Dobre książki o duchach, wypędzaniu, ochronie i ogólnie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dobre książki o duchach, wypędzaniu, ochronie i ogólnie

Re: Dobre książki o duchach, wypędzaniu, ochronie i ogólnie

autor: Słowianka » 2017-03-31, 13:31

Tak, dokładnie. Nawet nie trzeba być wierzącym, by to podziałało.

Lub już zupełnie mocna sprawa:

"Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła." :diabel2:

Re: Dobre książki o duchach, wypędzaniu, ochronie i ogólnie

autor: Ivellios » 2017-03-30, 22:56

Nieistotna pisze:"Oczyszczam to miejsce z bytów złych i podstępnych! Opuście to domostwo i trzymajcie się z daleka od jego mieszkańców".
Ewentualnie coś a'la "W imieniu Boga żądam, aby..." - czegoś takiego nauczyłem się podczas medytacji grupowych prowadzonych przez jednego z gości audycji Zbyszka Mrugały "Rozmowy Poza Ciałem".

Re: Dobre książki o duchach, wypędzaniu, ochronie i ogólnie

autor: Słowianka » 2017-03-29, 15:36

Witam,

Do zrozumienia całości problematyki potrzebne będą nie tylko pozycje ściśle dotyczące duchów ale też innych dziedzin.
Niemniej jednak polecam na początek "Księga Duchów" - Kardec Allan.
Do prostego odpędzania duchów i oczyszczania domu proponuję zakupić białą szałwię i regularnie okadzać nią swoje otoczenie. Nie zaszkodzi dodanie jakiejś prostej inwokacji. -"Oczyszczam to miejsce z bytów złych i podstępnych! Opuście to domostwo i trzymajcie się z daleka od jego mieszkańców".

Dobre książki o duchach, wypędzaniu, ochronie i ogólnie

autor: paralemptor » 2017-03-29, 14:45

Witajcie. Wiem, że kilka wątków podobnych już tu na forum występuje, jednak poszukuję książek nie o seansach spirytystycznych, mających na celu uzyskanie kontaktów ze zmarłymi, ale bardziej o wypędzaniu duchów, o ochronie przed ogólnie złymi bytami, które mogą się przyczepić do bardziej wrażliwej osoby.

Oczywiście, przeglądając sieć można znaleźć sporo artykułów na te lub zbliżone tematy, zarówno w języku angielskim, jak i polskim, ale... zwyczajnie mam pewne obawy co do ich wiarygodności. Dlatego poszukuję jakiejś bardziej, hmm, uznanej publikacji na ten temat. Może być coś w języku angielskim, byle było do zdobycia u nas w Polsce bądź dostępne w formie ebooka.

Z góry dzięki :)

Na górę