Odwoływanie duchów

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Odwoływanie duchów

Re: Odwoływanie duchów

autor: Arek » 2011-10-13, 08:16

Taki mały offtop z mojej strony , ale jest to temat dla ludzi którzy interesują się duchami, więc wrzucę tutaj tego linka.
"" EVP pana Marka Szwedowskiego,""
Ten pan nagrywa głosy duchów no i ogólnie pisze o tej tematyce. Jak kogoś te głosy interesują to niech pisze , dam linka do filmów.

Poniżej link do jego strony
http://szwedowski.blog.onet.pl/

Mam nadzieję że nie okrzyczą mnie za to mordyratory :wink:

Re: Odwoływanie duchów

autor: dzidaa » 2011-10-12, 17:21

Dziękuję, będę pamiętać ;D

Re: Odwoływanie duchów

autor: Dagmara » 2011-10-09, 15:52

Przeszkodą zazwyczaj jest strach i niestety ale i niewiedza wywołującego. Ogólnie jest tak, że jeśli rozmowę z obcym bytem uznamy za wyczerpaną wtedy trzeba owy byt odesłać w formie nakazu, pozwalając na odejście by powrócił stamtąd skąd przybył. Niektórzy podczas odesłania powołują się na postacie, istoty, święte i nie wystarczy do tego pięć minut, lecz trzeba temu poświęcić więcej czasu, dla pewności, że wszystko zostało zakończone tak jak należy. Trzeba też zwrócić uwagę na formę samej ewokacji, bo jeśli nagle dana osoba poczuje strach, niepewność, zawaha się itd. to duch może odmówić odejścia i w ten czas pojawi się duży problem.

Odwoływanie duchów

autor: dzidaa » 2011-10-09, 15:13

Czy ciężko jest odwołac ducha? I jak to w ogóle zrobic? Pytam, bo moja koleżanka koniecznie chce wywoływac duchy (oczywiście nie słucha żadnych ostrzeżeń) i znając jej szczęście będzie mnie prosic o pomoc w odwołaniu. I nie obchodzi ją, że na ten temat znam tylko trochę teorii, a nie zostawię jej potem samej z duchem w domu :cry: Co może by przeszkodą w odwołaniu ducha? (Przepraszam za brak "ci"-chwilowa awaria klawiatury)

Na górę