Strefa 51

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Strefa 51

Re: Strefa 51

autor: Babidi » 2009-05-05, 22:27

ok... poszukam coś jak się dowiem czegoś ciekawego napisze xD

#
tu masz film z tym znikającym myśliwcem

Re: Strefa 51

autor: FaKtoMaaN » 2009-05-05, 22:04

obejrzyj też dokument Discavery o strefie 51, znajduje się tam także dużo istotnych faktów..

Re: Strefa 51

autor: Babidi » 2009-05-05, 21:46

czytałem już to.... oglądałem dzisiaj na youtube UFO Hunter: Area 51 Revelded czy coś takiego podobnego pokazali tam myśliwiec ktory znikł za górami znikł też na czystym niebie leciał leciał leciał.... leciał puch pach barapach znikł na 2 sekundy i się pojawił.... ciekawe xD ? myślę, że w Strefie stworzyli zwyczajny ziemski myśliwiec i dodali do niego jakies pozaziemskie narzędzia lub częśći i stworzyli znikający myśliwiec xD

Re: Strefa 51

autor: FaKtoMaaN » 2009-05-05, 21:40

albo kamuflaż żeby odwrócić uwagę, a takowe badania, o których mowa wyżej maja miejsce w innych zakątkach, bazach wojskowych.

tak sobie czytam właśnie.. tu masz ciekawy artykuł na temat area51:
http://www.paranormalium.pl/53,17,artykul.html

Re: Strefa 51

autor: Babidi » 2009-05-05, 21:35

uparty jesteś heh xD nie wiadomo jeśli Strefa posiada takową broń mieli by szanse jeśli nie to może Hmm..? może ta cała strefa to jakiś zlot albo "miejsce" albo baza czy coś takiego kosmitów xD?

Re: Strefa 51

autor: FaKtoMaaN » 2009-05-05, 21:30

heh, może :D ale ich by nie pokonali na bank ;P

Re: Strefa 51

autor: Babidi » 2009-05-05, 21:26

nie wiem czy wiesz ale były pracownik w Strefie 51 dotarł do TV i opowiedział publicznie co tak naprawde dzieje się w strefie 51 powiedział mniej więcej coś takiego
pracowaliśmy przy 5 pojazdach lub maszynach pozaziemskich mieliśmy materiały pochodzenia pozaziemskiego, naszym celem czyli pracowników było naprawienie czy może dotarcie jak to działa czy cos takiego, powiedział, że mają latające spodki z antygrawitacyjnym czymś itd itp....

moim zdaniem mogli by, poniewarz pracowali nad nimi i udało im się to bo jak niby wyjaśnisz 2 promenie wycelowane w spodek kosmiczny z ziemie?
a jeśli nie udało im się tego rozpracować to ja już nie wiem nic..;p

Re: Strefa 51

autor: FaKtoMaaN » 2009-05-05, 21:19

jeśli katastrofa w Roswell była tak ogromna jak opisywali, tzn. ze szczątki obiektu były rozrzucone na obszarze 1km kwadratowego, to co do broni myślę, ze raczej im by się nie udało odtworzyć.. a nawet jakby, myślę ze nie załatwili by ich własną bronią, ponieważ są o wiele bardziej zaawansowani technologicznie i jeżeli takoby obiekt z Roswell taką broń posiadał, uważam ze nawet i takiej, własnej broni obcy potrafiliby zaradzić.. prędzej napęd obiektu mogli skopiować.. chyba że sami stworzyli tajną broń.. ale tak jak świadek twierdził, w strefie są utrzymywane bliskie kontakty, przyjacielsko nastawione z obcymi.. więc można by się tylko domyślać co i jak, i po co..

Re: Strefa 51

autor: Babidi » 2009-05-05, 21:09

sądzisz, że nie udało by im się pokonać ale nie pomyślałeś, że "Strefa 51" może posiadać technologię pozaziemską myślę, że mogli by kosmitów jakoś pokonać. Pisałem wyżej o 2 promieniach wystrzelonych w stronę spodku wylatującego z naszej orbity, mogło by mieć to jakiś związek i może ma ;>

Re: Strefa 51

autor: FaKtoMaaN » 2009-05-05, 20:58

katastrofa w Roswell, nie jest tylko jedynym odosobnionym przypadkiem, było wiele nieoficjalnych katastrof NOL-i na świecie.. jeśli byłoby tak jak mówisz ze obcy próbowali odzyskać ze strefy51 swój obiekt, myślę ze bez problemu by się im to udało.. więc tam musiało chodzić o coś innego. dlaczego media nie trąbią??.. wszyscy wiedzą jak rząd Amerykański manipuluje swoim krajem.. oraz nie tylko.. nie raz ludzie wolą nie pytać, ale za to spać spokojnie.. wejście na area51 grozi grzywną w wysokości 6.000 dolarów, w ostateczności śmiercią, ale żeby tam kogoś zabili, to ten ktoś musiałby się bardzo o to postarać.. nie mogli by go o tak zabić, najpierw pewnie próbowali by go złapać, zabili by w ostateczności.. W sumie tak naprawdę to nie słyszałem osobiście ażeby tam kogoś z tego właśnie powodu zabili.

Re: Strefa 51

autor: Babidi » 2009-05-05, 14:43

[/quote]Pytanie tylko co kryje strefa 51?..[/quote]


na 99% UFO moim skromnym słowem :mikolaj:

Re: Strefa 51

autor: Babidi » 2009-05-05, 14:41

no ok.. jeśli to rząd jest włascicielem Srtrefy 51. too rzadne prawo i żadny człowiek nie ma prawa tam wejść i sprawdzić co tam naprawde jest ?

nie mogą zabić każdego kto tam wejdzie! jak by się dziewczynka zgóbiła i WSZEDŁA by na teren Strefy 51 zabili by ją?

dlaczego żadne media o tym nie trąbią !? jest tyle informacji o Strefie, i ten pas startowy o dł. 9.5km nie ciekawi to nikogo? nie wierze, żeby ten pas był przeznaczony dla "tworzonych tam nowych samolotów i myśliwców" nie wieże w to, słyszeliście o wystrzelonych z ziemi promieni w wylatujący statek kosmiczny?

ja myśle że było to tak

w Roswell rozbił się statek kosmiczny, wosjko powiedziało, że to balon meterologiczny ale to nie prawdo to był statek kosmiczny !! przed rozbiciem tego statku nie było żadnych informacji oufo nie było żadnych świadków na niebie nikt nie widział żadnych ufo dopiero po wypadku w Rosweell zaczęły pojawiać się na niebie spodki kosmiczne ! myślę, że to ufo co się rozbiło jakoś powiadomiło inne ufo aby mu pomogło i obserwowali nas z nieba!! w końcu coś tam się porobiło z NASA i ze Strefą 51, że Strefa 51 posiada szczątki tego statku i ciało kosmity... od tamtej pory robili badania nad stakiem i nad broniami [...] w końcu ufo pojawiło się w strefie 51 aby odzyskać ciało i statek... ale nie uało im się Strefa 51 wystrzeliła jakis promień w strone tego statku wylatującego z naszej atmosrefy... uciekający statek miał nie możliwą zwrotnośc zaprzeczała prawą fizyki.. podobno po wylocie z orbity statek mial pponad 250mahów a po 2 sekundach ponad 600mahów albo i nawet więcej. Moim zdaniem tak mniej więcej było

Re: Strefa 51

autor: FaKtoMaaN » 2009-05-05, 13:47

Babidi pisze:intryguje mnie jedna rzecz dlaczego amerykański rząd nie sprawdzi co jest w "Strefie 51". Są tablice ostrzegawcze, wtargnęcie na "Strefę 51" groźi śmiercią ! czy to wogóle jest legalne ?
Amerykański rząd nie musi sprawdzać co znajduje się w Strefie51, ponieważ ta strefa należy do niego.. Jak utrzymuje rząd znajduje się tam baza wojskowa, gdzie testuje się prototypy nowych myśliwców bojowych.. Tak utrzymuje rząd.. jaka jest prawda??.. jest wiele różnych dziwnych faktów związanych z tym że właśnie miejscem.. jeśli została zbudowana w 1957r, dlaczego o jej istnieniu oficjalnie potwierdzono dopiero w 1994r??.. dlaczego jest to najbardziej szczerzone miejsce w całych Stanach Zjednoczonych??.. po co im tam najdłuższy pas startowy na świecie, o długości 9.5km?.. Jeśli nie było by w niej nic interesującego miejsce to nie było by miejscem pielgrzymek ufologów z całego świata, oraz zwolenników teorii spiskowych.. rząd stał się w niezręcznej sytuacji kiedy jeden z pracowników tej właśnie bazy, oznajmił publicznie iż znajdują się tam pozaziemskie pojazdy latające, oraz ciała obcych istot, oraz że rząd konstruuje nowoczesne myśliwce bojowe, na pozaziemskiej technologi.. i taką właśnie teorie uważam osobiście za prawdziwą.. ponieważ światła, a dokładniej obiekty zaobserwowane nad tym obszarem, poruszają się z sprzecznością z logiką, z prawami fizycznymi, i znaną nam dzisiejsza nauka, oraz technologia.. Baza jest zbyt bardzo szczerzona, jak na miejsce w którym miało by się znajdować coś tajnego, ale ludzkiego.. Pytanie tylko co kryje strefa 51?..

Strefa 51

autor: Babidi » 2009-05-04, 23:16

Czym jest "strefa 51" myślę, że każdy z was wie, ale moje pytanie brzmi dlaczego nikt nie wie co tak naprawde dzieje lub kryje się w "Strefie 51" to już mnie denerwuje czytałem o rzekomych światłach nad "Strefą 51" i 2 dziwnych promieniach wystrzelonych z ziemi do statku kosmicznego wylatującego z atmosfery ziemskiej miał podobno 230 mahów a po 2 sekundach ponad 500 mahów... albo i o wiele wiele więcej intryguje mnie jedna rzecz dlaczego amerykański rząd nie sprawdzi co jest w "Strefie 51". Są tablice ostrzegawcze, wtargnęcie na "Strefę 51" groźi śmiercią ! czy to wogóle jest legalne ? wkurza mnie to.. mam ochotę sam sprawdzić co znajduję się w tej "Strefie 51".

Czytałem, też o dziwnym telefonie z Strefy 51 ale nie pamiętam do kogo facet cos mówił, że widział ufo w strefie 51, że ufo tam jest...

jest dużo informacji o Strefie 51 ale dlaczego nie dowiedziano się jeszcze co tam NAPRAWDĘ
się znajduję.

podsumowując xD

dlaczego nie można wejśc do "Strefy 51" i czy istnieje prawo które pozwoli tam wtargnąć i się wszystkiego dowiedzieć?

P.S sory jeśli zły dział ale jestem nowy na forum

Na górę