3 wojna światowa

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: 3 wojna światowa

Re: 3 wojna światowa

autor: Spock » 2015-06-26, 20:11

Spokojnie jak na wojnie.


Jeszcze pożyjemy

Re: 3 wojna światowa

autor: Gaahl » 2015-06-22, 14:27

I tak będzie :( , mam nadzieje że nie chcę sobie jeszcze pożyć..

Re: 3 wojna światowa

autor: Niebieski » 2015-04-07, 16:00

Samoloty NATO rozpoczęły masowe dostarczanie broni na lotnisko w Dniepropietrowsku. Według deputowanego Rady Najwyższej Ukrainy, Serhija Grochowa, w szczególności w Dniepropietrowsku codziennie lądują 4 samoloty. Są również dostawy opancerzonych "Hammerów".
Cel natomiast jest bardzo prosty - błyskawiczne wtargnięcie do miast z których armia Ukrainy wycofała całkowicie ciężką broń.
Dla mnie niepodległość Ukrainy jest bardzo ważna. To dobrze że NATO mimo wielu spekulacji i wątpliwości jednak funkcjonuje. Rosja jest krajem który nie liczy się z niepodległością innych państw i dlatego należy się Rosji przeciwstawiać w konkretny sposób. Ukraina ma prawo do niepodległości bez względu na to czy władze Rosji tego chcą czy tego nie nie chcą.

Re: 3 wojna światowa

autor: Gaahl » 2015-03-28, 13:24

https://www.youtube.com/watch?v=US20HV0maKI
Tak putin mówi o swoim nowym porządku świata
2:52.. "We have one.." zacytuje sobie tytuł filmiku "PIERDOL SIĘ"

Re: 3 wojna światowa

autor: Pandemonium » 2015-03-27, 16:28

Rosja może i nie ma szans z NATO, ale wie, że naciskami i groźbami może wiele uzyskać. Krym już ma, wschód Ukrainy praktycznie też. Pytanie co dalej? Mimo wszystko uważam, że do wojny jako takiej nie dojdzie.

Re: 3 wojna światowa

autor: Niebieski » 2015-03-22, 23:11

Moim zdaniem wojna już jest na Ukrainie. Rosja nie jest w stanie walczyć z NATO. NATO ostatnio prezentowało swoją siłę przemieszczając w ciągu trzech dni wyrzutnie rakiet patriot pod Warszawę. Uważam ze jest to mimo wszystko gra polityczna a na Ukrainie toczy się wojna domowa i Rosja stoi po jednej ze stron. Oczywiście po stronie prorosyjskiej.
Polacy natomiast mogą się cieszyć szybką interwencją NATO w razie ataku Rosji i ostatnie ćwiczenia wojsk NATO pod Warszawą są tego potwierdzeniem.
Puentując swoją wypowiedź na ten temat: Rosja nie ma nawet najmniejszych szans z NATO.

Re: 3 wojna światowa

autor: kuba9449 » 2015-03-22, 19:12

Czy będzie wojna zależy tylko i wyłącznie od ludzi. Niestety rząd, który urzęduje w warszawie robi wszystko aby nas wplątać w wojnę. Wpuściliśmy obce wojsko na teren naszego Kraju, 90 lat temu było by to nie do pomyślenia. Rosja widzi, że wróg (usa) coraz bardziej naciska i przez to coraz bardziej rozwija defensywę.

Re: 3 wojna światowa

autor: Veritas » 2015-03-01, 11:08

"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci skurwiele umierali za swoją".
:)

Re: 3 wojna światowa

autor: Gaahl » 2015-02-27, 21:44

Re: 3 wojna światowa

autor: Spock » 2015-02-17, 22:51

Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź...
Gaahl pisze:To tylko skłania mnie do popełnia samobója
W razie "W" są dwa wyjścia:
1. Walczyć.
2. Uciekać.
Ale samobójstwo to prezent dla wroga.

Re: 3 wojna światowa

autor: Vampirio » 2015-02-17, 22:25

Czemu to niby się zabić? Bo coś może się stać ale nie musi? Żałosne.

Ja bym wszystkim, którzy panikują z powodu ewentualnego wybuchu 3 wojny światowej jedno:
Nie ma co się przejmować sprawami, na które nie mamy wpływu. To tylko marnotrawstwo energii. A jeśli spadnie atomówka, to i tak wszyscy umrzemy w mgnieniu oka. :*

Re: 3 wojna światowa

autor: Gaahl » 2015-02-17, 21:45

To tylko skłania mnie do popełnia samobója

Re: 3 wojna światowa

autor: czyzo3 » 2015-02-09, 22:40

Trafne spostrzeżenie Spock.

Tarczy antyrakietowej nie ma, bo nasi politycy uniemożliwili jej budowę kilka lat temu, ponieważ Putin był z tego faktu niepocieszony i groził. Teraz dopiero spostrzegli, jaki błąd uczynili i ponoć w tym roku ma być dopiero wybrana firma, która to zrobi. Zresztą USA po naszej odmowie nie jest już tak bardzo przychylne do tego tematu. Naszym zaś zaczęły się portki trząść, ale niestety, jest już za późno...

Mieliśmy dostać jakieś mobilne systemy antyrakietowe od USA w zamian, ale czy już je dostaliśmy to nie mam pojęcia. Zresztą ich skuteczność jest o wiele niższa niż planowanego wcześniej systemu obrony antybalistycznej.

A Rosja Iskandery ustawiła w Kaliningradzie na samym początku afery z majdanem na Ukrainie. Ja już wtedy mówiłem znajomym, że jak bojownikom uda się obalić władzę w Ukrainie, to Putin ruszy z kopyta wojskami do nich, korzystając z destabilizacji kraju. I mówiłem, że opcje będą dwie - albo inne państwa pójdą po rozum do głowy i nie zareagują, a Rosja spokojnie zajmie Ukrainę. Polska będzie w potrzasku, bo od północnego i południowego wschodu będziemy mieć Ruskich pod granicami, co zaowocuje nową zimną wojną. Zimną wojną, o ile Putin nie będzie chciał od razu iść dalej po Ukrainie, ale raczej nie. Zresztą kolejna zimna wojna by nas całkiem wykończyła, wszystkie zagraniczne inwestycje by się wycofały ze współpracą z nami, ponieważ bylibyśmy państwem zagrożonym. Gospodarcza leżymy.

Albo pójdzie decyzja, że państwa NATO wkraczają na Ukrainę z odsieczą, wtedy Putin odpala rakiety z Iskanderów, Polska (bo bylibyśmy kanałem przerzutowym wojsk NATO na Ukrainę) jako pierwsza zostaje zrównana z powierzchnią ziemi i znów mamy kolejną wojnę światową, która będzie się rozgrywała na naszych ziemiach. A jak już by atom poszedł w ruch, to kto wie, czy i cała planeta Ziemia nie zostałaby zgładzona, jakby wszystkim za bardzo nerwy puściły.

Znajomi w większości mówili, że pierniczę głupoty, a potem wszystko jak po sznureczku się wydarzyło. Zobaczymy jak będzie dalej.

Jest szansa że wojny światowej nie będzie. Putin zgrabnie wykombinował z zielonymi ludkami. Widać, że póki co jego zamiarem jest ograniczyć się do Ukrainy. Jakby chciał więcej, od razu zacząłby z otwartą wojną błyskawiczną. Ukrainę mógłby przejąć w dwa - trzy dni. Później pójść dalej. Ale wojna hybrydowa jaką prowadzi, uniemożliwia późniejszy atak. Wywiady wojskowe przez ten czas od kiedy pojawiły się zielone ludziki, mają już wybadane dokładnie pozycje wojsk rosyjskich. Dlatego myślę, że sam nie chce iść dalej. Ale jeżeli NATO go sprowokuje, może być różnie.

Re: 3 wojna światowa

autor: Spock » 2015-02-09, 21:51

Wojna jest cały czas. Nawet wtedy, gdy milczą działa.

Re: 3 wojna światowa

autor: Gaahl » 2015-02-09, 21:05

Hmmm no to mnie pocieszyles

A tarcze antyrakietowe?

Nie pisz dwóch postów pod spodem. Używaj opcji "edytuj"
- Spock

Re: 3 wojna światowa

autor: czyzo3 » 2015-02-09, 19:42

Szansa, by nie wybuchła myślę że jest taka sama jak szansa, że wybuchnie.

Ludzkość to tutaj nie ma nic do gadania. Jedyne, czego chciała ludzkość na Ukrainie, to wolności. I właśnie o nią walczyli, a nie o to, co jest teraz.

Ludzkość wcale nie chce wojny. Przynajmniej żaden mniej lub bardziej typowy Kowalski nie chce wojny na swoich ziemiach. Zaś tym Kowalskim, którym żołnierze do domów zaglądać nie będą, jest wszystko jedno, więc nie można też twierdzić, że "chcą".

To rządy i organizacje napędzają możliwość wojny. Bo to jest dobry interes. Dla nich ważne są pieniądze i wpływy, które mogą dzięki temu uzyskać. Śmierć milionów niewinnych osób, nie ma żadnego znaczenia. I tych II Wojna Światowa nauczyła dużo... właśnie jak zbijać kasę na tym interesie. Miliardy za broń. Zmniejszenie populacji. Zamknięcie ust tym, co krzyczą. Żyć, nie umierać.

Tak dla podsumowania: https://www.youtube.com/watch?v=D5eCtt2Ayl4


P.S. A co ma Obama zrobić? Przerzucić całe swoje wojska na granicę Polski z Ukrainą :-D? To wojna by zaczęła się już dziś i gwarantuję, że pierwsza atomówka od Putina leci na nas na klatę :-/ Zresztą w Kaliningradzie Iskandery z głowicami atomowymi już od ponad roku stoją wycelowane. Zasięg na całą Polskę, Litwę, Łotwę i część Niemiec z Berlinem włącznie.

3 wojna światowa

autor: Gaahl » 2015-02-09, 16:23

Czy jest jakaś szansa żeby nie wybuchła?:(
Straciłem sens życia czy ludzkości nie nauczyła 2 wojna światowa?
;/ a Obama to dupa nic z tym nie robi

Na górę