Najlepsza Technika !

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Najlepsza Technika !

Re: Najlepsza Technika !

autor: Garest » 2014-02-22, 22:26

powiem ci tak oobe to jest tylko poczatek
jest to niebezpieczna technika ale stanowi stan najglebszego spokoju i rozluznienia z takim malym wyjatkiem
podczas oobe odpoczywa twoje cialo natomiast nie mozg i swiadomosc
czyli gdy przez caly tydzien kazda noc bedziesz spedzac w oobe to bedziesz jak zombie niezdolny do koncentracji i trzezwego myslenia ;]
natomiast plusy sa takie ze gdy kladziesz się spac to w oobe czas plynie wolniej przez co masz wiecej czasu na myslenie rozwoj iq wiedzy i wielu innych
po OOBE masz jeszcze zdolnosci astralne takie jak podrozowanie miedzy wymiarami zywych i umarlych ... ale to juz inna bajka

Najlepsza Technika !

autor: Miachał Gabres » 2013-10-22, 10:33

Od jakiegoś czasu interesuje mnie mój rozwój osobisty a właściwie rozwój duchowy. Jako że mam stresujący zawód i muszę sobie radzić ze stresem, więc poszukuje skutecznych metod relaksu, głębokiej medytacji, spokojny sen (najlepiej świadomy sen, LD) wszystko dzięki czemu uzyskam spokój, rozluźnienie i energię do działania !
Wśród moich znajomych bardzo popularne jest uzyskiwanie spokoju – i jak twierdzą osiąganie celów - poprzez wchodzenie w stan Alfa , czyli klasyczna Silva, albo też techniki Silvy gdzie uczymy się czym jest pogłębiony relaks i jak używać naszego umysłu, wizualizacji czy pozytywnej intencji … no i afirmacji . Jak dla mnie bardzo dobra sprawa ale raczej to są podstawowe techniki i chciałbym je rozszerzyć.

Zwiedziłem już szkolenia i warsztaty rozwoju potencjału, wykorzystania w pełni potencjału umysłu, poznania siebie, ( doskonalenie umysłu )- proponowane tu i uwdzie, prawie zawsze udaje mi się dowiedzieć więcej i zawsze jestem zadowolony. Może to wynika z pozytywnego nastawienie, bo optymizm, radość pewność siebie to jest coś co rozwijam w sobie cały czas.
Koleżanka zachwala sobie (całkiem nowa sprawa … więc może być ekscytujące) takie coś http://swiadomakreacja.pl/?page_id=112
Ale nie wypowiadam się bo na razie nic nie wiem… i jest to tylko w Warszawie a ja jestem z Krakowa :/ więc chyba na razie nie przetestuję..

Ktoś mi powiedział że największy relaks jest kiedy potrafimy pracować z energią. Czyli taka praca z umysłem
gdzie koncentracja i rozluźnienie, wyciszenie, relax, poszerza naszą świadomość pozwala eksplorować odmienne stany świadomości. Można dzięki temu uzyskać taki stan jak OOBE lub OBE (out of body experience – tj. wychodzenie z ciała, ukute przez Robert Monroe ), albo chociaż świadomy sen ( inni mówią jasny sen, możemy latać we śnie ). W tym celu używana jest technologia synchronizacji półkul mózgowych (dla tych co nie znają tmatu http://youtube.com/watch?v=N3NRf45w9rY&noredirect=1 ) – czyli Hemi-Sync składające się z różnego rodzaju dźwięków … np.. bity binauralne. Tutaj pracujemy naprawdę głęboko, a i możliwości są nieograniczone.

Tak więc zastanawiam się nad skupieniem się na najważniejszych technikach w samo-doświadczaniu siebie i osobistego rozwoju. Proszę napiszcie jakie techniki wy wykorzystujecie w celu rozwijania, odkrywania i stosowania poszerzonych stanów świadomości ? Czemu akurat te ? W czym wam to pomogło ?

Na górę