Oświadczenie z dnia 9 lutego 2010

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Oświadczenie z dnia 9 lutego 2010

Post autor: Ivellios » 2010-02-09, 02:54

W nawiązaniu do pewnych wątpliwości zgłoszonych przed jednego z redaktorów serwisu nieznane.pl oświadczam, iż nigdy nie wysyłałem do redakcji nieznane.pl żadnych artykułów mojego autorstwa ani też wykonanych przeze mnie tłumaczeń. Żaden z tych tekstów nie stanowi też własności serwisu nieznane.pl (co zasugerował wspomniany redaktor).

Redakcja nieznane.pl jedynie skopiowała dużą część artykułów z serwisu Paranormalium, zgodnie z warunkami licencji Creative Commons podając Paranormalium jako źródło.

Administrator Ivellios
dnia 9 lutego 2010 r.

Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Re: Oświadczenie z dnia 9 lutego 2010

Post autor: Darnok » 2010-02-09, 16:46

Żałosne- admin, który nazywa "bucem" osobę, która w lwiej części współtworzy jego stronę (przynajmniej merytorycznie- pokłady idiotyzmu u tego jednego typa starczą na całe jego kochane forum, a mógłby jeszcze się podzielić z innymi forami).
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
ODPOWIEDZ