Teoria ewolucji a nowotwór

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Teoria ewolucji a nowotwór

Re: Teoria ewolucji a nowotwór

autor: Fenix » 2014-05-22, 16:01

Większość nowotworów bierze się ze zlego odżywiania, należy więc zastanowić się nad stylem życia. Ja wyciskam świeze soki i hoduję kiełki, które mają właściwości antyoksydacyjne, zapobiegają nowotworom. Hodowla jest prosta, wsyatczą np. słoiki(http://terapiasokami.pl/kielkownica-2-sloiki), chociaż się zastanawiam nad zwiększeniem wysiewu i większą kiełkownica. Polecam jednak dbać o siebie natualnie.

Teoria ewolucji a nowotwór

autor: Makulatorniczy » 2014-05-03, 19:32

Zgodnie z nią choroba zwaną cywilizacyjną- nowotwór - przez które określenie rozumie się wpływ przemysłu na zdrowie, przeminie jak każda inna bolączka ludzkości. Nie wiemy czy rak jest chorobą cywilizacyjną w powyrzszym sensie, być morze jest w innym- zbyt długo żyjemy. Tak samo zbyt długo żyją zwierzęta domowe jak psy- wiec umierają głównie na raka. Rak może być sposobem na kontrole długości życia człowieka. Kto go zaprojektował i rzucił jak plagę egipską czy wbudował już na etapie ... nie będę tego zaplecza tematycznego podejmował w tym wątku. Skupmy się na teorii ewolucji . Czy jedzenie żywności ekologicznej certyfikowanej jest dla nas dobre jako reproduktorów? Czy uciekanie od skażonych przemysłowych terenów a nawet tych dotkniętych katastrofą promieniotwórczą jest dobre dla grup społecznych zaczynając od rodziny kończąc na narodach i ich władcach. Moja odp brzmi:Nie!. Japończycy mieli szczęście . Amerykanie wyrządzili im przysługę-Hiroszima, Nagasaki. Dziś Japończycy nie bardzo umierają na raka. Cieszą się zdrowiem i długowiecznością. Lecz tam zadziałała szybka eliminacja słabszych jednostek zupełnie jak w przyrodzie. Podobnie jak jest z fauną i florą w skażonym Czarnobylu. Dziś życie tam kwitnie. Przetrwały wyłącznie b. silne jednostki i się reprodukowały. Lecz dla podtruwanych -dotyczy to nas- również nadzieja nie jest martwa. Reszta świata podobnie jak robili to ninja czy władcy , obawiający się otrucia , wytworzą przyjmując mniejsze dawki różnego kolokwialnie mówiąc "syfu" odporność i nie będzie więcej raka analogicznie jak przeminęły inne wielkie zarazy i to nie dzięki szczepionkom i farmakologii. Tą tezą opierająca się na teorii ewolucji pragnę polemizować z zwolennikami teorii spiskowych. Oczywiście to czas rozsądzi kto miał rację ostatecznie. Pzdr.

Na górę