PsiBall

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: PsiBall

Re: PsiBall

autor: Pein » 2009-11-11, 20:24

Ja mam tak że jak mam ułożone dłonie to czuje kule i magnez który mi przyciąga ale nie może xD :P.Po za tym wizualizuje sobie różne żywioły.Np wizualizuje sobie coś związane z ogniem to mój psi bal jest gorący itd.

Re: PsiBall

autor: jaa17717 » 2009-11-11, 13:01

sirednio mi się udalo ale odczulem cieplo i mrowienie w renkach

Re: PsiBall

autor: Hunter » 2009-10-10, 14:21

Owszem, jeżeli będziesz tworzył/a Chi-balla z intencją "namagnesowania" go. Inne intencje (ciepło, zimno, mrowienie) będą prowadziły do odpowiednich bodźców pochodzących od danego Psiballa.
Z intencją? Jak nadać takiej kuli intencję podczas tworzenia?

Re: PsiBall

autor: Ragnarok » 2009-02-10, 20:19

Podpisuje się pod postem Voozie . Ćwiczenia tego typu wykonywałem dawno temu z tego powodu terminologia mogła być nie do końca trafna :]

Re: PsiBall

autor: Crowley » 2009-02-02, 23:13

Myślę, że teraz już wszyscy ciekawscy wiedzą jak to się robi. To bardzo stary temat, ale może jeszcze twój post komóś się przyda.

Re: PsiBall

autor: Ragnarok » 2009-02-02, 20:23

Proponuję proste ćwiczenie . Usiądź wygodnie zrelaksuj się . Spróbuj poczuć własną aurę . Po chwili powinieneś wyczuć pulsującą dookoła ciepłą energię. Skoncentruj się na koniuszkach palców skieruj dłonie do siebie . Wizualizuj jak energie przepływa przez palce i wydostaje się przez nie formując kulę. Po pewnym czasie powinieneś poczuć jak owa kula rozpycha ci dłonie [ot i cały psiball oczywiście może nie udać się za pierwszym razem ]. Spróbuj siłą umysłu przesunąć kulę i umiejscowić ja np ścianie . Po chwili spróbuj skoncentrować się i znaleźć kulę . Na koniec wizualizuj jak wchłaniasz kulę z powrotem To bardzo pomocne ćwiczenie . Powodzenia !!

autor: DragonFire » 2007-10-24, 13:33

"grzać się..."

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahaha

I jeszcze "PsiBall"... psie kulki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!

A serio to mnie się udało, ale nie jako kula energii, tylko fala uderzeniowa - pozytywnej energii. Tylko to troche trudne jest, bo trzeba się samemu naładować, a potem strzelić i jeszcze mieć w kogo :lol:

[ Dodano: 2007-10-24, 12:35 ]
Oczywiście pisałem o czymś mocnym a nie byle kichnięciu, dlatego "trud" pewien jest :>

autor: Occurrence. » 2007-06-25, 11:43

o,dzieki, próbowałam już to robić, ale jakoś nie wyszło..

autor: Krzysiek1991 » 2007-06-24, 00:33

psiballa jest bardzo latwo zrobic. wymaga to malo skupienia, ale wtedy jest jedynie wyczuwalny, a mozna go dostrzec intyicyjnie, albo dopiero gdy widzisz fizycznie aury.
Jesli chcecie poznac techinki wyprobowane i 10% skuteczne to zapraszam na www.transmisja.glt.pl

jest tam m.in. opis jak zrobic psiballa i nauczyc się wyczuwac energie
pozdro

autor: Occurrence. » 2007-06-13, 20:19

też chciałabym zobaczyć coś takiego, tylko chciałabym, żeby ktoś mi wyjaśnił,kiedy to występuje.? co dokładnie trzeba zrobic.?

autor: kamilll » 2007-02-23, 22:05

Z firanką to nie możliwe, żeby wiatr ruszył bo mam powstawiane nowe okna, wtedy było zamknięte bo sprawdzałem, a są baardzo szczelne :P
możliwe, że mi się przewidziało to co widziałem w dłoniach,ale to wyglądało tak prawdziwie, że na początku wcale nawet mi nie przyszło do głowy, że mogło mi się tylko wydawać i jeszcze do tego czółem w dłoniach "coś", jeszcze przed tym jak zobaczyłem tą kulę, jakby takie odpychanie, tak jakby dłonie były dwoma magnesami odpychającymi się nawzajem i wtedy właśnie zobaczyłem ta kule.

autor: Darnok » 2007-02-23, 21:37

Ewentualnie tak wierzyłeś, że tu coś jest, że to zobaczyłeś :D a firankę mógł po prostu wiatr ruszyć

autor: kamilll » 2007-02-23, 18:09

Wiele razy próbowałem zrobić PSI Balla razem z moją koleżanką, kiedyś próbowaliśmy będąc razem w pokoju, po chwili zobaczyłem, że w dłoniach mojej koleżnaki pojawiła się biała smuga, uznaliśmy to za dobry znak. Tydzień później byłem sam w pokoju i postanowiłem spróbować zrobić kulę PSI, nagle w moich rękach jakby się przestrzeń zakrzywiła (tak to wyglądało, jeżeli wiecie co mam na myśli), po chwili przyglądania się zobaczyłem niewyraźną kule w moich dłoniach, zdenerwowałem się lekko, postanowiłem ją żucić w firankę, żeby się upewnić, że mi się udało. Więc ją rzuciłem i poczekałem pięć sekund i nagle firanka odskoczyła a w miejscu w które celowałem znowu się tak jakby przestrzeń zakrzywiła, tak jakby powietrze samo w siebie weszło, na prawdę trudnoo to opisać. Jak myślicie udało mi się, to chyba nie mogły być przewidzenia??

autor: Darnok » 2006-10-26, 08:31

BloodLust pisze:widzenie aury
No ale nie możesz podać jakiś prostych ćwiczeń na początek? tylko skutecznych :)

autor: Darnok » 2006-10-24, 20:43

BloodLust, możesz podać sposób treningu :)

Na górę