Opuszczony Hotel w Pobierowie [ZDJĘCIA]

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Opuszczony Hotel w Pobierowie [ZDJĘCIA]

Re: Opuszczony Hotel w Pobierowie [ZDJĘCIA]

autor: kasalia » 2017-02-14, 10:03

Witam.

Zarejestrowałam się specjalnie dla dodania komentarza.
Obiekt sfotografowany należał przed laty do Jednostki Wojskowej i był siedzibą oficerską, gdzie przyjeżdżali na sezon letni z rodzinami - moja mama znała się zresztą z córką jednego z oficerów.
Obecnie obiekt jest pozostawiony sam sobie, właściciel chce go sprzedać.
Moi dziadkowie stróżowali w tym obiekcie około 3 lat i nie działo się nic niepokojącego.
Owszem, budynki robią upiorne wrażenie, osobiście byłam tam wiele razy i rzeczywiście miałam ciarki chodząc tam sama. Być może zdjęcia, które robiłeś, robione były w okresie, gdy ktoś tam stróżował i po prostu kapsle przeniósł.
Dziadkowie wiele razy spędzili tam noc i na pewno dowiedziałabym się, gdyby cokolwiek było tam niepokojącego.

Pozdrawiam.

Re: Opuszczony Hotel w Pobierowie [ZDJĘCIA]

autor: Ivellios » 2017-02-03, 22:02

Po prostu w taki sposób działają aplikacje aparatu w smartfonach - określony układ kresek i kropek rozpoznają jako "twarz", więc zaznaczają odpowiedni fragment obrazu i dostosowują do niego ostrość. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z duchami.

Re: Opuszczony Hotel w Pobierowie [ZDJĘCIA]

autor: Rocketfuel1994 » 2016-07-28, 10:40

Według mnie z tym obszarem, który wykrywa twarz to jakiś przypadek. Sam mam często takie przypadki - mianowicie robiąc zdjęcia np. pola, jeziora, lasu mój aparat (canon power shot sx60) często wykrywa właśnie "twarze". Poza tym skoro obiekt jest ogólnodostępny to każdy, nawet lokalna młodzież mogła przenieść tą tackę wedle własnego kaprysu. Dla mnie nic paranormalnego tutaj nie ma. Gdybyś uchwycił coś dziwnego na zdjęciach to można by było się zastanawiać.

Opuszczony Hotel w Pobierowie [ZDJĘCIA]

autor: KWTD » 2016-07-27, 23:15

Witam,

Dwa dni temu (25.07.2016) byłem w miejscowości Pobierowo. W drodze na plażę natknąłem się na opuszczony hotelik. Był on podzielony na cztery budynki w tym trzy mieszkalne. Nie było by w tym nic specjalnie ekscytującego gdyby nie fakt, że spotkałem się tam z dziwnymi zjawiskami.
Najdziwniejszym z nich było to, że gdy robiłem zdjęcie jednego z budynków mój telefon nagle znikąd zaznaczył twarz, tak jakbym robił zdjęcie jakiejś osobie, która stała na przeciwko mnie! Wyglądało to właśnie tak:
IMG_0181.jpg
chodzi tutaj o tą żółtą obramówkę.

Oprócz tego dziwna tacka z kapslami, która zmieniła położenie po jednym dniu (byłem tam dwa razy z rzędu), oraz otwarta tablica z bezpiecznikami, którą dzień wcześniej sam nie mogłem otworzyć, do tego trzeba było użyć klucza. (tak mi się wydaje)
Nie odważyłem się wejść do żadnego budynku mieszkalnego a do tej pseudo-recepcji zajrzałem tylko w progu.
Z moich obserwacji wynika, że inni ludzie omijali ten cały ten teren i szli naokoło na plaży.
Chciałbym też wspomnieć, że być może wszystko to co tutaj opisałem mogło być przypadkowe a tackę z kapslami mógł po prostu ktoś przesunąć. Nie musiało tu występować cokolwiek paranormalnego ALE mogło.

Proszę wszystkich o opinie i spostrzeżenia.

LINK DO ZDJĘĆ:
http://imgur.com/a/catdd

EDIT: dopiero teraz zauważyłem, że przy obróbce zmieniło datę i godzinę na zdjęciu z bezpiecznikami.
Załączniki
IMG_0181.jpg

Na górę