Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów w Knurowie k/Gliwic

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów w Knurowie k/Gliwic

Re: Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów w Knurowie k/Gliwic

autor: Arek » 2009-05-24, 00:54

Iv napisz mu żeby koniecznie nagrał film kamerą, to jest bardziej przekonywujące niż fotka. O fotkach można gadać że tam jest gwiazda, balon , księżyc, ISS, samolot itp.
Jak film jest w miarę wyrażny i będzie tak widać jak on to opisuje
"""""z moich obserwacji wynika,że w co najmniej 90% nie są to gwiazdy,samoloty,ani satelity ze względu na to jak się poruszają i zachowują """"""
to można wszytkie powyżej przez mnie wypisane możliwości odrzucić i zostanie nam prawdziwe ufo.
Film jest dużo lepszy niż fotka (na fotce będzie jasny punkt i tu można wiele spekulować), jak masz jego numer GG to rzuć mu ten mój post.

Pozdrawiam Arek

Re: Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów w Knurowie k/Gliwic

autor: Ivellios » 2009-05-23, 23:14

Przy reflektorach byłoby chyba widać źródło, z którego idzie światło. Kilka lat temu gdzieś w Katowicach albo w okolicy co kilka dni wieczorem robione były jakieś pokazy świetlne (nie wiem dokładnie co to było), wtedy doskonale było widać źródło światła.

Re: Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów w Knurowie k/Gliwic

autor: FaKtoMaaN » 2009-05-23, 19:31

jeśli niebo było zachmurzone to ,,obiekty,, musiały by być niżej chmur.. może jakieś reflektory z jakiegoś Gliwickiego centrum handlowego?

Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów w Knurowie k/Gliwic

autor: Ivellios » 2009-05-23, 18:35

Dzis za pośrednictwem GG otrzymałem relację od mieszkańca Knurowa (niedaleko Gliwic, woj. śląskie), relacja dotyczy obserwacji wieczorową porą niezidentyfikowanych obiektów latających. Zapodaję to, co mi świadek na gg wysłał (numer wycinam, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych :P )
15:27:45
Witam administratora portalu Paranormalium.Jeśli można zajmę tylko chwilkę.Prosiłbym o odpisanie.

mam 22 lata i pracuję w godzinach nocnych na piekarni w woj.Śląskim

niedawno w nocy patrąc na niebo zauważyliśmy dziwnie zachowujące się pojedyncze gwiazdy;z moich obserwacji wynika,że w co najmniej 90% nie są to gwiazdy,samoloty,ani satelity ze względu na to jak się poruszają i zachowują

już trzecią noc z rzędu obiekty są widoczne w prawie tych samych punktach nieba i przemieszczają się w podobny sposób

potrafią przez jakiś czas dosłownie zawisnąć w miejscu,czasami są znacznie jaśniejsze od gwiazd,wczoraj na nocnym niebie przez kilka godzin ze względu na zachmurzenie nie było widać gwiazd,nie mogło być widać, a mimo to w tym czasie były widoczne bardzo dobrze te dziwnie zachowujące się punkty

mogłbym przypuszczać,że to tylko ze zmęczenia wydaje mi się,że te niby gwiazdy dziwnie się zachowują,ale jak już wszyscy z pracowników odnoszą takie samo wrażenie,to nie może to być od zmęczenia

nakręciłbym jakiś filmik z obserwacji tych obiektów,ale niestety kamera z telefonu nie byłaby dobra,wolałbym jakby zajął się tym zjawiskiem ktoś kto ma porządny sprzęt przygotowany specjalnie na te zjawiska

17:23:13 Ivellios (3408197)
W jakiej miejscowości dokonujecie tych obserwacji?

17:23:42
Knurów

zaraz obok Gliwic

17:25:12
nie wiem jak długo to będzie jeszcze się pojawiać,ale raczej nie za szybko zniknie

jak już 3 noc pod rząd obserwować to można

17:25:48 Ivellios (3408197)
jeśli byłaby taka możliwość to sugerowałbym wykonanie fotografii zjawiska - obojętnie czym, może być nawet telefonem, byleby było jakieś zdjęcie

17:26:35
ok

17:27:28
może uda mi się jakąś leprzą kamerę pożyczyć od kogoś
Jak wynika z wiadomości, świadek piszący do mnie na gg nie jest jedyną osobą, która obserwuje te dziwy na niebie.

Jak tylko otrzymam coś więcej od niego, zapodam materiały w tym temacie. Tymczasem pytanie do co bardziej obeznanych w zjawiskach niebieskich, fizycznych i inkszych :P Czy istnieje jakieś znane zjawisko podobne do tego opisywanego przez świadka?

Na górę