Pakt z diabłem;]

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
|-_-|
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Re: Pakt z diabłem;]

Post autor: |-_-| » 2009-12-31, 16:49

NIE. ;]

"To, co dzisiaj jest dowiedzione, kiedyś było fantazją." - William Blake

I'm woman...
NM_ONE
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: NM_ONE » 2010-01-01, 23:30

Jeżeli jest się świetnym człowiekiem to za pomocą własnych osiągnięć marzenia mogą się spełnić...Inaczej to się nie liczy...Z resztą Szatan jest podstępny,jest największym z kłamców więc może Cię łatwo oszukać a potem wykorzystać...I pójdziesz do piekła.
NEVER!
Kryptozoolog
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Kryptozoolog » 2010-01-02, 14:02

Szatan największym z kłamców? Piekło?
Bajka dla dzieci, które nie chcą odmówić paciorka przed snem.
Wojna to sztuka wprowadzania w błąd. Wojna to obszar życia lub śmierci, droga do przetrwania lub zagłady. Szczytem umiejętności jest pokonanie przeciwnika bez walki. Nie żałujcie pieniędzy, bo pieniądz w ten sposób wydany, zwróci się stukrotnie.
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-01-02, 15:17

Chętnie bym Ciebie oddała diabłu żebyś taki pierdół nie pisał...ale tak się, niestety, chyba nie da.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Kontakt:

Post autor: Sothis » 2010-01-02, 16:15

Danas, Twa wypowiedź skierowana była do Kryptozoologa, czy autora niniejszego tematu? :>
A nawiązując do wątku, ja rozumiem, że to jest off-topic, luz-blues i te sprawy, ale niektóre tematy tu zakładane są po prostu kuriozalne (żeby nie użyć bardziej dosadnego określenia). ;]
Ὅταν ὁ δαίμων ἀνδρὶ πορσύνῃ κακά, τὸν νοῦν ἔϐλαψε πρῶτον
Kryptozoolog
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Kryptozoolog » 2010-01-02, 17:28

Wybacz DanaS, ale jeśli do mnie to pękam ze śmiechu.
Jestem też ciekaw jak to ma wyglądać w piekle czy raju. Mamy ciała jak ludzie normalnie na Ziemi? To w takim razie możemy się okaleczać i znowu umrzeć? Skoro tak to gdzie wtedy? Na ucztę Odyna? Czy do Ozyrysa?
Wojna to sztuka wprowadzania w błąd. Wojna to obszar życia lub śmierci, droga do przetrwania lub zagłady. Szczytem umiejętności jest pokonanie przeciwnika bez walki. Nie żałujcie pieniędzy, bo pieniądz w ten sposób wydany, zwróci się stukrotnie.
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-01-02, 18:48

Chyba Odyńca Krypto. A żeby nie było, że się ode mnie biednemu Krypto obrywa niniejszym ogłaszam: moje słowa były do NM_ONE.

P.S. Sothis, znaczy się "do dupy" tak?
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
kaszunia1
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: kaszunia1 » 2010-01-03, 00:24

za nic w świecie nie oddała bym duszy diabłu wzamian za to co tylko chce...
mam swoj kręgosłup moralny...
Życie jest za piękne i za krótkie, żeby móc na 100% poznać możliwości miłości - w każdym aspekcie.

Z kolei nie każdy ma szczęście przeżyć miłość w swoim życiu

ALE ZAWSZE POZYTYWNIE. JEŚLI KTOŚ CIEBIE ZRANIŁ TO KUP KASK I ZAŁÓŻ GO NA TYŁEK- BO KTO MA MIĘKKIE SERCE MUSI MIEĆ TWARDĄ DUPĘ... ;P
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-01-05, 17:10

Myślę, że na każdego człowieka przychodzi taki moment w zyciu, że nie ważne jak twrdy byłby Twój kręgosłup, złamałabyś się. Nigdy nie mów nigdy.
Awatar użytkownika
kaszunia1
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: kaszunia1 » 2010-01-06, 00:23

nie mowie ze nie ... ale napewno nie zdała bym swojej duszy diabłu.
Życie jest za piękne i za krótkie, żeby móc na 100% poznać możliwości miłości - w każdym aspekcie.

Z kolei nie każdy ma szczęście przeżyć miłość w swoim życiu

ALE ZAWSZE POZYTYWNIE. JEŚLI KTOŚ CIEBIE ZRANIŁ TO KUP KASK I ZAŁÓŻ GO NA TYŁEK- BO KTO MA MIĘKKIE SERCE MUSI MIEĆ TWARDĄ DUPĘ... ;P
NM_ONE
Zaawansowany
Zaawansowany

Post autor: NM_ONE » 2010-05-06, 23:06

"...moje słowa były do NM_ONE"
Że niby co to miało znaczyć od NM_ONE?
Myślę że oddanie duszy zależy od siły woli...I desperacji danego człowieka.Jednak to nie jest rozwiązanie,byłam często w wielkim dołku i wiedziałam że mogę to zrobić i wiedziałam jak jednak coś mnie powstrzymało...Moja wolna wola...
ODPOWIEDZ