MOTHMAN - sprawa i opinie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: MOTHMAN - sprawa i opinie

autor: cleric » 2006-09-03, 18:33

Pylbas pisze:a mi się nie chce wierzyć że coś takiego istnieje jak człowiek ćma
w sumie mi tez

autor: Pylbas » 2006-09-03, 17:55

a mi się nie chce wierzyć że coś takiego istnieje jak człowiek ćma..

P,S
Cześć Cleric cześć Ivellios witaj reszto forumowiczów :D

autor: cleric » 2006-09-01, 14:48

Majesttic pisze:a strefa11 całe swe działąnie opiera na babciach
ale czasem proszą na konsultacje naukowe jakichś dr Miguela Santiago, albo Huanita Montenegro :P podobno światowych expertów :P

autor: Majesttic » 2006-09-01, 12:39

Dobrze by było gdyby ekipa S11 zajęła się tą sprawą... ale oczywiście na cel biorą Brazylię, USA tudzież stare babcie Polki :evil:
I głównie "MOCHER" się wypowiada - te stare babcie zawsze wszystko widzą :)
a strefa11 całe swe działąnie opiera na babciach które słuchają Rydzyka i przestraszonych wieśniaków, którzy nie wiedzą co to komputer :)

autor: cleric » 2006-08-30, 17:56

Przerażające - człowiek ćma.. jak się interesuje tymi, którzy interesują się nim, to ja o nim zapomnę i mam nadzieję, że nigdy nie wpadnie na pomysł przepowiadania mi przyszłości.. :P
Podleś Mucha pisze: na tyle konkretne i niejasne zarazem
no to albo jasne albo nie jasne :)

autor: Koffee » 2006-07-29, 18:33

bo to jeszcze zależy, jacy to naukowcy :)

autor: The Little One » 2006-07-29, 14:13

Leśna pisze:potwierdza istnienie świata niematerialnego, duchowqego, astralnego
O tym też mówię, bo Usagi twierdzi, że dzisiejsza nauka stąpa zbyt mocno po ziemi, a naukowcy nie wierzą w nic nadprzyrodzonego, bo nie potrafią tego udowodnić. Pokazałam jej tylko, że się myliła :)

autor: Koffee » 2006-07-29, 13:33

Croppka pisze:Tylko nie mów jeszcze, że naukowcy się nie znają
naukowcy się nie znają

zgadzam się z tym, co Usagi napisała
Croppka pisze:Gennadij Iwanowicz Szypow, rosyjski fizyk, wykładowca na Uniwersytecie Moskiewskim stworzył Teorię próżni, która sprawdza się w praktyce.
ta teoria, zauważ, potwierdza istnienie świata niematerialnego, duchowqego, astralnego :) i jak już chyba gdzieś pisałam, informacje jaki nam Szypow zaserwował, pokrywają się w sporej części z ustaleniami Instytutu Monroe, badającego takie zjawiska jak OOBE, LD, a również świat astralny, buddyczny, mentalny, Anupadaka, Adi i resztę :)

autor: The Little One » 2006-07-29, 12:13

Usagi pisze:Pozatym wątpię czy naukowcy potwierdzają chociarzby cos takiego jak byt astralny, bo jak już badają cos niewytłumaczalnego, zawsze chcą znalezć jakieś racjonalne wyjaśnienie, nawet nie próbując patrzec na to z otwartym umysłem.
Otóż, tu się mylisz. Gennadij Iwanowicz Szypow, rosyjski fizyk, wykładowca na Uniwersytecie Moskiewskim stworzył Teorię próżni, która sprawdza się w praktyce. W oparciu o przemyślenia Alberta Einsteina doszedł do wniosku, że muszą istnieć nieznane rodzaje energii. Energia ta, może przenikać cały wszechświat i znajdować się w każdym punkcie czasoprzestrzeni. W pewnym sensie potwierdza to nawet istnienie Wszech-wszystko Energii, którą nazywamy Bogiem. Teoria ta jakoby potwierdza również istnienie duszy ludzkiej, co ciągnie za sobą w pewnym aspekcie również byty astralne.

Także- wszystko zależy od naukowca i tego, czym się interesuje. Niektórzy wolą zajmować się tym, co potwierdzone i sprawdzone. Jednak nie wszyscy- a ci należący do wąskiej grupy nie wszystkich, zazwyczaj nie są wysławiani za swoje teorie, co ciągnie za sobą fakt, iż większość z nas poprostu nie ma o nich pojęcia.

autor: Usagi » 2006-07-29, 12:02

Jest wiele istot które mimo iż żyją wokół nas jeszcze nie zostały zauważone. Czy myslisz że cała nasza wiedza może składać się jedynie z tego co odkryją i potwierdzą naukowcy? Istnienie UFO tez nie zostało jeszcze potwierdzone, chociarz widywało je tysiące ludzi. Nie słucham się naukowców bo nie dysponują wiedzą absolutną, nie wyręczam się nimi, bo próbuję sama się czegoś dowiedzieć, a z tego co dowiedziałam się o Mothmanach, zakładam że istnieją. Pozatym wątpię czy naukowcy potwierdzają chociarzby cos takiego jak byt astralny, bo jak już badają cos niewytłumaczalnego, zawsze chcą znalezć jakieś racjonalne wyjaśnienie, nawet nie próbując patrzec na to z otwartym umysłem.

autor: The Little One » 2006-07-29, 11:49

Nie chce mi się powtarzać, ale gdyby było ich więcej, to ludzie zauważyliby to coś wcześniej. Poza tym jedna z hipotez wskazuje na to, że to jakaś krzyżówka genetyczna powstała na skutek eksperymentów na ludziach. Dlaczego by od razu zakładać, że to jakiś byt astralny? Być może... Ale nie warto wyciągać dość niepewnych wniosków, podczas gdy zajmowało się tym wielu naukowców i jakoś żaden nie wpadł na pomysł z bytem astralnym. Tylko nie mów jeszcze, że naukowcy się nie znają :lol:

Poza tym to, co powiedziałam:
Croppka pisze:Osobiście to jakaś śmieszna wydaje mi się być cała ta historia.
Odnosiło się do całej historii Mothmana, a nie do tego, co powiedziałaś. :P

autor: Usagi » 2006-07-28, 23:32

A wiesz co mnie wydaje się śmieszne? Iż myslisz że Mothman jest tylko jeden i że to on przetrwal tyle lat. To dopiero jest nielogiczne. A nawet jesli to Motyś nie musi byc istotą materialną. Może to jakis byt, a skad wiesz ile byty astralne mogą żyć?

autor: The Little One » 2006-07-28, 11:16

Usagi pisze:Mothmana znano juz w czasach prehistorycznych o czym świadczą malowidła skalne
Cogito pisze:Jakoś nie doceniacie tych ludzi prehistorycznych, może ich wyobraźnia poniosła... albo najedli się grzybków, albo roślinek.
Właśnie :P Poza tym... To ile wg Ciebie, Usagi, żył taki Mothman? Nieśmiertelny chyba by musiał być, żeby przetrwać do lat (bodajże) sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Trochę nielogiczne. Tym bardziej, że Mothmana zaczęto zauważać w konkretnych latach- nie wcześniej, co świadczyłoby o tym, że albo ludzie są ślepi, albo poprostu wcześniej tego paskudztwa nie było.

Osobiście to jakaś śmieszna wydaje mi się być cała ta historia. :D

autor: Usagi » 2006-07-28, 00:30

Raczej nie. Co prawda opis Mothmana jak ulał pasuje do Wampira z Highgate, cmentarza w Londynie, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Nie sądzę żeby Mothmani byli smakoszami ludzkiej krwi :)

autor: leszek » 2006-07-26, 20:22

masz jakieś linki?...a tak to zastanawiam się czy nie podchodzi to pod wampiry?

autor: Usagi » 2006-07-25, 14:56

Jaki tam Czarnobyl, Mothmana znano juz w czasach prehistorycznych o czym świadczą malowidła skalne. Aż strach się nimi interesować, po tym jak zostało napisane, że owe Ćmoki mają zwyczaj zajmowac się ludzmi którzy się nimi bardzo interesują. Gdzie ja słyszałam taki tekst "Żauważyłaś ich, a oni zauważyli Ciebie". Aj, chyba przestanę szukac o nich info w necie... :?

autor: leszek » 2006-05-01, 11:20

Wiadomo,ludzie różne rzeczy zmyślają a szczególbie babcie :D Nawiasem mówiąc widziałem ten film o którym wspominałeś ("Przepowiednia") i uważam ,że naprawdę trzeba go zobaczyć.Co do człowieka ćmy...może ktoś taki istnieje ale nawet jeśli to pewnie jest to jakaś mutacja z Czarnobyla

autor: ..::Mothwoman::.. » 2006-04-26, 19:56

Ja nie wiem jak można kwestionować istnienie mojego krewnego :P :P :P :P :D :D Dobra, wracając do tematu, znam artykuł, do którego link podałeś i relacje świadków są potwierdzane przez wielu ludzi. Co do starych babć- Polek, to wątpię, żeby któraś z nich go widziała :P

autor: Ivellios » 2004-11-17, 17:50

Dobrze by było gdyby ekipa S11 zajęła się tą sprawą... ale oczywiście na cel biorą Brazylię, USA tudzież stare babcie Polki :evil:

Na górę