Opuszczone miejsca.

Rozmowy na tematy niekoniecznie ściśle ezoteryczne. Co nowego w nauce? Co ostatnio odkryto, a co zbadano? Co już wiemy, a czego jeszcze nie wiemy?
Paranolmaliczna
Nowa Krew
Nowa Krew

Opuszczone miejsca.

Post autor: Paranolmaliczna » 2014-01-31, 00:17

Witam.Jestem nowa i wiem był już kiedyś taki temat ale byl on prowadzony w połowie 2013 roku o ile dobrze pamiętam. I ciekawią mnie opuszczone miejsca i nie tylko temu, że jestem z pasji fotografem, ale od kiedy pamiętam bardzo interesowały mnie takie miejsca a szczególnie takie, w ktorych odbywały się masowe mordy czy inne takie. Jeśli wiecie o takich miejscach, które są w ślasku to prosze powiedzoeć. Nie musza być miesca, w których odbywaly się mordy ani takie ktore sa nawiedzone, bo wystarczy mi ze mieszkam niedaleko nawiedzonego domu . Po prostu szukam jakis pieknych opuszczonych miejsc.

×Paranormaliczna.

Ludzie to tylko istota,która nie zna prawdy o istnieniu.

×Paranolmaliczna.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Administrator
Administrator
Kontakt:

Re: Opuszczone miejsca.

Post autor: Pandemonium » 2014-01-31, 16:35

Obrazek
Format trochę przyduży, ale jestem modem to mogę! ^^ Zdjęcie jest tego warte.

Żeliszów, opuszczony kościół ewangelicki - jeden z piękniejszych przykładów. Ogólnie to wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. Musisz zrobić sobie rekonesans i poszukać jakichś zamków, pałaców, czy opuszczonych cmentarzy ;) Ja sam mam fajne zdjęcia pewnego opuszczonego dworku w Świnicach Warckich; też się interesuję fotografią więc wiem, że takie miejsca to raj. Posiadają głębię i klimat, który bardzo łatwo uchwycić w kadrze.
呪い
ODPOWIEDZ