Moja obserwacja.

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Moja obserwacja.

autor: przemek7525 » 2007-06-26, 23:01

To wyglądało tak jak to, ale było całe czerwone z czymś żółtym w srodku

autor: Kazzone » 2007-06-26, 22:48

http://wave.prohosting.com/aurora85/tec ... specs.html

Takie trójkątne NOL'e wśród badaczy tego rodzaju zjawisk uważane są za AURORE - czyli nowoczeny samolot o napędzie niekonwencjonalnym wspomaganym silnikami odrzutowymi. Wszelknie doniesienia o trójkątnych NOLach pochodzą w większości z terenów USA a w szczególności Strefy 51. Coś podobnego widziało również kilku żołnieży w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie Wielkiej Brytanii.

Podobno potrafi zawisnąć nieruchomo i niemal bezgłośnie - osąga nawet 8 mahów i potrafi latać na niebywale wysokim pułapie około 30 mil.

Najprzeróżniejsze stowarzyszenia i ugrupowania na podstawie róznych informacji pochodzących m.in. od pracowników i inżynierów zatrudnionych w bazie Strefy 51, obserwatorów strefy 51 (teleskopy i inne zaawansowane urządzenia obserwacji optycznej lub radiowej), naocznych świadków posiadają już dość dużo danych technicznych tego samolotu - moża je znaleźć nawet w internecie.
[Art. pochodzi z www.ndw.v.pl - by Jarek]

[ Dodano: 2007-06-26, 21:51 ]
http://www.earthfiles.com/news.php?ID=1 ... nvironment
http://www.ufocasebook.com/easttexas040207.html

Czy to było to?^^

autor: przemek7525 » 2007-06-26, 21:42

To był aparat cyfrowy Kodak EasyShare CX7300. A to było coś takiego czwerwonego, nisko. Jak się przybliżyło to miało to kształt jakby trójkąta

Moja obserwacja.

autor: przemek7525 » 2007-06-26, 19:35

Byłem kiedyś na cmentarzu, i aparat sam zaczął robić zdięcia. Na jednej z nich na niebie jest czerwony obiekt, i drugi ten sam na ziemi koło grobu. Gdy wyszliśmy za cmentarz (ja i kuzynka) zostawiliśmy aparat włączony i aparat sam juz ich nie robił. Niestety kopie tych fotek się nie zachowały

I teraz pytania:
Czemu aparat zaczął robić sam zdięcia?
Co to mógł być za obiekt?? NOL??

Na górę