Sztuka Duchowego Uzdrawiania

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Sztuka Duchowego Uzdrawiania

autor: metody11 » 2007-02-23, 00:11

Witam. Szkoda że tak ważny i pożyteczny temat nie wzbudził zainteresowania. Tym bardziej że ruszył go fachowiec. A wystarczyłoby po prostu skorzystać z wiedzy której nie znajdzie się w jednej książce. Tylko tak można uzdrawiać i leczyć z największym skutkiem. Pomimo to wybiera się zawsze dłuższą i gorszą drogę. Pozdrawiam.

autor: Titania (usunela konto) » 2006-11-23, 10:45

Ciekawy temat i mowa w nim o energii uniwersalnej. Zagadnienie czesto niedoceniane przez lekarzy ale podobno mamy juz duzo eksperymentow, ludzie chcacy wyzdrowiec, nie poddawajacy się chorobie szybciej dochodza do zdrowia.

Slyszalam nawet o eksperymencie gdzie podawalo się jednej grupie ludzi placebo a drugiej nic. Ludzie z placebo wyzdrowieli szybciej!

Wynikaloby z tego, ze nasza swiadomosc i wola odgrywa w procesie zdrowienia wielka role. Nasza odpornosc reaguje na nasze mysli!

Na górę