Poltergeist

Kim jesteś skoro wszyscy się Ciebie boją.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Amadeusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2019-06-08, 15:45

Poltergeist

Post autor: Amadeusz » 2020-07-14, 01:45

W związku z faktem ,że na wielu forach można przeczytać wiele nieprawdziwych informacji na temat tego typu dusz postaram Wam przybliżyć postać tej fenomenalnej energii którą wcale nie jest tak rzadko spotkać.
Budowanie strachu wobec Poltergeist ów to swoisty maraton przepychanek kto bardziej straszliwej go opiszę..

Ja osobiście w swojej pracy spotkałem ten typ istoty kilkadziesiąt razy. Tak, kilkadziesiąt. W swoim prywatnym archiwum mam jego zdjęcia, film, etc. Może dlatego że pracuje z nimi od 40 lat.

Kim jest słynny Poltergeist? Dlaczego wszyscy uznają go za demona czy szatana.? Dlaczego nim nie jest?
Dlaczego tak ekscytuje wielu choć wielu go nie widziało?Dlaczegoo moja babcia została Poltergeist em.? Dlaczego kilkanaście lat temu moja 3 letnia córka była pisarzem Poltergeist'a...Dowiecie się tutaj. Czytajcie i uczcie się.


Amadeusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2019-06-08, 15:45

Re: Poltergeist

Post autor: Amadeusz » 2020-07-14, 03:21

Dzień pierwszy!

Shalom Poltergeist.
Kim jesteś skurczybyku? Pokaż się...

Wielu właśnie tak zaczyna swoją historię, jednak wielu tej historii skończyć nie może. Dlaczego? Wystarczy szelest a zanim kurz opadnie gubią latarki biegnąc korytarzem do wyjścia opuszczonego budynku.

Tak jest w filmach. W rzeczywistości wygląda to troszkę inaczej.
Pierwszy Poltergeist którego spotkałem był osobliwy. Pamiętam jak dziś kiedy miałem okazję zrozumieć co to znaczy potencjał energii i jak sprytna potrafi być dusza która ma potencjał na wysokim poziomie.

Byłem bardzo dobrze przygotowany na spotkanie z taką dusza jednak nie spodziewałem się jak fenomenalna jest to energia. Strach. Tak, poltergeist jest mistrzem w generowaniu strachu. Czym się objawia? Chociażby fenomenalnie operuje temperatura bliskiego ciału otoczenia. Poltergeist i jego pole informacyjne jest bardzo dobrze wyczuwalne. Jest inne niż "duszyczki" która jest sobie chwilę po śmierci ciała.. Nie jest to nazwijmy "klasyczna" dusza która przemieszcza się w wymiarze. To najlepszy nauczyciel świata niewidzialnego. Wirtuoz pracy z energią. No dobrze do rzeczy.
Postaram się w najbardziej obrazowy sposób to opisać.


Dusze które są nazwijmy to "klasyczny" duch operuje energią w skali 0-5. Czyli jest wyczuwalny w pomieszczeniu, nie przeszkadza, nie wchodzi w pole morficzne człowieka choć potrafi wygenerować sen, dla osób z większą percepcja przerzucić przez głowę myśli, zwrócić uwagę. Posiada potencjał informacyjny w górnej skali 4/5 potrafi ostrzec , lub przekazać jasna informacje o swoim jestectwie... Wizualizuje się choć słabo i w bardzo krótkim czasie, niewielki potencjał do przemieszczania przedmiotów. Duch o potencjale 0/3 bardzo często może długo przebywać w naszym otoczeniu bez wyraźnych sygnałów jedynym takim symptomem jest "podkradanie" energii. Objawia się to takim ludzkim raczej bez konkretnego powodu spadkiem naszej energii.
Nie ma wysokiego potencjału do generowania strachu choć każda istota go posiada. Zresztą odczuwanie świata niewidzialnego za każdym razem ten strach lekki ma.

Dusze o potencjałach 6-10 klasyfikuje jako dusze z potencjałem Poltergeist jednak potencjał w gornej 8/10 to klasyczny Poltergeist.
Dlaczego tak. ? Dlatego że dusza na pewnym poziomie posiada umiejętność operowania precyzyjnie energią. Potrafi odszukać w naszym potencjale ludzkim miejsca które są wrażliwe na bodźce. Czyta z nas więc wie gdzie i jak wzbudzić strach. Dlaczego mówię że nie ma się człowiek bać Poltergeist ów a sam pisze o strachu. Dlatego że strach dla Was jest najlepszym wyznacznikiem energii. Gdybym miał opisać jak ja to czuję kompletnie byście tego nie pojęli. A tylko dlatego że jest to mój własny dar pojmowania energii. Opiszę to kolorem niebieski. (Rozumiecie ? dziwne to).

Poltergeist jest dusza o wysokim potencjale energii. A przede wszystkim o umiejętnym zarządzaniu energią Umiejętności duszy po wyjściu z ciała są inne i spowodowane wieloma czynnikami. Jakimi? Np. sytuacja w momencie smierci. Np. czlowiek jest bity i kopany do nieprzytomności po czym następuje zgon. Wszystko ok kiedy to planowane przez dusze zakończenie życia. Inaczej kiedy horyzont zdarzeń jest jednym z czynników które wystąpiły po za planem. Np. niski potencjał życiowy ciała lub nieumiejętne operowanie energią przez dusze. Wtedy dusza opuszczająca ciało ma niski potencjał energetyczny jest zaskoczona takim obrazem i końcem. Dusze w momencie przeorientowania się potrafią bardzo szybko skumulować energię. Robią to z reguły bardzo młode dusze. Poltergeist w większości wypadków to dusza o bardzo małej ilości wcieleń. Powiedzmy do 400/500.
Takim klasycznym Poltergeistem była w opolskim pewna rodzina 4 dusz. A więc POTENCJAŁ...W piwnicy pewnego domu podczas działań wojennych 1945 roku aby nie dostali się w ręce czerwonoarmistów ojciec odebrał życie żonie , dwójce dzieci i sobie. Suma potencjałów energii była 10 odczuwalna jako jedna istota. Podczas pracy wyszło że to 4 istoty. Jednak zjawiska paranormalne w domu stricte przypisane Poltergeist owi . Siła , potencjał, natężenie zjawisk. Dom opętany. Właściciel zmieniał się co 2-3 lata. Choroby, dziwne zdarzenia. Etc. A więc? Dusza. Nie demon. Co ciekawe biskup mimo starań nie pomógł.

Więc już wiecie że nie jest demonem.
Jest dusza jak JA czy Ty.
Dlaczego napisałem że moja babcia była poltergeistem?
Właśnie dlatego że po śmierci mojej babci bardzo szybko zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Ktoś by powiedział opętania. Mógłbym spokojnie to co się działo w domu opisać w książce pod tytułem opętania Emily. Babcia miała jeden cel. Niedopuścić do ponownego ożenienia się jej męża. I zrobiła to idealnie. Potencjał duszy był na poziomie 8/9. Więc potrafiła wykręcić się żarówka z plafonu i po skosie uderzyć rozpryskując się na głowie przyszłej wybranki dziadka. Czy wszystkie świece które zapalała były gaszone tuż po zapaleniu. Jakby ktoś je dławił palcami. Kochana babcia. Jednak potencjał duszy rósł ,aż stał się na tyle ciężki że było ciężko. Wszystko ustało kiedy mój dziadek umarł. A umarł dosłownie kilka lat po babci.


Szalom Babciu., Kim jest Poltergeist? Duszą. Jednak przypisana wierzeniom i religiom jako Demon, Szatan itp.
Wynika to z celowości kreowania strachu ale też zwyczajnie niewiedzy. Mówi się o złośliwym duchu. To nasza ludzką percepcja. Tak, Poltergeist ma inny charakter pracy jednak jest nadal duszą. Inaczej się pracuje z nią w pierwszych minutach ale później już jest normalnie.


Wracając do mojego pierwszego spotkania z Poltergeist em o potencjale 10.
To był wieczór coś robiłem .... W pole morficzne mieszkania wszedł gość Więc odprowadziłem... Jednak miał inny potencjał na który zwróciłem później uwagę. W domu zrobiło się chłodno. Znacząco. Żona nawet przymknęła okno co było dziwne bo było lato. Moja córka 3 letnia wstała i dziwnie zaspana podeszła. Wzięła kartkę i długopis. Zaczęła coś pisać, nie dziurkujac kartki długopisem a pisała na pościeli. Podeszła bliżej i dala ta kartkę po czym się położyła.... Wziąłem ta kartkę a na niej narysowane serce , napisane Tata, i przekreślone serce.. napisany tekst bez błędów ortograficznych , koślawo (3 latki nie piszą) miłość (przekreślona), oraz tekst: pracując wahadłem robisz mi krzywdę. Narysowane wahadło (przekreślone). Niesamowite ..Tak pracuje Poltergeist .... Wiedział że ja się nie boje ale rodzina już tak. Po odprowadzeniu jego Istoty jasno wskazał że jest to lekcja. Stąd nazywam Poltergeist nauczycielami. Właśnie po tym zdarzeniu. Musiałem nauczyć zarządzać strachem rodzinę. Długo palili świece do snu. Kartka jest do dziś w moim archiwum....
Amadeusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2019-06-08, 15:45

Re: Poltergeist

Post autor: Amadeusz » 2020-07-14, 19:50

Poltergeist w większości był przypisawany nagłym , długotrwałym i spektakularnym zjawiskom paranormalnym. Wiele można o tym pisać . Zbudowany wokół Poltergeistow otoczka działa podświadomie na ludzi. Proszę zwrócić uwagę ,że Poltergeist i jego demoniczna postać jest w przeważającej większości przypisywana przez ludzi wierzących. Wynika to z pewnych ograniczeń , dogamtow wiary i braku otwartości oraz zwyczajnie z niewiedzy . To jest tak jak że skrzynka elektryczna. Jeden dzieciak wie że nie wolno dotykać ponieważ jest tam prąd, bezpieczniki, może być zwarcie a inny wie że ma nie dotykać bo w środku siedzi smok. Pamiętam jak ksiądz egzorcysta usiłował oczyści dom właśnie z tego "demona". Po wszystkim nic się nie zmieniło nawet było gorzej. Czy ksiądz był za słaby czy dusza za silna. Nie, wynikało to z podstawowych błędów w pracy z dusza o takim potencjale. Dlatego znów wracam do tego aby nie traktować tej duszy jako demona który przyszedł nachodzić rodzinę Kowalskich. Kiedy tłumaczyłem niektórym księżom co widzą w ostatniej posłudze a takie pytania padały niektórzy widzą zjawiska w tych ostatnich sekundach życia człowieka dopiero wtedy zrozumieli co to jest. Że widzą duszę. Kiedy opowiadam tym którzy chcą słuchać a jest ich sporo ponieważ nie mogą odszukać odpowiedzi i bładza dziś pracują zgodnie z tym co podpowiedziałem i widzą że jest efekt. Widzą efekty swojej pracy. Jak to godzą? Kiedyś zapytałem księdza egzorcystę co sądzi o życiu na innych planetach. Jak ma się to do tego w co wierzą. Odparł.... Wiesz... Jeżeli są to znaczy że Bóg jest rozrzutny.... Uśmialiśmy się... Widać jak bardzo wielu potrzebuje praktycznej wskazówki w swojej pracy.

Każda dusza ma potencjał informacyjny i bardzo ważne jest przy istotach o takich potencjałach ten potencjał informacyjny wydobyć. Wtedy okazuje się kim i z jakiego powodu macie okazję się spotkać. A nie spotkałem tyle lat historii która się powtórzyła . I to jest przełom w pracy z Poltergeistem. Wtedy bardzo szybko potencjał spada i można w "łatwy" sposób przerobić daną sytuację.
Awatar użytkownika
FralTral
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-05-19, 10:57
Nastrój:

Re: Poltergeist

Post autor: FralTral » 2020-07-29, 16:48

Ciekawe. Więcej bym poczytał o tym.
Każdy z nas o coś walczy na własny sposób
O prawa, smak rozgłosu, o prawa do głosu
Albo o prostsze rzeczy jak spokojny sen
Amadeusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2019-06-08, 15:45

Re: Poltergeist

Post autor: Amadeusz » 2020-08-15, 14:52

Proszę pytać jak bede wiedział z własnego doświadczenia i będzie chwila to odpowiem...
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31

Re: Poltergeist

Post autor: AlbertKowalski » 2020-08-26, 01:49

Tia... 3 letnia córka nie umiejąca pisać napisała ci to na kartce. 😂
A te skale to sam wymyśliłeś, czy jak? Jak mierzysz, że dany poltergeist ma siłę/moc np 4 a inny 10?
Od kiedy zjawisko nawiedzeń w domach nazwanych później poltergeistem boi się wahadła?
Jakieś to pomieszane wszystko o czym piszesz.
Amadeusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2019-06-08, 15:45

Re: Poltergeist

Post autor: Amadeusz » 2020-09-25, 20:48

Widzisz Albercie po kilkudziesięciu latach pracy własnej mam ten komfort ,że nie muszę korzystać z poradników z Youtube i powtarzać bredni na forach. Jestem zwolennikiem jednak własnego doświadczenie, szacunku do moich nauczycieli czy posiadanych zdjęć ,filmów z pracy włsnej.. szeroko nazywanych dowodami.
Wracajac do tematu…

Przybliżenie osobom interesujących się tą tematyką właśnie w takiej formie natężeń zjawisk jest najbardziej obrazowe i proste.

Gdybyś czysto hipotetycznie spędził więcej czasu na pracy właśnie takiej lub posiadał troszkę szerszą wiedzę to byś zauważył jak potencjał istoty wpływa na zachowanie człowieka i jego otoczenia. Wtedy jestem przekonany że będziesz mógł z cała stanowczością zmienić podejście do zjawisk o których tutaj piszę i nabierzesz więcej zrozumienia co do formy opisu.
Albercie czytaj z troszkę z większą uwagą a będziesz mógł zauważyć ,że określenie natężenia zjawiska jakim jest wspomniany byt jest moja kwestią umowną i obrazową.
Wiele osób nie chce mieć z tym nic wspólnego więc określają to jako proszę "to" stąd zabrać... Dla 99% jakakolwiek istota w ich domu itp jest już ponad siły i tyle.Określanie potencjałów jest bardzo ważne dla uczni i prowadzonych zapisów. z upływającymi latami ważne jest wyciąganie wniosków i nauki z potencjałów energii generowanych przez istoty. Pomaga to lepiej zrozumieć tą sfere i być bardziej skutecznym.

Nigdzie nie jest napisane że cokolwiek boi się wahadła ale poprzez pracę wahadłem możesz zrobić krzywdę i tu miała rację. Odpowiedź ta jest tzw. odpowiedzią wielowymiarową a forma odczuwanej krzywdy jest również ważna jednak akurat tłumaczyć mi się Tobie tego nie chce.
Praca z podświadomością , również opiera się na wahadle które jak znasz zasady pracy wiesz pewnie że potrafi wskazywać różne formy energii od cieków, bloki ,czakry czy właśnie istoty. Jest to jedno z lepszych narzędzi dla początkujących czy zaawansowanych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości