Niezidentyfikowane obiekty pozaziemskie na orbicie Ziemi!

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Niezidentyfikowane obiekty pozaziemskie na orbicie Ziemi!

Re: Niezidentyfikowane obiekty pozaziemskie na orbicie Ziemi

autor: Majesttic » 2008-04-13, 13:50

Ivellios pisze:Młody amerykanin, John Lenard Walson, opracował sposób pozwalający wielokrotnie zwiększyć rozdzielczość małego teleskopu, po czym dzień i noc nagrywał i fotografował zaobserwowane przez siebie obiekty. Stworzony przez niego materiał astrofotograficzny ujawnił wiele maszyn, sprzętu komputerowego, satelit, statków kosmicznych i innych obiektów, które przy użyciu zwykłych teleskopów obserwujemy jako gwiazdy.

Jak wiadomo, w przestrzeni kosmicznej wokół Ziemi krążą setki satelitów. Zdjęcia wykonane przez Walsona ukazują jednak wiele obiektów, których nie obserwowano nigdy wcześniej.

Więcej w opracowaniu:
http://www.paranormalium.pl/artykul.php?id=711

A tutaj filmy i zdjęcia:
http://rense.com/Datapages/mystmachinedata.htm

Co sądzicie o tych materiałach? Czy mogą one waszym zdaniem stanowić dowód na istnienie jakiejś pozaziemskiej cywilizacji, czy może są to tylko zwykłe fake'i?
Bardzo ciekawe i dające do myślenia fotki...ostatnio oglądałem film sekrety nasa czy coś takiego...był to dokument pewnego szefa z telewizji kablowej, jak odbierał sygnał z różnych misji nasa różne transmisje...i właśnie pokazywał podobne zdjęcia...można ten film ściągnąć z postaci TORRENTA oto strona http://torrenty.org/torrent/215907 jeżeli ktoś ma konto to niech zasysa puki seedy są...
Materiały takie jak dla mnie są w 75% wiarygodne...a reszta to tuningowane w PhotoShopie lub innych programach...po to by strona na której się znajdzie owe tuningowane zdjęcie miała większą oglądalność...lub też są to zdjęcia osadów, meteorytów i innych paści znajdujących się w przestrzeni kosmicznej...

autor: Gość » 2008-03-02, 20:25

Pod wawą leży lodowa kraina w której mieszkają krasnoludy i zabierają nie dobre dzieci ;]

A co do tematu trzymam się wersji SPOCKa że to śmieci.Albo coś z tym związane

autor: Spock » 2008-03-02, 12:14

Tak, a pod giewontem jest hibernator...

autor: DragonFire » 2008-03-02, 02:10

Od tysięcy lat, na różnych malowidłach, czy w innych przekazach wspomina się o ufo... A wy "Dowód na to, że nie jesteśmy sami?"... Czułki opadają :|

autor: Arek » 2008-02-29, 18:44

A może to te same objekty co na tym filmie, nakręconego z promu Columbia

http://www.fast-geheim.de/html/videos-u ... sts80.html

autor: Gość » 2008-02-20, 02:55

,,podobno ludzie ktorzy się zblizali do nich nigdy niewracali lecz moga tez pracowac nad super nowa bronia masowego rarzenia,, he he aż się uśmiałem nie wracają.
Ej to może NASA to kosmici i ich porywają?(tych ludzi co nie wracają) ;] he he dobre.
A co do filmu to raczej te śmieci,no bo na pewno nie satelita szpiegowski.
PoZdRo

autor: polikopolik » 2008-02-17, 14:55

heh no podzielam zdanie Darnoka... według mnie ulepszenia tak teleskopu nie jest możliwe

autor: Darnok » 2008-02-17, 13:46

Ivellios, Wiesz, nie mogę sobie wyobrazić, że jakiś tam szarak tak polepszył teleskop (zresztą co tu polepszać), a naukowcy, ba- producenci takiego sprzętu sami na to nie wpadli. Rozumiem jeszcze zderzaki tego polaka- bo trzeba znać dobrze fizykę, ale to? i jeszcze na dodatek z dźwiękiem!

autor: Ivellios » 2008-02-17, 02:35

Darnok, a co to ma do tematu?;]
Co z tego że Nautilus coś opisał? Nie musi to od razu oznaczać, że skoro jakiś szmatławiec coś opisał to to coś jest totalną bzdurą.

Zresztą oni tylko przetłumaczyli artykuł, i nic więcej, i zadowoleni. Ja poszukuję aktualnie na forach internetowych wpisów mogących pomóc w wyjaśnieniu tego co ten gość zarejestrował na kamerze.

autor: Darnok » 2008-02-16, 23:30

Ivellios, Przykro mi to mówić, ale czytałem to 2 miechy temu w nautilusie... a wiesz co to oznacza? no właśnie :D

autor: Spock » 2008-02-15, 22:44

Ani fake'i ani kosmici, tylko najprawdopodobniej zwykłe śmieci.
Na orbicie okołoziemskej (i nie tylko) krąży sporo kosmicznych śmieci, o jak najbardziej ziemskim pochodzeniu. Zużyte fragmenty rakiet nośnych, zbiorników, części, anten, nieczynne satelity.

autor: polikopolik » 2008-02-15, 22:17

dla mnie to tak samo jeden wielki fake... nie dość, że nijak mały teleskop nie uzyskał by takiej rozdzielczości a po drugie niektóre wyglądają jak zamazane statki kosmiczne wyklejone z gier czy jakiś prac graficznych...

autor: marta.heva » 2008-02-15, 11:38

naukowcy potrafią odróżnić gwiazdę od maszyny, przecież badają je na podczerwieni, albo w rentgenie, dzięki którym potrafią określić wiek, rodzaj i intensywność gwiazdy ... chyba nie ma mowy tu o pomyłce tego kalibru, z resztą myślę że astronomowie już badają prawdziwość tych materiałów, więc przy odrobinie szczęścia niedługo się dowiemy o co chodzi, jak na razie dla mnie to jeden wielki fake.

Niezidentyfikowane obiekty pozaziemskie na orbicie Ziemi!

autor: Ivellios » 2008-02-15, 02:53

Młody amerykanin, John Lenard Walson, opracował sposób pozwalający wielokrotnie zwiększyć rozdzielczość małego teleskopu, po czym dzień i noc nagrywał i fotografował zaobserwowane przez siebie obiekty. Stworzony przez niego materiał astrofotograficzny ujawnił wiele maszyn, sprzętu komputerowego, satelit, statków kosmicznych i innych obiektów, które przy użyciu zwykłych teleskopów obserwujemy jako gwiazdy.

Jak wiadomo, w przestrzeni kosmicznej wokół Ziemi krążą setki satelitów. Zdjęcia wykonane przez Walsona ukazują jednak wiele obiektów, których nie obserwowano nigdy wcześniej.

Więcej w opracowaniu:
http://www.paranormalium.pl/artykul.php?id=711

A tutaj filmy i zdjęcia:
http://rense.com/Datapages/mystmachinedata.htm

Co sądzicie o tych materiałach? Czy mogą one waszym zdaniem stanowić dowód na istnienie jakiejś pozaziemskiej cywilizacji, czy może są to tylko zwykłe fake'i?

Na górę