Moje refleksje na temat UFO

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Moje refleksje na temat UFO

Re: Moje refleksje na temat UFO

autor: Pandemonium » 2017-06-25, 20:58

^ I po tym "miała wrażenie", że coś jest nie tak. :D :D

autor: Arek » 2017-06-22, 18:57

Dobrze zrozumiałem? , jak chciałaś odzyskać zdjęcie na komputerze to kulisty piorun spalił ci komputer??????? , wow

Re: Moje refleksje na temat UFO

autor: ross2 » 2017-06-08, 13:58

nieraz zastanawiałam na tym najpierw miałam odczucia ze popchnęły mnie abym wyrzuciła zdjęcie, a jak chciałam je znalesc na dysku oddzyskac to ten komputer co miał w nim spalił kulisty piorun. miałam wrazenie ze cos nie chce abym pokazała je. jednak to mnie nurtuje że miałam doświadczenia . a Wy nie macie takich odczuc nieraz ze cos nie chce ujawniania?? .

Re: Moje refleksje na temat UFO

autor: ross2 » 2017-06-08, 13:52

Witam ponownie . Niestety nie mam zdjęcia i to był mój błąd ze go pozbyłam, ale gdy patrzyłam na nie to wyczuwałam coś nie pozytywnego . choć próbowałam je pozniej oddzyskac nie udało mi się.
Przed założeniem tego tematu zastanawiałam się czy powinnam pisac o tym bez dowodów np. zdjecia.
Wiem ze trudno to ocenic . Hmm podrugie mam takie odczucia czy te postacie chcą aby je opublikowac? . Wiem jedno, że nie bede dowodów wyrzucac.

Re: Moje refleksje na temat UFO

autor: Pandemonium » 2017-06-03, 00:26

Bardzo chętnie zobaczymy Twoje zdjęcie - możliwe, że dzięki temu dojdziemy do jakiegoś wspólnego konsensusu. Na razie jednak jedynie co można zrobić to generalizować na temat.

Re: Moje refleksje na temat UFO

autor: ross2 » 2017-05-31, 18:49

podzieliłam się z Wami :) nie łatwo mi było nieraz sama tego nie mogę zrozumieć , nie wierzyłam i nie interesowałam się ufo, ale te przeżycia za bardzo padły w pamięć .

Moje refleksje na temat UFO

autor: ross2 » 2017-05-31, 18:36

Witam mam refleksje bo w roku 1995 roku gdy miałam 17 lat będąc w szpitalu na 3 piętrze w Busko Zdr. będąc z innymi pacjentkami zobaczyłyśmy dziwny obiekt, któr wokól niego było kolorowe światelka . Zdziwiona byłam bo nie przypominał mi ani helikopter ani samolotu pozatym one by nie wisiały bezruchu naprzeciw okna a tronów nie było wtedy . Także mnie zainteresowało, że coś sciągnęło mnie to, żebym popatrzyła się wtedy na to okno. i miałam wrażenie że coś chciało zwrócić uwagę .

Kilkanaście lat temu bo 5 . 05. 2009 miałam dziwne przeżycie a mianowicie to, że robiąc aparatem zdjęcie uchwyciłam w lusterku , które było naprzeciw mnie 3 postacie szare bo szkło w lusterku było ciemne. od głów do ramion . Kształt głów i rysów oczów, ust wyglądem przypominali Alian . Zdziwiłam się. Patrząc na zdjęcie miałam dziwne odczucia i długo nie mogłam trzymać tego zdjęcia, ale miałam wrażenie, że coś te postacie chciały. Zanim pozbyłam się zdjęcia pokazałam znajomemu i on bez mowieniu co na nim jest to zobaczył powiedzał, ze czuł ciarki jak na nich patrzył . Tez miał wrazenie jakby cos chcieli powiedziec. .
Nie wiem czy aparat mógł coś uwiecznic?? zgodzili się aby ich widac było.
Pamiętam, że podobną sytuację miałam z bliskim gadałam wieczorem z nim na skypem. po chwili przerwał rozmowe i zapytał się jacy 3 stoi za toba ?? ja na to zeby mnie nie straszył bo jestem sama w domu wieczorem -. teraz po fakcie mnie nurtuje czy kamera jak i aparat by te 3 postacie uwiecznili??

Na górę