Od czego zacząć

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Od czego zacząć

Re: Od czego zacząć

autor: Vampirio » 2013-12-21, 02:11

Weź dużą miskę, wlej do niej wody. Zabarw na czarno atramentem. Ewentualnie możesz wyprać skarpety po trzech dniach to też będzie czarna. Następnie usyp dookoła pentagram z landrynek i inwokuj:
"Przyjdź przyjdź demonie dam ci landrynki".
Na koniec zamieszaj wodę czajnikiem 3 razy w lewo. Jeszcze wylej sobie wszystko na łeb i zatańcz lambadę.

A tak na poważnie tyle tematów już o tym było... tak trudno otworzyć i przerzucić ze 2 strony? No chyba w każdym takim temacie jest wspomniana "Goecja". To tak na początek ;)

Re: Od czego zacząć

autor: Pandemonium » 2013-07-29, 01:03

Jak chce to niech wywołuję, nie każdy musi w to wierzyć. Tyle, że jak jednak coś się stanie to przed śmiercią nam o tym napisz (a wcześniej najlepiej zaopatrz się w kamerę) :D

Re: Od czego zacząć

autor: pytol » 2013-07-29, 00:40

Jeśli chcesz wywołać demona na podstawie samej wiedzy z książek, to od razu powiem Ci, że możesz sobie odpuścić. Tzn. zasadniczo nie polecam przywoływania jakichkolwiek istot astralnych, ale istot, które zwiemy zbiorczo "demonami", w szczególności.

Od czego zacząć

autor: Dzwina Materia » 2013-07-23, 15:38

Moja wiedza na ten temat jest płytka i monotomna :) Chciałbym się dowiedzieć w jakie księgi się zaopatrzyć zeby ją naprowadzić na własciwy tor. Mianowicie jak wywołać demona :) Ale to na razie nei teraz ;) Gdzie dostać te księgi i jak do tego wszystkiego podejsc :) Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuje :))))

Na górę