Obyczaje kosmitów.

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Obyczaje kosmitów.

Re: Obyczaje kosmitów.

autor: ifar15 » 2011-02-21, 23:25

No tutaj myślę podobnie co DanaS. Może skupmy się na potwierdzeniu istnienia lub nieistnienia zamiast szukania informacji na temat obyczajów. Może jakieś tam przesłanki są ale zanim przejdziemy do badania ich kultury udowodnijmy że dana obca cywilizacja w ogóle istnieje.

Re: Obyczaje kosmitów.

autor: DanaS » 2011-02-14, 15:10

Jakoś do mnie nie trafia sama idea badania rytuałów czegoś, co nie zostało w naukowy sposób potwierdzone. Chyba, że jest tu ktoś, kto po takiej "alienowej" imprezie miał kaca od paliwa lotniczego.

Re: Obyczaje kosmitów.

autor: Heimdallur » 2011-02-14, 14:22

Jakiekolwiek obyczaje kosmitów by nie były, wcale nie muszą być one tak różne od naszych. Jeżeli wierzyć w paleoastronautykę, to w końcu pozaziemska cywilizacja wskazała ludziom kierunek rozwoju.

autor: Kazzone » 2007-11-08, 19:32

Za dużo szczegółów nie podałaś, kotlaska93.
haha xD Padłem...


Iv, ja również znam tylko te obyczaje z histori szwajcara i Plejadan :). Pamiętam że czytałem o innych historiach, ale nie moge sobei ich przypomnieć

autor: kotlaska93 » 2007-11-08, 16:53

Troche czasu minęło, jak kiedyś czytałam, że kosmici (już nie pamiętam którzy) przylatują na Ziemię lub inną planetę zamieszkaną przez istoty myślące i tam jakieś rytuały wyprawiają... Coś w stylu 18-stki...

autor: DragonFire » 2007-02-01, 09:09

ludzie z włosami na jeża to kosmici strzeżcie się
ja mam na jeża :twisted:
wilku11 pisze:dzieli ludzi na 6kategorii on jest w 6 najlepszej
pająki to też kosmici... był taki film z pająkami (sf)... jak on się kurka nazywał ? hmmm... odyseja kosmiczna????

niektórzy się trafnie nazywają...
nie wiem jak wy, ale dr. pająka chyba sobie odpuścimy, to jakiś schizofrenik zmaniaczały totalnie.

autor: wilku11 » 2007-01-26, 01:04

chmm jedyne co wyczytałem to to ze kosmici interesują się nieco naszym życiem rodzinnym.a poza tym kroją nas w swoich statkach:)

ee co do DR Pająka... co to za bzdury
czytałem całe-ale ledwo kosmici są wśród nas Copperfield według niego to kosmita.Wszystkiemu winni są kosmici ale się chłopczyna natrudził.Wszystkie tragedie na ziemi to wina kosmitów
Czy to jakaś sekta??
ludzie z włosami na jeża to kosmici strzeżcie się
zróbcie pułapki wokół domu według jego pomysłu,niedziałające fragmenty strony to tez kosmitów wina.dzieli ludzi na 6kategorii on jest w 6 najlepszej

autor: mcink » 2006-12-25, 17:01

Bo tak samo mogę powiedzieć że to tobie pomieszało się w głowie.
Oczywiście że możesz - w końcu nikt tego nie broni ;) Ale ponieważ nie jesteśmy politykami to chyba nie wypada obrzucać się wyzwiskami ;)

Przykro mi że nie potrafię podać dokładnego adresu albo odnośnika do książki ale naprawdę dawno temu to było więc nie pamiętam.

Nie jestem pewien czy to o przypadek tego człowieka chodziło ale z tego co pamiętam to sam przyznał się do tego że część zdjęć (część - nie całość) sfałszował. Między innymi jedno z bardziej znanych i często pojawiających się (to zrobione z odwróconego talerza i czterech piłeczek pingpongowych).

Co do tego ze się zdarza to nie zamierzam twierdzić że to niemożliwe. Mi też się zdarzają różne dziwne rzeczy, więc daleko mi do osądzania innych. Jedynie co to po przeczytaniu paru fragmentów (zaznaczam - fragmentów) jego książek itp śmiem twierdzić że w najlepszym przypadku go to wszystko nieco przerosło.

No cóż - niezależnie od tego co się dzieje trzeba zachowywać nieco zdrowego rozsądku :)

autor: DragonFire » 2006-12-24, 21:17

:lol:

różne dzieci ma na tym świecie Pan Bóg - jak to gdzieś słyszałem ;p, więc dajcie już spokój dziadkowi... spotyka się z kosmatymi, to niech się spotyka, ja mu wierze. nie ma co pisać, że jest wariatem, bo o tym opowiada. sami pomyślcie jakbyście byli osądzeni przez opinie publicznie spaczoną przez brak wiedzy, jakby wam się coś dziwnego zaczeło nagle zdarzać i stało by się to dla was codziennością. (dziadkowi podobno od dzieciństwa się 'zdarza', ale to już mniejsza z tym).

autor: Raziel » 2006-12-23, 08:58

Może jakiś dowód lub fragment na potwierdzenie tych słów ? Bo tak samo mogę powiedzieć że to tobie pomieszało się w głowie.

autor: mcink » 2006-12-23, 00:33

Nie mam jak tego udowodnić bo ekspertem nie jestem - przytaczam jedynie to co przeczytałem na ten temat w różnych artykułach itd.

A wystarczy poczytać nieco o tym co wypisuje ów koleś (BM) żeby zauważyć że nieco mu się pomieszało w głowie.

Trzeba pamietać o tym żeby używać zdrowego rozsądku przy ocenianiu takich przypadków - a nie nadzieji ;)

autor: DragonFire » 2006-10-26, 19:10

zapoznałem się... i gościa nie osądzam. chciałbym mieć takiego dziadka ;)

autor: Darnok » 2006-10-09, 15:01

DragonFire,
Poczytałbyś co on tam wypisuje, a nie obrażał z góry. Zapoznaj się z tymi zdjęciami, tekstami jakie powypisywał no i wtedy :)

autor: DragonFire » 2006-10-08, 19:52

mcink pisze:zdjęcia które przedstawiał to fałszywki
udowodnij to, poprzyj czymś konkretnym swoje słowa. a nie obrażaj gościa, mówiąc że jest kłamcą.
po co meierowi kłamać i robić fałszywki, po co? stary dziadek, zdaje się inwalida... sławy mu się zachciało? no weź. inna rzecz, że mógł jakiś świadków mieć tego co robił z ufolami, to by może dało się potwierdzić wiarygodność jego historii... no ale jakimś cudem nie ma.
może był gość samotnikiem jak ja, to bym się nawet nie dziwił, że nie wziął sobie kogoś do filowania ufoli. ale nie znam go

autor: Ivellios » 2006-10-03, 01:09

Przeszukaj wszystkie antykwariaty w poszukiwaniu książek Lucjana Znicza :P

autor: DragonFire » 2006-10-02, 23:53

Ivellios, wiesz gdzie można znaleźć te teksty o obyczajach plejadan????????

bo to ciekawe bądź co bądź jest, szczególnie to o kobietach :lol:

autor: mcink » 2006-09-10, 21:15

Heh, a jakie są zwyczaje Ziemian? :> Tylko tak w skrócie proszę, ale jednoczęsnie żeby nie pominąć kilku tysięcy lat historii i mnogości kultur ;)

Co do Meiera - heh, zdjęcia które przedstawiał to fałszywki (miska stołowa z przyczepionymi piłeczkami pingpongowymi na przykład :] ), a to co pisał... Cóż - przyznam że czytałem tylko fragmenty, może i ktoś z Nich się z nim kontaktował ale potem chyba mu to zaszkodziło i zapadł na megalomanię ;) Krótko mówiąc - z dużym dystansem do tego proponuję podchodzić ;)

Pająk - hehehe :> To w sumie wystarczyłoby za cały komentarz ;) Ale tak gwoli ścisłości - z niego to taki doktor jak ze mnie ;) Jeśli dobrze pamiętam to ten tytuł nadał sobie sam :] A jego teksty... No cóz - jeśli ktoś lubi poczytać to można, ale nie ma to raczej wiele wspólnego z rzeczywistością :)

A wracając do meritum - jest tak wiele różnych ras-kultur że naprawdę trudno powiedzieć, zwłaszcza że raczej się tym nie chwalą ;)

Na górę