?

autor: Ivellios » 2020-06-10, 23:11

Ok, tylko czemu akurat do kościoła? :)

autor: Borys » 2020-06-10, 16:12

Dziewczyno jak mówisz serio to idz do cholery po specjaliste do kościoła.

Czy to zadrapania demona?

autor: ISUMA » 2020-02-13, 14:00

Witajcie, to mój pierwszy wpis na tym forum a raczej na jakimkolwiek takim forum o demonach, nie wiem czy ktoś będzie wstanie mi przybliżyć co się u mnie dzieje bądź spróbować wyjaśnić lub coś doradzić. Otóż od jakiegoś czasu na moim ciele pojawiają się zadrapania, ślady jakby 3 pazurów. Na początku piecze gdy to się dzieje jakbym czymś się oparzyła. A po 15 sekundach ten ból mija i to nic nie boli tylko widzę na plecach lub na udzie lub na łydce długie ślady po pazurach. Jedne znikają szybko inne po dwóch lub trzech dniach. Są to nie za głębokie precyzyjne ślady.
A ja sama czuje jakbym się zmieniała, jestem bardziej poirytowana wkurzam się o pierdoły. Wczoraj pojawiło się u mnie kolejne zadrapanie, trzy precyzyjne linie nie za głębokie ślady po pazurach i dwa nie tak bardzo przy sobie obok tych trzech. Nie wiem czy ktokolwiek mi doradzi co mam zrobić w tej sytuacji. Jak już wspomniałam to mój pierwszy taki wpis...
Chciałabym wiedzieć czy to faktycznie jakiś demon czy istnieje na to inne wyjaśnienie.. Chociaż sama już nie wiem nie sypiam za dobrze od jakiegoś czasu... niby łóżko mam miękkie ale czuje jakbym spała na czymś twardym.. Będę wdzięczna za każda podpowiedź, wyjaśnienie może nawet...

Na górę