Jak unicestwic dusze

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jak unicestwic dusze

Re: Jak unicestwic dusze

autor: Amadeusz » 2020-07-06, 01:16

Łukaszenka nie tylko unicestwić chce swój naród ale również dusze. Prawdziwy dyktator życia i śmierci. Taki żart.

Pytanie jest na serio?
Nie istnieje coś takiego jak unicestwienie duszy. Na pewno nie z wymiaru człowieka czy tego świata.

Re: Jak unicestwic dusze

autor: Cymande » 2020-03-17, 16:24

Przede wszytstkim to uważałabym w ogóle z łączeniem pojęć dusza i świadomość. To chyba nie do końca tak działa.

Po drugie to duszy jako takiej nie da się unicestwić, bo dusza jest bytem z naszego punktu widzenia transcendentalnym, w dodatku o wiele starszym niż wcielenie które aktualnie zamieszkuje. Na ile starszym - to zależy, dusze mają różny wiek, ale ogólnie każda dusza przechodzi swoją droge na ziemi i jest sumą wszystkich zebranych przez siebie doświadczeń. Te doświadczenia sa możliwe do przywołania przy odpowiednim stanie,]w Wędrówce dusz jest to opisane - jak kogoś ciekawi to polecam przeczytać:
Michael Newton - Wędrówka dusz
https://www.czarymary.pl/p_976885_wedro ... ael_newton
To tez jest kolejny dowód na planowanie przedurodzeniowe i zamieszkiwanie przez duszę wielu wcieleń. No i wyjdzie też dlaczego duszę niekoniecznie można łączyć z pojęciem świadomość...

Re: Jak unicestwic dusze

autor: jasiol » 2019-05-24, 17:49

Dać na mszę za zmarłego.

Re: Jak unicestwic dusze

autor: JustMe » 2018-10-09, 20:59

Ivellios pisze:Nawet gdyby duszę dało się unicestwić, to natychmiast po unicestwieniu "poskładałaby się" ponownie. To, co zostało raz stworzone, nie może się "odstworzyć".
Spotkałam się kiedyś z wypowiedzią T. Campbella, że w pewnych okolicznościach system może ostatecznie wykasować duszę/świadomość. Nie odnajdę teraz źródła tej wypowiedzi w otchłani netu.

Re: Jak unicestwic dusze

autor: Michał » 2018-09-15, 15:06

Nie da się unicestwić. Energia świadomości, tamtej strony, bazuje na uczuciach i emocjach w przeciwieństwie do świata fizycznego, gdzie obowiązuje fizyka i materializm.

Re: Jak unicestwic dusze

autor: Ivellios » 2018-09-13, 01:15

Nawet gdyby duszę dało się unicestwić, to natychmiast po unicestwieniu "poskładałaby się" ponownie. To, co zostało raz stworzone, nie może się "odstworzyć".

Jak unicestwic dusze

autor: Lukaszenka » 2018-08-26, 13:06

Witam, jak unicestwic dusze w pelni tak aby nigdy juz nic nie czula? mozna powiedziec ze chodzi mi o to jak w pelni unicestwic swiadomosc tak zeby ona juz nigdy nie istniala a wraz z tym nic nie czula itd

Na górę