Katolicka magia

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Katolicka magia

Re: Katolicka magia

autor: Willow » 2020-05-25, 11:32

Okropne uczucie takie coś. Nieprzyjemne wrażenie dziwności i różnego typu obciachu cały czas przy tym jest... :/ Takie przekonywujące do siebie nic. Puste słowa, dziwna wiara, ludzie do tego przekonani, normalne osoby pozostają sceptycznie i nieufnie nastawione na takie coś.
Lubię i wolę magię, okultyzm, satanizm i Szatana.

Katolicka magia

autor: Adeptus » 2020-05-21, 14:56

Ne rekolekcjach organizowanych przez katolickie środowiska charyzmatyczne dochodzi do dziwnych zdarzeń. Pod wpływem słów, gestów prowadzących uczestnicy wpadają w trans, mdleją, mają uczucie "Obecności:.
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,105 ... znie.html
https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/nie-bylo ... y,260,4527 .
Nie wiem, co zrobić, żeby linki działały. W każdym razie proszę wpisać w google "demony na rekolekcjach" lub "rekolekcje prokuratura".

Co komiczne, są to te same środowiska, które najżarliwiej tępią "okultyzm" pod wszelką postacią - ks. Jarosiewicz zasłynął z akcji palenia na stosie Harry'ego Pottera. Bo to magia. A magia to Szatan. No chyba, że my ją uprawiamy, wtedy to Duch Święty i wcale nie magia.

Co Państwo o tym sądzą?

Na górę