Amulety. Jak je traktują członkowie waszych rodzin?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Amulety. Jak je traktują członkowie waszych rodzin?

autor: PRRIT » 2008-05-03, 22:32

Amulety i wahadełko trzymam na szyi i szczerze mówiąc tylko raz ktoś to w ogóle zauważył. ;3
Nie macam czyichś krzyżyków, np., więc również i moje rzeczy macane przez innych nie są. W ogóle nie obnoszę się z tym jakoś specjalnie i rodziców nie zastanawia nawet to, czym owe wiszące rzeczy mogą być. ^^
wiem że krzyż to związek a strzałka w góre to wojownik
pę? o.O' A nie lepiej najpierw poczytać i wiedzieć o co chodzi a potem się za dywinację zabierać? >.>' Krzyż to gebo, jak mniemam, i oznacza nie tylko związek ale i prezent, niespodziankę, pocałunek. Strzałka to teiwaz i oznacza również oszczep, cis, krzew.
Zresztą, mniejsza. =='

miałem runy to mi je młodszy brat kolegą opylił
1. J/W -> poczytaj. Wyczuwaj runy intuicyjnie.
2. Skąd Twój młodszy brat wiedział o runach? Jeżeli mu je wcześniej pokazywałeś wiedząc jakie jest do ezoteryki podejście Twojej rodziny, to...x3 Właśnie.

autor: hanif » 2008-01-14, 01:33

moim Okiem Horusa które noszę na szyi bardzo lubi się bawić mój syn i usiłuje brać je do buzi.
Na razie nie ma jeszcze zębów. Troche boje się że jak będzie starszy to je pogryzie. Ale Ola twierdzi że Lucyferowi pozwalam na wszystko.

autor: polikopolik » 2007-12-27, 22:52

u mnie nie jest aż tak źle jak u krypoariona ale moi rodzice no nie interesują się tym a mój tato to uważa za bzdury... heh to współczucia krypo u mnie nikt nigdy by nic mi nie opylił mojego... na pewno nie rodzice a jak ktoś inny to wiedzą że jak to zrobią to nie będzie miło :D

autor: DragonFire » 2007-11-16, 19:32

Krzyż chrześcijański to też w pewnym sensie amulet... Tego się jakoś nikt nie boi i większość ludzi nosi (polaków) coś takiego na szyji, czy staruszkowie gadają do tego... Nie wiem co w tym dziwnego, przecież każdy może nosić co mu się podoba, a jak ktoś tego nie akceptuje, to niech mi powie, po jasną cholere nosi obrączke na palcu, która też coś oznacza, choćby odpycha demony w postaci wolnych osób :-P

autor: Serephinea » 2007-11-14, 12:03

ja mam jeden amulet: Łapacz Snów i nikt z rodziny nie wie, że go mam. Ale cała nasza rodzinka ma w domu takie wiszące coś z lusterkiem, które wskazuje gdzie są źle zyczący nam ludzie i odpychają uroki. no i w sumie jak wisi przed drzwiami tak wisi :)

Amulety. Jak je traktują członkowie waszych rodzin?

autor: Ivellios » 2007-11-14, 02:01

Zapewne niektórzy z was trzymają jakieś amulety czy inne talizmany. Mam pytanie - jak te przedmioty są traktowane przez członków waszych rodzin, waszych znajomych, itd?
Czy szanują je, czy raczej traktują jak jakieś kolejne gówno warte wisiorki?


W moim domu jest parę takich amuletów, z czego jeden w tajemniczych okolicznościach zaginął, zaś z drugim jest tak że próbuję wyegzekwować od rodziny szanowanie go, mimo to ze zgrozą obserwuję jak moja młodsza siostra zostawia go na podłodze w łazience za każdym razem gdy odłożę go w inne miejsce... :|

Na górę