Uzdrawianie poprzez wizualizację w hipnozie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Uzdrawianie poprzez wizualizację w hipnozie

autor: hanif » 2006-11-12, 20:25

bo zależy jak ćwiczysz autohipnoza i hipnoza (tak głeboka jak i ericksonowska) ma swoje (dość precyzyjne reguły) których przestrzeganie jest bardzo ważne.
a zastosować to można do najrozmaitszych celów uzdrawiających własnie jeżeli znasz strukturę stosowania (auto)hipnozy

autor: Titania (usunela konto) » 2005-12-09, 22:08

No...fajna perspektywa jak by tak mozna bylo jeszcze naprawiac popsute przedmioty, podgladac przygotowane pytania egzaminacyjne.....przy pomocy wizualizacji w hipnozie.
Musze to pocwiczyc :D Wlasciewie to juz probowalam ale raczej nie poskutkowalo.

autor: Nephesh » 2005-09-04, 17:30

Tzn. ból głowy podałem jako przykład ;) ale ogółem z większości :) tzn. trudno mi jest wytyczyć granicę bo Rzadko z tego korzystam :D raczej jestem zwolennikiem uzdrawiania pranicznego ;)

PS. Jeżeli jesteś zainteresowany mogę napisać artykuł pokrótce opisujący podstawy wprowadzania w takowy trans w prosty i szybki sposób oraz leczenia tą metodą (tzn. parę gotowych przykładów wizualizacji na co bardziej pospolite dolegliwości).

autor: Ivellios » 2005-09-04, 16:49

Ciekawe... a z innych dolegliwości również można w ten sposób uleczyć kogoś :?:

Uzdrawianie poprzez wizualizację w hipnozie

autor: Nephesh » 2005-09-04, 16:47

Właściwie temat nie tyle odkrywczy co ciekawy wg. mnie ;) no i dosyć prosty w zastosowaniu, a mianowicie leczenie poprzez wizualizację w hipnozie. Polega to ogólnie na wprowadzeniu pacjenta w stan hipnozy, a następnie opisywania mu sekwencji danej (automatycznie po prostu to zwizualizuje), która spowoduje np. samowyleczenie bólu głowy. Wiem, że można po prostu robić to i bez wprowadzania w trans hipnotyczny, ale po pierwsze przydaje się dla osób mających problemy z wizualizacją normalnie i o wiele bardziej skuteczne niż wizualizowanie w stanie beta ;) no i to włąściwie tyle. Co o tym sądzicie?

Na górę