Znów telekineza

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Znów telekineza

Re: Znów telekineza

autor: miszczunio » 2019-05-08, 20:54

Poruszanie przedmiotami jest efektowne ale większe wrażenie robi psychokineza na ludziach.
Czasem na imprezach znajomi mnie proszą żebym zademonstrował co potrafię. Wtedy muszę trochę pomedytowac, potem się skupić żeby zgromadzić w sobie jak najwięcej kosmicznej energii. Wtedy jestem w stanie przewracac ludzi na odległość bez ich dotykania. Ludzie są wtedy w szoku ze taki dobry jestem.

Re: Znów telekineza

autor: Hitmanx » 2009-03-11, 22:25

Pewnie sobie myślisz: "Siądę tydzień, dwa i przeniosę sobie Mt Everest do Polski" Nie prawda! Żeby przesunąć głupi papierek potrzebujesz kupe czasu (chociaż niektórzy (ja też) twierdzą że nie ważna jest wielkość rzeczy).
To inaczej sobie pomyślisz "jaki h... Niszczy mi marzenia, ale co z tego chociaż się będę chwalił w szkole" -Jak tam chcesz, ale co jak będą chcieli zobaczyć te twoje cuda? Daje 100zł że nie dasz rady się wystarczająco skupić w tłumie oczu w ciebie wpatrzonych i wyśmiewających pod nosem.

Pkt.2
Telepatia: Ja mam dosyć mieszane zdanie o telepatii... Może i da się czytać w myślach, ale to na pewno nie wygląda tak jak sobie to niektórzy wyobrażają...

Re: Znów telekineza

autor: jager3223 » 2009-01-03, 21:03

Sądze, że jeżeli bym nieświadomie popełniał telekineze i po kawale czasu zrozumiałbym, że to ja to bym się cieszył. Ale z drugiej strony z tymi ludźmi to można by zwariować. Ale ogólnie to fajne jakby można odbierać myśli wybranych osób. Możesz podać skąd masz takie informacje?

Re: Znów telekineza

autor: jager3223 » 2009-01-03, 15:48

Voozie, jakie konsekwencje i dlaczego one są? Powiedz bo jestem laikiem w telekinezie.

Re: Znów telekineza

autor: sowins » 2008-12-17, 21:46

al sory juz nie moge edyotwac

Re: Znów telekineza

autor: Ivellios » 2008-12-17, 01:54

Nazwij poprawnie temat, inaczej skończy się na ostrzeżeniu.

Znów telekineza

autor: sowins » 2008-12-16, 22:48

Witam wszystkich :P
Jak temat wskazuje chciałbym się nauczyć posługiwać się Telekinezą ale nie wiem jak czy jest taka osoba która mogła by pomóc dać jakieś wskazówki z góry dziękuje.

Na górę