Jak wywołać kogoś ze snu?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jak wywołać kogoś ze snu?

autor: DragonFire » 2007-11-07, 20:03

To kim się widzisz w snach przeradza się w real.

Lubie być czerwonym smokiem ;)

autor: kotlaska93 » 2007-11-07, 17:55

Mi się kiedyś śniło, że biłam się z kolegą ( on był pod inną postacią, ale wiedziałam, ze to on :) , nazajutrz spytałam się go, co mu się śniło " biłem się z Tobą... tylko że byłaś kotem" ( lubię koty )

autor: DragonFire » 2007-05-17, 08:57

Więc, chciałem kiedyś przyzwać anioła i powiedziałem we śnie: "aniele przybądź"... efektem było wyczarowanie poprzez umysł grupy aniołków na chmurkach w serca.
A tymczasem, by anioł się stawił, trzeba powiedzieć "chce" "spotkać anioła". Chodzi o to "chce". Jak powiecie cokolwiek innego, co nie zawiera w sobie tej ekspresji ducha :) (tego .chce.), to umysł to wytworzy i będziecie to mieli we śnie. Podejrzewam, że aby kogoś spotkać, trzeba się wprowadzić przed snem w stan jawy i w niej, zanim się zaśnie, przesłać umysłem to chcenie. Może to przetestuje, to dam znać jak mi poszło.

[ Dodano: 2007-05-17, 07:58 ]
p.s. jak się człowiek wyciszy, to zasypia. Więc uspokojenie > jawa > sen. - Tak jak coś :-P

autor: Lauwiasz » 2007-05-15, 17:58

Może kluczem do tego snu był przypadek- nieświadomie połączyliście wasze sny... Wydaje mi się, że jest możliwe przyzwanie kogoś do swojego LD ale możemy też łatwo wpaść w iluzję własnego umysłu, który nam podpowie że ten wytwór wyobraźni to przywołana osoba...

autor: TeleCzechus » 2007-05-14, 22:33

Mi się tak kiedyś zdarzyło we świadomym śnie widziałem kolegę gadałem sobie z nim a na następny dzień on mówił że mu się to samo zdarzyło jak się okaało obaj poszlismy spac koło godziny 23:00

Mam nadzieje że to był wspólny sen

A nie cos innego

Ale raz mi się tak zdarzyło teraz coś mi nie idzie

autor: DragonFire » 2007-02-15, 23:57

Koffee pisze:ja dotychczas mialam albo jedno albo drugie
a ja ostatnio miewam 2w1, choć wcześniej tylko wspólne sny, bez ld.
jak pisałem, pewną osobe znalazłem, ale po nazwisku, które mi we śnie podała :D
- starałem się je pamiętać jak sen się kończył, jak się budziłem i potem od razu je zapisałem. potem wpisałem w google (imienia nie znałem), ale wiedziałem, że jest śpiewaczką, bądź ma coś wspólnego z muzyką. znalazłem jakąś siatkarke, ale to pominąłem, potem była inna osoba, wszedłem sobie na strone zespołu w którym jest... znalazłem galerie zdjęć... i... wcieło mnie................. trafiłem :D - od tego momentu zacząłem podejrzewać, że było więcej takich wspólnych snów, więcej z innymi osobami. bo to w pewnym stopniu było ld, ale nie że cały sen tak miałem, lecz tylko na czas rozmowy z tą osobą. a teraz miewam przez cały sen ld, dlatego jest mi też łatwiej/konkretniej się zachowywać we śnie i gromadzić informacje.
żeby tylko potem było tak łatwo to zapamiętywać...
no ale nie można mieć wszystkiego zapewne.
Koffee pisze:zasnac mniej wiecej w tym samym czasie
gorzej jak się tej osoby nie zna, to się nie wie jakie ma zwyczaje i kiedy ją można dorwać. a ja tak właśnie mam, że to są nieznajome mi osoby, choć duchowo jakbyśmy się bardzo dobrze znali-takie mam wrażenie :/

autor: Koffee » 2007-02-15, 20:36

no raczej troche wprawy potrzeba... i wspolny sen i ld, ja dotychczas mialam albo jedno albo drugie

autor: Timon » 2007-02-15, 14:17

Ja mialem ale nigdy nie udalo mi się spotkac kogos realnego, moze to wymaga jakiegos wiekszego skupienia??
znajac mnie-nie bedzie mi się chcialo :P

autor: Nikon » 2007-02-15, 14:13

w sumie niewiem czy jest to mozliwe ale fajnie by bylo jesli zeczywiscie bylo by mozliwe, ja osobiscie nigdy niemialem LD wiec niewiele moge powiedziec

autor: Timon » 2007-02-15, 14:09

Takie cos jest w ogole mozliwe?? jak tak to super pierwszy raz slysze o czyms takim :P no to tera tylko kumpli powiadomie i zabawa :P

autor: Koffee » 2007-02-15, 11:44

wspolne snienie? zasnac mniej wiecej w tym samym czasie, wczesniej wybrac sobie jakies miejsce do spotkania we snie, myslec o nim i o tej osobie zasypiajac, no i miec ld, zeby sobie spokojnie pogadac ;)

Jak wywołać kogoś ze snu?

autor: DragonFire » 2007-02-15, 06:16

siem, więc może ktoś wie, jak wywołać kogoś z poprzedniego snu, by był w następnym?
nie chodzi mi o zwykły sen, tylko taki, w którym można się spotykać z realnie istniejącymi osobami. już miałem ich kilka... i czasem chciało by się wyciągnąć od tych osób więcej informacji, by potem je odnaleść już poza snem.
żeby nie było goło, jedną osobę znalazłem - a przynajmniej informacje o niej, ale nie udało mi się z nią skontaktować, a szkoda :cry: - nie udało, bo nie umiem do niej bezpośrednio dotrzeć.

Na górę