Pytanie odnośnie snu

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Pytanie odnośnie snu

Re: Pytanie odnośnie snu

autor: asto » 2013-07-11, 14:21

Czy dziewczyna zażywa jakieś leki antydepresyjne ? Miewa praktyki halucynogenne ?
Ogólnie nie starałbym się tego snu jakos specjalnie interpretować, może być w lęku przed czymś, a może po prostu naogladała się róznych filmów, proponowałbym na początek poprzeglądać zwykły sennik, moze tam znajdziesz odpowiednie znaczenia. Poza tym w tym snie brak znaczej ilosci symboli.

Pytanie odnośnie snu

autor: Misterio » 2012-07-22, 09:58

Witam serdecznie,
Chciałbym poprosić o wyjaśnienie snu. Otóż mojej dziewczynie śniło się dzisiaj, że wokół jej domu kręcą się jacyś ludzie, a że zapadał mrok, to postanowiła zamknąć drzwi frontowe. Następnie ludzie zniknęli, jednak przez okno dojrzała sąsiada idącego w kierunku domu, który nagle pojawił się w środku. Był uśmiechnięty i powiedział coś w stylu: "Takie drzwi to dla mnie teraz nie problem. Wybieram się w podróż i przyszedłem się pożegnać." Ogólnie nie jest ona jakoś szczególnie zżyta z tym sąsiadem, ot - znają się z widzenia. Napisała do mnie rano, bo była wystraszona tym snem, gdyż odczuwała to tak, jakby ów sąsiad był duchem. Nie umiała mi tego wyjaśnić. Później zeszła na śniadanie i powiedziała o tym śnie rodzicom. Okazało się, że sąsiad od paru dni leży w szpitalu.
Dodam, że moja dziewczyna posiada "charyzmat". Bardzo widoczny był on w zeszłym roku, kiedy potrafiła doradzać innym ludziom - niekiedy nawet obcym - co powinni robić, aby pokonać problemy, nawet wtedy, kiedy oni jej o tych problemach nie mówili. Czy to może mieć jakiś związek z tym snem? Wystraszyło się to moje dziewczę i tak próbujemy logicznie to wyjaśnić :)
Pozdrawiam :)

Na górę