Telekineza - da się nauczyć?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Telekineza - da się nauczyć?

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: miszczunio » 2019-05-07, 21:04

Nie będę sobie z niego żartował bo to poważny człowiek jest. On widzi, czuje i słyszy więcej niż inni. Jest szamanem, zdolnym do podróży ekstatycznych w zaświaty.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: SzamanCow » 2019-05-07, 19:36

Powinien być kaktusem, mieć chlorofil a nie hemoglobinę.
Powiedz mu, że najlepiej zyskiwać energię w uzwojeniu pochwy.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: miszczunio » 2019-05-07, 14:17

Nie można cały czas zyskiwać energii, trzeba ją też tracić bo inaczej nastąpiło by przeładowanie I przeciążenie organizmu.

Mój kolega zaczął przez cały dzień gromadzić energię że słońca. Ostrzegałem że to niebezpieczne ale nie słuchał, zrobił się czerwony jak cegła i rzucało nim po mieszkaniu.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: SzamanCow » 2019-05-07, 10:42

Dla mnie możesz się wznieść do samego Nieba. Ja wolę zamiast tracić energię zyskiwać ją.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: miszczunio » 2019-05-07, 09:19

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi. Widocznie jestem na wyższym poziomie wibracji ni ty.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: SzamanCow » 2019-05-07, 00:32

Hmm... Nie chcę cię przekonywać do moich teorii. Ty z kolei nie chcesz podsunąć ręcznie pudełka zapałek. Jeśli odbierasz świat niby widzialny mimo zamkniętych oczu to tak jak byś odbierał prąd indukcyjny nie wiadomo przez kogo wzbudzany. Zatem oczy pozostają nieczynne i mózg może je uznać za niepotrzebne. Zabraknie promieniotwórczości i będą ci musieli wszczepić do gałek ocznych pierwiastki radioaktywne.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: miszczunio » 2019-05-06, 20:55

Dlaczego by się miał rak pojawić? Ja patrzę oczami duszy a oczy są jedynie pośrednikiem. Poza tym potrafię także odbierać świat mimo zamkniętych oczu.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: SzamanCow » 2019-05-06, 18:38

Powiem ci jeszcze jedno, że jeśli będziesz trenował wzrok w ten sposób to go stracisz. Wda się rak.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: SzamanCow » 2019-05-06, 18:25

Trzymajmy się pudełka zapałek. Unosisz pudełko do góry wbrew przyciąganiu ziemskiemu. Ale sprawdź czy drugie pudełko możesz ręką podsunąć pod to uniesione. Jeśli nie potrafisz, to tracisz najlepszy kontakt z rzeczywistością, bo przecież poruszenie pudełkiem zapałek ręką jest osiągnięciem ludzkim którego nauczyliśmy się od malutkiego dziecka.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: miszczunio » 2019-05-06, 18:15

Przedmioty ewidentnie się unoszą w powietrzu. Trwa to chwilę bo tak jak pisałem jest to mocno wyczerpujące. Mam na to świadków, choćby z mojej rodziny którzy mogą to potwierdzić.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: SzamanCow » 2019-05-06, 14:44

Ja cię nie posądzam o kłamstwo, chociaż jestem jakby sceptycznie nastawiony.
Zrób tak: jak ci się uda podnieść jedno pudełko, to podsuń pod nie drugie. Dopiero wtedy sam stwierdzisz jaka jest praktyczna wartość twojego doświadczenia.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: miszczunio » 2019-05-06, 13:49

Mnie się nic nie wydaje. Potrafię przesuwać różnymi rzeczami, nawet mogę sprawić że uniosą się na chwilę do góry. To jednak wymaga sporego wysiłku po którym jestem wyczerpany. Jest to bardziej możliwe kiedy mamy pełnię księżyca bo wtedy mogę czerpać z niego energię.
Nie wiem po co miałbym kłamać. Ale jak nie chcesz to nie musisz mi wierzyć

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: SzamanCow » 2019-05-06, 08:45

Są ludzie co widzą białe myszki. Nie pudełka zapałek ale żywe białe myszki.
A jak to jest z pudełkami zapałek?
Kładziemy jedno pudełko i ono potem się nam odwzorowuje z błędem. W ten sposób właśnie powstaje wrażenie ruchu, przemieszczania.
Jednak najlepiej jak się komu coś śni. Nie jest potrzebny żaden trening, wysilanie, a film powstaje.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: miszczunio » 2019-05-05, 15:53

Witam. Jestem nowy na forum.
Telekinezy da się nauczyć ale potrzeba na to sporo czasu. W moim przypadku trenuje ją jakieś 15 lat. Na tym etapie potrafię przesuwać lekkie przedmioty typu pudełka zapałek, ołówki, kredki
Najpierw trzeba zacząć od samego początku. Bierzemy coś bardzo lekkiego np. trochę nitki około 0,5cm i skupiamy swoją energię na niej. Z początku nic się nie będzie działo. Ale po kilku tygodniach zacznie drgać. Potem po kilku miesiącach zacznie się przesuwać o kilka cm.
Dopiero wtedy bierzemy coś ciezszego np. kawałek papieru i skupiamy się intensywnie magazunujac w rękach swoją energię psi. Jak poświecimy na trening kilka godz dziennie to za jakiś czas uda nam się nim poruszyć.
W moim przypadku po jakiś 8 latach udało mi się przesunąć pudełko zapałek. Też chciałbym nosić zakupy w ten sposób ale to zdaje sobie z tego sprawę że trzeba do tego jeszcze kilkudziesięciu lat praktyki. Wiem że jest to możliwe mój kolega bardziej doświadczony ode mnie już lekkie zakupy potrafi nosić w ten sposób. Ale on potrafi mocno skumulowac swoją energię praniczną.
Skoro wg naukowców wykorzystujemy około 10% mózgu to wykorzystując więcej możemy nauczyć się telekinezy i innych umiejętności.

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: Garest » 2014-02-23, 00:41

dla mnie tez nierealne chociaz gdzies slyszalem ze za pomoca oobe mozna tego dokonac ;p ale ja po 7 latach oobe niemam tak gestej materii zeby cos poruszyc ;d wiec lepiej idz na silke bo siatki to bedziesz jeszcze dlugo nosil xD

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: Araas » 2012-08-23, 14:45

Dla mnie ? . Nie możliwe bajka wyssana z palca .

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: OluuA » 2011-10-10, 22:49

Być może da się tego nauczyć ale z pewnością nie jest to łatwe i na pewno musiał byś poświęcić parę dobrych lat by zauważyć jakie kolwiek efekty ;p Ale zawsze warto spróbować

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: Krokodyl » 2011-07-19, 03:09

Azoth44 pisze:Nigdy nie widziałem przekonujących przesłanek na temat istnienia telekinezy... To dla mnie na razie raczej science fiction.
Dzisiejszy świat też kiedyś był science fiction

Re: Telekineza - da się nauczyć?

autor: Azoth44 » 2010-08-04, 19:54

Nigdy nie widziałem przekonujących przesłanek na temat istnienia telekinezy... To dla mnie na razie raczej science fiction.

Na górę