Strona 1 z 1

Pomoc w prowadzeniu portalu

: 2010-05-03, 01:01
autor: Wicher
Poszukujemy osoby (szczególnie kobiety), która ma czas i zapał do pomocy w tworzeniu naszego małego, lecz ciągle rozwijającego się portalu o zjawiskach paranormalnych. Znajduje się pod adresem ***. Potrzebujemy głównie osób, które mają dużo wolnego czasu. Nam niestety go brakuje z powodów osobistych i nie jesteśmy w stanie aktualizować portalu systematycznie, a szkoda nam zniszczyć to co osiągnęliśmy przez czas działania strony. Chętnych prosimy o kontakt pod nr. gg ***, email: *** lub prosimy pisać o tym temacie na forum.

Pozdrawiam

Re: Pomoc w prowadzeniu portalu

: 2010-05-03, 01:36
autor: Arek
Proszę przejść na paranormalium, problemy się skończą

Re: Pomoc w prowadzeniu portalu

: 2010-05-03, 02:49
autor: Ivellios
Jak nazwa tego działu wskazuje, służy on do zamieszczania ogłoszeń dotyczących spotkań, debat i innych eventów, a nie poszukiwania redakcji. Z tego względu wycinam dane z pierwszego posta.

Takich ogłoszeń nie zamieszcza się na forach serwisów o podobnej do prowadzonej przez siebie strony tematyce, ale na forach webmasterskich, pozycjonerskich itp, np na forum.optymalizacja.com - tam jest dział z ogłoszeniami, w którym można szukać moderatorów, redaktorów itd.

Re: Pomoc w prowadzeniu portalu

: 2010-05-03, 15:45
autor: Ruskof
Poza tym,autor tematu mogl najpierw wyslac PW do admina storny o pozwolenie umieszczenia takiego tematu,jest taka opcja w regulaminie.