Poltergeist + Filmik

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Hunter1988
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-08-07, 13:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Poltergeist + Filmik

Post autor: Hunter1988 » 2013-08-11, 16:56

Nie wiem czy tu na forum był poruszany ten temat, ale musiałem sam go poruszyć we własnej osobie.
Więc po łebkach o samym Poltergeist są to duchy, które naprawdę mogą zrujnować człowiekowi życie jedni sądzą, że są to zabłąkane duszę zmarłych inni sądzą, że to przejaw niezwykłych mocy ludzkiego umysłu.
Wymienią kilka przykładów, które pozwolą nam odróżnić Poltergeist od zwykłego nawiedzenia.
Mianowicie, jeżeli usłyszymy pukanie skrzypienie szelesty przemieszczanie się przedmiotów na oczach domowników. Lub znikanie przedmiotów a później się ich pojawienie. Następnie pojawienie się małych przedmiotów na ścianach. Mogą się również pojawiać napisy na kartach papieru niektóre Poltergeitsy są bardzo agresywne mogą popychać ludzi. To znak, że czas zacząć się bać ;)
Za pewne nasuwa wam się pytanie czym różnie się Poltergeist od Zjawy otóż różnie się tym, że Zjawy wiążą się z danym miejscem a Poltergeist wiąże się z osobą, więc, jeżeli się przeprowadzimy w inne miejsce nie uwolnimy się od niego.
Najczęściej Poltergeist wybiera sobie dzieci zwykle dziewczynki, które znajdują się pod wpływem dużego stresu jak na swój wiek na przykład. Jest rok 1992 Porsmouth Anglia rodzinna państwa Giggsów zaczyna się zastanawiać czy przeprowadzka to był dobry pomysł a dlaczego otóż pod 2 miesiącach w domu dochodzi do serii nie wyjaśnionych zjawisk samoistne przesuwanie się mebli dziwne hałasy. Na parterze intensywność była tak duża, że domownicy woleli tam nie schodzi .
W końcu pani Giggs postanowiła wezwać księdza i medium diagnoza postawiona przez te dwie osoby zszokowała domowników to w córkę państwa Giggsów wszedł duch byłego domownika. źródłem przypuszczeń był fakt, że nagle Jasmine mówiła ciężkim męskim głosem. Cóż pani Giggs miała robić wezwała kolejne medium on pomógł rozpoznać ducha była to mężczyzna, z którym Jasmine zdążyła się zaprzyjaźnić. Słynny badacz zjawisk paranormalnych Andrew Green potwierdził skłonność Poltergeistów do nawiedzania małych dziewczynek. Z jego doświadczeń wynika, że często niewytłumaczalne przemieszczanie się przedmiotów nie należy przypisywać Poltergeist, ponieważ są wynikiem silnej psychokinezy, czyli zdolności niektórych ludzi do przemieszczania i wytwarzania dźwięków za pomocą własnego umysłu. Najczęściej zdolności psychokinetyczne posiadają osoby, które przeżyli silny wstrząs psychiczny. Badacze zjawisk paranormalnych do tej pory szukają odpowiedzi na temat Poltergeist. Niektóre fakty wskazują, że naprawdę mamy do czynienia z niezwykłymi siłami jednak nikt do tej pory nie był w stanie udowodnić, że mamy do czynienia z życiem poza grobowym.
Osobiście wierzę w dwie teorie może być tak, iż faktycznie dana osoba posiada zdolności psychokinetyczne, ale również może być tak ze mamy do czynienia z POLTERGEIST, który chce nam oby tylko zrobić na złość, a nie zrujnować życie. Poniżej zamieściłem mała próbka do czego nasz Poltergeist jest zdolny a czy filmik jest prawdziwy czy podrobiony to do oceany pozostawiam wam.

http://www.youtube.com/watch?v=nI8KT0b1rC4


Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Kontakt:

Re: Poltergeist + Filmik

Post autor: Sothis » 2013-08-11, 17:06

Filmik fejk, z tym rykiem w tle mógł se facet dać siana. No i oczywiście wszystko stało się wtedy, gdy kamera była zwrócona w innym kierunku. ;]
Ὅταν ὁ δαίμων ἀνδρὶ πορσύνῃ κακά, τὸν νοῦν ἔϐλαψε πρῶτον
Awatar użytkownika
Hunter1988
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-08-07, 13:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Poltergeist + Filmik

Post autor: Hunter1988 » 2013-08-11, 17:21

Sothis pisze:Filmik fejk, z tym rykiem w tle mógł se facet dać siana. No i oczywiście wszystko stało się wtedy, gdy kamera była zwrócona w innym kierunku. ;]
Też tak myślałem, że podróbka jakich sporo w sieci, ale efekt całkiem niezły. Postaram się wygrzebać coś dobrego może mi się uda, a może nie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość