Problem.. Co robić?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Problem.. Co robić?

Re: Problem.. Co robić?

autor: Ampa Vatis » 2012-04-20, 14:20

fes pisze:Witam.
Mam wrażenie że to ja mam coś z tym wspólnego, za gówniarza wywoływałam duchy , dłuższy okres, czy to może być z tym związane? Czy mogło to wrócić po latach?
Jeśli faktycznie dzieje się coś niezwykłego, to jak najbardziej może mieć (ale nie musi) to związek z wywoływaniem duchów w młodości.
Nigdy nie polecam wywołań o ile nie wiesz jak to później wypędzić, a z tego co się orientuję ludzie wywołujący duchy nie mają bladego pojęcia o tym co zrobić zakańczając taki seans.
Wywołania to nie amerykańskie filmy, to niebezpieczna sprawa.

Re: Problem.. Co robić?

autor: Gruda » 2012-03-13, 22:12

Poproś miejscowego Księdza O poświecenie domu

Re: Problem.. Co robić?

autor: Pandemonium » 2012-03-11, 16:10

Podejrzewam ,że dzieci jednak szybko się nudzą, także nie bawiła by się w tą samą gierkę przez dłuższy okres czasu. Sytuacja dosyć dziwna i godna bliższemu przyjrzeniu. Wierzący ,czy nie zawsze warto zacząć od zaproszenia klechy i poświęcenia mieszkania ; ) I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa: NIE KOMUNIKOWAĆ SIĘ W ŻADEN SPOSÓB!

Jeśli jeszcze miałbym coś doradzić to poszukać historii właścicieli mieszkania ,ew. popytać o to sąsiadów.

Re: Problem.. Co robić?

autor: Dave_Mustaine » 2012-03-11, 00:23

Witam. Być może mała ma bujną wyobraźnię, naoglądała się filmów i śnią się jej koszmary. Co do światła, mógł to być zwykły problem z instalacją elektryczną, u mnie często tak się dzieje. Jeśli sobie wmówisz że to wina duchów, każda drobnostka będzie budzić w tobie niepokój. Raczej nie miało to związku z twoim wywoływaniem duchów w dzieciństwie.
Pozdrawiam.

Problem.. Co robić?

autor: fes » 2012-03-08, 12:43

Witam.
Otóż mam problem, mieszkam w Wielkiej Brytanii.
Mieszka ze mną 3 letnia siostrzenica, od jakiegoś czasu mała krzyczy w nocy że kogoś widzi, wcześniej mówiła że to pani. Nie wierzyliśmy jej w domu, bo to tylko dziecko. Może miała zły sen, ale do czasu!
Od paru dni jest co raz dziwniej, mam dziwne sny, czuję czyjąś obecność w pokoju, dziecko dwa dni temu dostało paniki. Krzyczała że dziewczynka ją dusi. Nie dała się dotknąć i przytulić swojej matce. Wróciła do swojego pokoju, zgasiła światło , usiadła na łóżku, skierowała do kogoś zdanie " mama nas nie słyszy...".
Ja ostatnio miałam sytuacje, późną porą poszłam do kuchni po sok, wracając znów miałam wrażenie że ktoś stoi na schodach i mnie obserwuje, lekko spojrzałam, nikogo nie było. Nagle zapaliło mi się światło. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat , wie jak pomóc , chętnie porozmawiam. Mam wrażenie że to ja mam coś z tym wspólnego, za gówniarza wywoływałam duchy , dłuższy okres, czy to może być z tym związane? Czy mogło to wrócić po latach?

Na górę