ONZ i UFO?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: ONZ i UFO?

Re: ONZ i UFO?

autor: Klikakux » 2008-07-16, 13:06

Ja to widzę że to wygląda tak że jak ktoś coś wspomnie o ufo to wszyscy zaprzeczają i wybuchają śmiechem a przynajmniej tak było do pewnego czasu. Jestem ciekaw ile czasu będą nas przyzwyczajać do faktu istnienia UFO?
Nagle okazuje się że rzekomo jest obserwowanych coraz więcej zjawisk a tak naprawdę natężenie tych zjawisk wcale się nie zmieniło a było cały czas na takim samym poziomie. W średniowieczu i wcześniej było nawet częstsze bo wtedy ufole objawiali się nam jako bogowie, aniołowie, demony, magowie, czarownice i ogólnie istoty nadprzyrodzone. Oczywiście dla ich nieprawdopodobnego rozwinięcia technicznego nie było żadnym problemem robienie rzeczy które były wówczas a nawet do dzisiaj są uważane za czystą magię.

Nagle wszyscy powoli zaczną zmieniać zdanie co do UFO i nagle przylecą dobrzy kosmici i nawiążą z nami kontakt (rzekomo pierwszy raz) i przejmą teraz już otwarcie naszą planetę (najprawdopodobniej do tego czasu zostanie utworzony rząd światowy który będzie kontrolował wtedy już każdą dziedzinę życia na ziemii)
Który zresztą sami ufole już obecnie zaczynają najprawdopodobniej przygotowywać. W końcu diabeł pokaże swoje prawdziwe oblicze i dojdzie do tego że albo przystąpimy do ich konfederacji i będziemy wyzyskiwać inne planety albo nas wysadzą. Oczywiście się zgodzimy bo będziemy myśleli że jak posiądziemy nowe nieprawdopodobne technalogie i będziemy mogli latać po całym wszechświecie i wyprawiać cuda na innych zdziczałych planetach to będzie cool, gdzie mieszkańcy z powodu braku zaawansowanej wiedzy technicznej będą uważać nas za bogów oczywiście tak się zdegenerujemy moralnie że nie będziemy już wstanie wytworzyć potrzebnej do życia energii życiowej (zasoby wolnej woli, prany, chi, qi) którą generuje postępowanie w zgodzie z prawami moralnymi że będziemy musieli odsysać ją właśnie z owych dzikusów których notabene sami wyhodujemy na innych planetach wysyłając tam zdziczałych osobników własnej rasy. A jak już rozwiną się nieco technicznie to wstawimy do nich swoich agentów
(którzy wyglądają przecież tak samo jak owe dzikusy) którzy podając się za naukowców będą cofać ludzkość technicznie wyśmiewając coraz to nowocześniejsze projekty, badania zjawisk paranormalnych itd. Oczywiście podczas tych wszystkich działań będziemy się chować przed dzikusami żeby nie wiedzieli nic o naszej obecności, bo gdyby eksploatowalibyśmy ich otwarcie wtedy by zła karma spadła na nas i następnie też później lub w następnym życiu zamienilibyśmy się z nimi miejscami. Ale mimo ciągłego sterowania działaniami ludzi w końcu i tak rozwinęliby się na tyle że wykryli by naszą obecność już oficjalnie (również z powodu coraz lepszego dokumentowania spodków UFO, duchów, ludzi cieni ,latających humanoidów itd. w internecie) mimo więc po prostu zaprezentujemy się im i nawiążemy z nimi współpracę. Następnie... (co dalej jest już chyba jasne).

autor: Arek » 2008-04-26, 04:33

Co jak co ale Rosja ma na pewno tak samo bazę danych o ufo , tylko że nie jest ona u nas tak znana jak ta z USA

autor: Darnok » 2008-03-28, 18:40

rff, przypuszczenie, a bycie pewnym to diametralnie różne rzeczy. W dzisiejszych czasach nikt nie może być niczego pewien.

autor: Darnok » 2008-03-27, 19:07

No właśnie... tajnych. Aż tak tajnych, że nikt nawet nie może znaleźć miejsca, gdzie niby taka baza mogłaby się znajdować. Może masz jakieś informacje, ja o takich bazach nie słyszałem.
Jeżeli coś jest tajne, to jak mogę wiedzieć, czy są. Ty natomiast jesteś pewien, że ich nie ma... pracujesz w wywiadzie?
A więc jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
No właśnie ma, bo mówiąc ONZ mamy na myśli USA, a jedynym wrogiem USA są Chiny i Rosja właśnie. Nie wiemy, co ma w rękawie USA, Chiny i Rosja, więc dyskusja na tym poziomie jest bez sensu.

autor: Darnok » 2008-03-26, 17:30

mają ogromną bazę
Aha, a Rosja tajnych baz nie ma.
Mało jest ludzi w Chinach czy też Rosji, których interesuje czy ktoś przypisze im największą wiedzę o UFO, gdy w grę wchodzą dla przykładu pieniądz
W stanach tak nie jest? jest identycznie, a nawet bardziej, bo w Rosji mentalność chłopa jest dość powszechna, natomiast w Chinach z rewolucjonistami się nie patyczkują.
nikt ich z informacjami o UFO nie dogoni.
Śmieszne jest twierdzenie, że ktoś ma więcej tajnych informacji od kogoś. Jeżeli zwykł człowiek tak myśli, to albo jest w wielkim błędzie, albo te informacje nie są tajne. Równie dobrze możemy powiedzieć, że Brazylia wie o kosmitach najwięcej, ponieważ najwięcej jest tam doniesień.

Co do technologii. Amerykanie często byli pierwsi, co nie oznacza, że nie ścigali się. Po detonacji pierwszej bomby atomowej przez stany, Rosja pracowała już jakiś czas nad swoją (fakt, faktem, pod koniec i tak ukradła, ale co tam :) ). Pewnie większość kojarzy Matkę Wszystkich Bomb, racja? wielkie osiągnięcie USA. Słyszał ktoś o Ojcu, który ma siłę niemalże bomby zrzuconej na Hiroszimę? Większość ludzi ma klapki na oczach. Cięgle ogląda filmy, jak to stany tworzą potwora, potwór niszczy połowę świata, w końcu wojsko amerykańskie to niszczy. To samo tyczy się mitu o UFO (vide "Wojna Światów"- film czy ostatnio kiepska "Mgła). Zastanawialiście się kiedyś, co by zrobiło USA, gdyby zamiast terrorystów z Azji Mniejszej w samolotach lecących na wiadome wieże siedzieli rosyjscy terroryści? czy USA też zrobiłaby odwet w "imię pokoju"? dlaczego nie? przecież Rosja to wg. Was słaby naród, który nawet pierwszego lepszego UFO nie może złapać. Prawda jest taka, że USA atakuje słabsze kraje, by utrzymać jakoś tę swoją gospodarkę. Gdyby doszło do wojny, Rosja wyciągnęłaby (tak samo, jak USA) swoje najtajniejsze zabawki, a amerykański wywiad wcale nie wie, na jakim poziomie stoją Rosjanie. Może zszedłem z tematu, ale jest jakoś powiązany. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że Rosja już dawno ma jakieś spodki w swoich tajnych hangarach.

autor: Spock » 2008-03-25, 22:57

No dobra, nie łapmy się za słówka. Chodzi o to: czemu większość sensacji nt UFO pochodzi z USA ?

autor: Darnok » 2008-03-25, 22:31

Ale Rosja ma jeszcze parę szczebli.
Jakich? na jakiej podstawie tak twierdzisz?

autor: Gość » 2008-03-25, 22:24

O żesz Ty w mordę a kto tu mówi że lądują w USA ? Bo na pewno nie JA.
A moim zdaniem Rosja nie jest tak zaawansowana jak Stany.
Chiny oczywiście już dorównują potędze USA we WSZYSTKIM.
Ale Rosja ma jeszcze parę szczebli.

autor: Spock » 2008-03-25, 21:52

Właśnie. W końcu kosmici - jako bardziej zaawansowani technicznie i silniejsi - mogą lądować gdzie zechcą. Dlaczego mieliby wybrać akurat Amerykanów ?

autor: Darnok » 2008-03-25, 17:39

Naiwne... mocna pozycja USA dowodzi tylko tego, że Rosja i Chiny w oczach zwykłego człowieka nie wyglądają strasznie. Rosja i Chiny mają taki sam monopol na "UFO" jak USA a może nawet i większy z racji kontrolowanej powierzchni.

autor: Gość » 2008-03-22, 02:09

Zgodzę się z RFF... że w rączki USA wpada wszystko.
WSZYSTKO i nie tylko o UFO.Ale bowiem wszystko coś ważnego co się zdarzyło to USA wie wciągu kilku godzin.

autor: Arek » 2008-03-17, 03:15

„Out Of The Blue " wysoce interesujące zeznania świadków, w tym pewnego oficera co miał za zadanie zestrzelić swoim samolotem ufo które "wtargnęło" na teren zamkniety dla cywilów. To jeden z nielicznych przypadków gdy człowiek próbował strzelać do ufo.
Konferencja prasowa do tego filmu wraz z tymi i innymi zeznaniami miała miejsce niedawno temu, jak na razie to wersja na video tej konferencji tyle co wiem jest tylko po angielsku i niemiecku.

autor: polikopolik » 2008-03-16, 04:49

bo miesiac wszyscy pamietaja i się upominaja a 5 lat niewiele osob xD

autor: Gość » 2008-03-16, 01:07

,,Grupa ta ma pracować nad zadaniem stopniowego ujawniania informacji na temat tego zjawiska. Mówi się, iż data końcowa do kiedy opinia publiczna ma zostać poinformowana o istnieniu obcych cywilizacji/UFO to rok 2013,,

No tak jak zwykle za 5 lat ;]
Czemu nie za miesiąc

ONZ i UFO?

autor: Ivellios » 2008-03-16, 00:00

Jak donosi dr. Michael E. Salla („Exopolitics”), dnia 12 lutego w siedzibie ONZ miało dojść do tajnego posiedzenia, którego tematem było zjawisko UFO. Do owego spotkania miało dojść, ponieważ niektóre kraje zaczynają być zaniepokojone tym, iż z dnia na dzień dochodzi do coraz to liczniejszych obserwacji zjawiska UFO i w związku z tym chcą one wiedzieć „co się dzieję ?”. Źródłem owej informacji są bliscy przyjaciele dr’a Salla, Clay i Shawn Pickering.

Według źródła, które pracuje w gałęzi dyplomatycznej, istnienie tajnej grupy omawiającej zagadnienia UFO jest faktem. Grupa ta ma pracować nad zadaniem stopniowego ujawniania informacji na temat tego zjawiska. Mówi się, iż data końcowa do kiedy opinia publiczna ma zostać poinformowana o istnieniu obcych cywilizacji/UFO to rok 2013. Informacja ta może być powiązana z niedawną debatą, która miała miejsce w Japońskim parlamencie, która tyczyła się przyszłych reakcji owego kraju na przypuszczalny kontakt z obca cywilizacja. Można przypuszczać, iż niektóre kraje zaczynają już gdybać na temat co robić/uczynić w razie przypuszczalnego „kontaktu”. Jeśli owa informacja jest prawdziwa, możemy spodziewać się wzrastającej liczby tego typu debat w innych krajach. Przypuszcza się , iż parlamentarzyści zaczną otrzymywać stosowne informacje, które pomogą im zaznajomić się (jak i nas) z tym zagadnieniem (nadmienić trzeba, iż niedawno przedstawiciele Duńskiego parlamentu otrzymali kopie filmu dokumentalnego „Out Of The Blue : Definitywne badanie zjawiska UFO”, a ich koledzy z USA otrzymali inny również interesujący materiał – dokument „Fastwalkers”).

Tego typu wydarzenia mogą przyczynić się do pojawiania się tematu UFO w mediach – przykładem na to niech będzie cała seria programów „Larry King Live”, która omawiała fenomen UFO. Tego typu publikacje mogą na wstępie doprowadzić do upublicznienia informacji na temat istnienia technologii antygrawitacyjnych, które są w naszym posiadaniu od ponad 50 lat. Według niektórych przesłanki te odzwierciedlają odliczanie do oficjalnego ujawnienia w okolicach roku 2013 i że ONZ i inne kraje zostają stopniowo wprowadzane w to zagadnienie. Owe działania mogą się nasilić w przeciągu następnych pięciu lat, jak tylko wzrastać będzie liczba obserwacji UFO, co w konsekwencji zmusi rządy aby wystosowały swoje oświadczenia w tej sprawie.

Opracowanie/tłumaczenie : dj_cinex
Źródło : http://www.ufodigest.com/

Na górę