ouija

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Vodnik
Tropiciel
Tropiciel

Re: ouija

Post autor: Vodnik » 2008-11-13, 03:26

Właśnie namówiłem kumpla (ja nie mam łyżeczek :P) by to przeczytał i sprawdził., lipa. Albo opis słaby, albo bajka. Stawiam na drugą opcję...

Quid magis est saxo durum, quid mollius unda? Dura tamen molli saxa cavantur aqua.
Cóż twardszego nad skałę, a bardziej miękkiego od wody? A jednak miękka woda drąży twardą skałę.
paranormal
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: paranormal » 2008-11-13, 19:34

to przyjdź do mnie i mi wytłumacz logicznie działanie tego.. Bajki by mi się pisać nie chciało..

Być może coś źle zrobił..
Kiedy odejde, wszystko bedzie takie samo, matki beda kochac, dzieci mówic: mamo... Kiedy umre wszystko bedzie zyc, ptaki beda spiewac i nie zmieni się nic Kiedy ja bede w niebie za grzech pokutowac, ludzie beda szczesliwi, beda lubic, kochac. Kiedy mnie juz nie bedzie, wszystko bedzie gralo, las bedzie szumial, slonce swiat oswietlalo. Kiedy bede w przestworzach, to wszystko zostanie, tylko mnie juz nie bedzie.... ...I nic się nie stanie...
Gilbert
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Gilbert » 2008-11-13, 19:57

Jakby Ci się nie chciało to wyjaśnij raz jeszcze jak to trzeba zrobić?
Vodnik
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Vodnik » 2008-11-14, 03:24

To ja też proszę o *dokładny* opis. Możesz także dołączyć dokumentację w postaci filmiku, nawet z telefonu... a przyjść to chyba nie przyjdę bo obecnie mieszkam w wawie;/
No ale jak się uda, to jesteś mój guru;D

P.S. Starczą może 2 łyżeczki? Albo 2 łyżeczki i 2 widelce? Bo jam biedny student, co nawet o łyżeczki żebrać musi xD
Quid magis est saxo durum, quid mollius unda? Dura tamen molli saxa cavantur aqua.
Cóż twardszego nad skałę, a bardziej miękkiego od wody? A jednak miękka woda drąży twardą skałę.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum

Post autor: Arek » 2008-11-15, 05:03

Ja paranormala nie krytykuję, ale chętnie bym to sam spróbował, jeśli nam dokładną instrukcję prześle.
pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
paranormal
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: paranormal » 2008-11-15, 12:21

prześle prześle jeszcze dziś ;D

sam w to nie wierzyłem ;p

ale jak zaczęło wychodzić to już było inaczej ^^ Nie rozumiem jak to działa ale dziwne jest to, że np. w jednym tyg zrobie to 6 razy, wyjdzie 4. W drugim jakby kompletnie mi się 'manna' kończyła i na 8 razy wychodzi 0. Jakbym jakiegoś forca tracił ;) nagram filmik to Wam prześle .. ;D

Vodnik biedy studencie :?
Mnie uczono, że 4łyżki :one: ;D
Kiedy odejde, wszystko bedzie takie samo, matki beda kochac, dzieci mówic: mamo... Kiedy umre wszystko bedzie zyc, ptaki beda spiewac i nie zmieni się nic Kiedy ja bede w niebie za grzech pokutowac, ludzie beda szczesliwi, beda lubic, kochac. Kiedy mnie juz nie bedzie, wszystko bedzie gralo, las bedzie szumial, slonce swiat oswietlalo. Kiedy bede w przestworzach, to wszystko zostanie, tylko mnie juz nie bedzie.... ...I nic się nie stanie...
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2008-11-15, 13:03

Vodnik, przejdz się po akademiku, pozbieraj :P a jak Ci zacznie wychodzic to moze na tym zarobisz nawet i juz nie bedziesz biedny? :P
Twoja Pańcia.
ODPOWIEDZ