Artykuł o duchach w Azji

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Artykuł o duchach w Azji

Re: Artykuł o duchach w Azji

autor: Dagmara » 2013-09-15, 21:41

Nic dziwnego, że w Japonii, czy też Azji, ludzie tak mocno wierzą w zjawiska paranormalne, większość mieszkańców wyznaje Animizm, stąd też tyle opowieści i legend powstaje.

Re: Artykuł o duchach w Azji

autor: Pandemonium » 2013-09-05, 19:36

Masz 24h na napisanie swojego komentarza do podanego linku tj. co o tym sądzisz, jakie masz zdanie i dlaczego uważasz to za warte uwagi. Inaczej temat ląduję w koszu.

edit:

Zaakceptowane. Temat wydaję się ciekawy ze względów folklorystycznych, ale nie koniecznie paranormalnych. Ogarnę temat przy odrobinie czasu. ;)

Artykuł o duchach w Azji

autor: kontraktowy » 2013-09-05, 19:07

Znalazłem takie coś http://transazja.blogspot.com/2013/08/t ... duchy.html

Autor opisuje swoją podróż po Tajwanie, Japonii i Kazachstanie gdzie wiele osób opowiadało mu o duchach. Właściwie każdy tam w nie wierzy. Legend o duchach tam multum, a miejsca związane z duchami są tam niemal wszędzie. Sam był na początku sceptykiem, ale pod wpływem opowieści zaczyna zastanawiać się nad tą ideą. Aż ma pewne doświadczenie w trakcie samotnego pobytu w górach Kazachstanu.

Na górę