Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: FaKtoMaaN » 2010-09-07, 12:53

zdjęcie jakby odbity w szybie okiennej świecący żyrandol..

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: Spooky Fox » 2010-09-06, 02:27

Na pierwszym zdjęciu to jakby jakiś pociąg, albo cóś...Przód oświetlony, a za nim dwa światełka, które mogłyby być między wagonami. Ale z drugiej strony żadna polska lokomotywa nie jest tak oświetlona.

Ogólnie wielka szkoda, że zdjęcia robione kalkulatorem ;] I szkoda, że nie ma żadnego punktu odniesienia. Wtedy można byłoby coś o tym powiedzieć.

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: krzysiek_18 » 2010-09-03, 21:57

Na pierwszy rzut oka wgląda to jak zapalony jupiter ze stadionu sportowego. Pisałeś, że był ów obiekt widoczny na wysokości wału kolejowego lub na nim.. więc nasuwa mi się od razu pytanie, co z trakcjami? Obiekt wleciał pod trakcję żeby naładować baterie? :roll:
Przypomina mi to drezynę "naprawczą", które posiada nasze kochane PKP. Posiadają one zacny zapas reflektorów by można było pracować nocą.
Po prawej stronie "brakuje" jednego światła(drugie od prawej). W dużym powiększeniu ów foci można dostrzec zarys sylwetki jakiegoś człowieka(w miejscu defektu oświetlenia :)).

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: Ivellios » 2010-08-30, 00:40

zwinięciu rolety w jej pokoju te własnie światło
Kiedy jej to opowiadałeś? Bo zdanie w pierwszym poście jest tak skonstruowane, że światło było wtedy widoczne.
Albo to ja już przysypiam...

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: Loucas » 2010-08-30, 00:19

Ten obiekt ma kształt jakby był żywcem wyjęty z filmu Żandarm i kosmici. Wnioskując: albo to jakieś lampy, albo kosmici latają szrotem z lat 60tych.

Ale nie twierdzę, że to kit.

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: ktototaki » 2010-06-09, 21:47

Niee juz go nie było jechałem dosc rano okolo 6.

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: Ignorant » 2010-06-07, 16:03

No raczej na niego nie poczekało ;]

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: ifar15 » 2010-06-07, 15:22

hmm czyli po prostu po pewnym czasie znudziło Ci się jego obserwowanie. Powiedz mi czy nastepnego dnia obiektu już nie było?

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: ktototaki » 2010-06-05, 12:36

Nie, nie widziałem jak obiekt znika, był dość długo, myslę że mógł to być jakiś wagon, ale takiego nigdy nie widziałem i to daleko za stacją samotnie by nie stał oświetlony jak choinka,, obiek był na wysokośći mniej wiecej jak wał kolejowy , ja byłem w odległosci jakis 200-300 m od obiektu.

Obrazek

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: ifar15 » 2010-06-04, 23:15

hmm powiedz czy widziałeś moment kiedy obiekt znika

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: Chantelle » 2010-06-04, 02:05

Nawet fajne te zdjecia, ale moze to jakies duze lampy ,jak te na stadionach? Nie wiem sama , a bylo to wysoko na niebie?

Re: Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: IteratorZX81 » 2010-06-04, 01:37

Hm... Zdjęcia dość słabej jakości, jak to większość zdjęć komórek, także nie jestem nic bliższego w stanie powiedzieć. Przede wszystkim brak jakichkolwiek punktów odniesienia wg. których można by było stwierdzić, czy obiekt jest na ziemi, czy może "nieco" wyżej. Nie twierdzę, że kłamiesz, co to to nie, ale naprawdę ciężko po tych zdjęciach stwierdzić gdzie był ten obiekt. Także sprawa pozostaje otwarta.

Dziwy obiekt / zdjęcia !!!

autor: ktototaki » 2010-06-04, 01:04

Dnia 2/3 Czerwca około północy wracając od dziewczyny zauważyłem na początku światło, pomyślałem ze to jakis samochód lub cos innego po przejechaniu 3 km, i zjechaniu z górki rozbłysło się swiatło które jak się poźniej okazało było widac z odległośći 7 Km, zatrzymałem się przy rzece, zgasiłem silnik i światła, patrząc na dany obiekt zauważyłem ze albo się znajdował na torach na Trasie Warszawa Gdynia lub w bliskiej okolicy torów, ale nie przypominało to Lokomotywy lub wagonu, poznieważ lokomotywa napewno nie jest w stanie świecic tak jak świecił dany obiekt, zrobiłem zdjęcia dwoma telefonami i odjechałem z tego miejsca, światła było widac z połowy miasta, wracając za okolo 15-20 min tą samą trasą obiekt świecił znacznie słabiej, po odjechaniu 7 km do niedalekiej wioski okazało się ze widac te swiało z odległosci właśnie 7 km, było to potężne światło i rozbłysk na niebie, Po opowiedzeniu sytuacji dziewczynie roześmiała się, ale gdy pokazałem jej zdjęcia oraz po zwinięciu rolety w jej pokoju te własnie światło, uwieżyła mi.

a teraz 2 zdjęcia
Obrazek

Obrazek

Zastanawia mnie teraz tylko to, czy to mogł byc jakiś obiekt kolei czy jakis inny niezidetyfikowany obiekt.

Na górę