Zaginione zwierzę a wahadełko

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zaginione zwierzę a wahadełko

Re: Zaginione zwierzę a wahadełko

autor: ruda_czh » 2014-08-07, 20:24

Ogłoszenia? Oczywiście, porozwieszałam ich bardzo bardzo dużo! Miałam kilkanaście telefonów, ale żaden nie okazał się być tym o mojej kochanej kotce..

Re: Zaginione zwierzę a wahadełko

autor: ruda_czh » 2014-08-07, 20:22

Ivellios pisze:Że tak zapytam z ciekawości, skąd pewność że ten animal communicator wskazał lokalizację, w której kotka się znajdowała? Masz jakiś dowód w postaci np obserwacji Twojej kotki?
Szukając dobrego animal communicator patrzałam przede wszystkim na opinie. Ten facet odnalazł wiele zaginionych zwierząt, nawet kota, którego właścicielka szukała 13 miesięcy..
Wysyłając mi mapkę z obszarem, w którym znajdowała się wtedy moja kotka, napisał on co widział. Bo kontaktując się telepatycznie ze zwierzęciem animal communicator widzi wszystko oczyma tego zwierzęcia. Okolica się zgadzała, bo ją znam! Nawet dźwięk pociągu się zgadzał, to naprawdę niesamowite.

Re: Zaginione zwierzę a wahadełko

autor: Spock » 2014-08-07, 15:58

Próbowałaś rozwiesić ogłoszenia w okolicy?

Re: Zaginione zwierzę a wahadełko

autor: Ivellios » 2014-08-07, 13:32

Że tak zapytam z ciekawości, skąd pewność że ten animal communicator wskazał lokalizację, w której kotka się znajdowała? Masz jakiś dowód w postaci np obserwacji Twojej kotki?

Zaginione zwierzę a wahadełko

autor: ruda_czh » 2014-08-06, 23:11

Witam!

Zarejestrowałam się na tym forum tylko dlatego, żeby uzyskać jakieś wskazówki, pomoc. Naprawdę nie wiem już co robić, a słyszałam, że wahadełko może w tej sprawie pomóc.
Od pewnego czasu szukam mojej zaginionej kotki. Korzystałam z pomocy tzw. animal communicator, który używał wahadełka i mapy mojego miasta żeby zlokalizować kotkę. Udało się, aczkolwiek tylko na chwilę - kotka przeniosła się prawdopodobnie w inne miejsce.

Czy ktoś z tutaj obecnych potrafi za pomocą wahadełka określić lokalizację zaginionego zwierzęcia? Może polecicie kogoś kto mógłby mi pomóc?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam

Na górę