OKALECZENIA BYDŁA

Rozmowy na tematy niekoniecznie ściśle ezoteryczne. Co nowego w nauce? Co ostatnio odkryto, a co zbadano? Co już wiemy, a czego jeszcze nie wiemy?
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Post autor: FaKtoMaaN » 2009-05-03, 22:35

Okaleczenia zwierząt a UFO

To jeden z najbardziej przykrych i dramatycznych wątków poruszanych we
współczesnej ufologii. Okaleczone zwierzęta, głównie krowy, znajdowane na polach farmerów w Ameryce, Kanadzie, Ameryce Płd. a nawet w Europie to niezaprzeczalny fakt. Opinii publicznej stał się znany w 1967 roku, kiedy na jednej z farm w Colorado w USA znaleziono martwą klacz z głową odartą z ciała, pustym wnętrzem klatki piersiowej i całkowitym brakiem krwi.


Przypadki takie zdarzały się wcześniej, ale ten odnotowany został w wielu pismach całego świata. Jeden z lekarzy medycyny pobrał tkanki tego konia i po mikroskopowych badaniach doszedł do wniosku, że cięć dokonano za pomocą wysokiej temperatury. W tamtych czasach jeszcze nie stosowano laserów.
Zastanawiające było to , ze w tamtym okresie obserwowano dziwne światła na niebie a indiańskie legendy od dawna opowiadają o tym rejonie jako nawiedzanym prze jakieś niesamowite obiekty i światła.
Sprawa nie zakończyła się na tym przypadku. Z wielu rejonów obu Ameryk i Kanady wciąż napływały doniesienie o podobnych wydarzeniach.


W zrealizowanym w drugiej połowie lat 70-tych słynnym filmie dokumentalnym pt. „UFO - to się rozpoczęło” sprawa okaleczenia zwierząt zajęła 15 minut tego ponad godzinnego filmu. W tamtych czasach liczba okaleczeń była olbrzymia. Zdarzało się kilka wezwań dziennie od farmerów, którzy znajdowali na swoich polach martwe bydło. Pojawiły się wówczas różne hipotezy co do sprawców tych zdarzeń. Jedni mówili, że to robota satanistów, inni sugerowali rządowe, tajne eksperymenty. Te teorie zostały jednak szybko obalone. W stanie Colorado sprawą zajęło się miejscowe FBI. Oficer tego biura Carla Whiteside większość okaleczeń zakwalifikował jako ataki drapieżników na bydło.

Jeden z pierwszych dziennikarzy badających tą sprawę Bill Jackson
miał na ten temat odmienne zdanie. Farmerzy często spotykają się z drapieżnikami próbującymi atakować ich bydło. Dla nich rany okaleczonych krów w żadnym wypadku nie były podobne do tych jakie miały martwe krowy. Weterynarze niechętnie zabierali głos w tej sprawie widząc problemy z racjonalnym wyjaśnieniem powodów śmierci zwierząt. Jednak dr Wiliam Fitzgerald, ówczesny weterynarz kliniki dla zwierząt w Colorado tak zareagował na przypisanie znanych mu okaleczeń bydła drapieżnikom: „Jeżeli to były drapieżniki to chodziły na dwóch nogach i miały 25-centymetrowy nóż w rękach.”

W 1980 roku sprawa nabrała ponownie rozgłosu, gdy telewizyjna reporterka Linda Moulton Howe nakręciła słynny reportaż na ten temat pt. „Strange Harvest” /”Dziwne Żniwa”/. Wywołał on wielkie poruszenie. Sugerował, że stoją za tym jakieś tajne ziemskie eksperymenty. Jednak dalsze dziennikarskie śledztwo w tej sprawie zaprowadziło Linde Howe na pozycje ... ufologiczne.
Dzisiaj występuje ona na konferencjach ufologicznych stawiając również pytanie: jeśli za tymi okaleczeniami zwierząt stoi jakaś rasa istot pozaziemskim, to po co oni to robią? Odpowiedzi niestety mogą być niepokojące.


źródło:
http://januszzagorski.pl


I WANT TO
BELIEVE
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Post autor: Arek » 2012-05-23, 09:01

Tak ten artykuł pokazuje tą dziwaczność tego zjawiska, ten film widziałem 4 lata temu, ale jakoś nie poszedł echem w świat, dziwne nie?, jak jakiś tam znany aktor głośno pierdnie to na wszystkich kanałach pokazują, a taka znana postać jak Linda z swoim filmem zostaje w trzeciej lidze, smutne to

----------------------------------------------------------------------------------------
Raport NIDS
Pokazane są tam pobieżnie dwa przypadki okaleczenia zwierząt, ciekawa jest rozmowa telefoniczna z byłym zastępcą szeryfa w Utah. Ten świadek opowiada między innymi o tym jak po paru przypadkach okaleczeń właściciele bydła wraz z policją patrolowali nocą rejon żeby znależć winowajców. Na pobliskim małym lotnisku doszło do lądowania małego samolotu oraz 3 czarnych nieoznakowanych helikopterów, ów świadek zdążył w porę wjechać radiowozem na pas startowy żeby widzieć przekaz walizki oraz stanąć oko w oko z jegomościem z helikoptera.

2 wywiad jest prowadzony z innym szeryfem w stanie spoczynku który miał potwierdzić relację świadka powyżej, szeryf nie tylko potwierdza zeznanie ale także dodaje ciekawostki jak np. ta że ekwipunek czarnych nieoznakowanych helikopterów nosił mały znak "The Property of U.S. Army".
Czy helikoptery miały związek z okaleczeniami zwierząt , czy to tylko przypadek? , trudno powiedzieć z 100% pewnością, wiele mówi za i przeciw.

Raport w całości:

http://www.noufors.com/Documents/cache_ ... report.pdf
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
patyk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2020-07-19, 03:59
Nastrój:

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Post autor: patyk » 2020-07-28, 03:41

Ludzie są z natury głupi i wierzą we wszystko co im media podsuną. Ostatnimi czasy socjotechnika wręcz dostaje orgazmu - tak to działa na ludzi, więc zastanówcie się prosze 10 razy po wszystkim co usłyszycie i przeczytacie. Okaleczanie bydła to fikcja literacka. Okej, może nie do końca, bo sa jakieś zdjęcia, filmiki, tylko zastanówcie się zawsze nad drugim dnem takiej operacji mis/informacji. Krótko mówiąc, można powiedzieć, że to co akurat poszło do mediów nie jest tym co powinno, a zasłoną dymną przed innymi wydarzeniami.
Pomijam oczywiście fakt DLACZEGO akurat wszystko działo się na terytorium USA - okaleczanie zwierząt, ufo, porwania masowe dzieci itd itd. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
Awatar użytkownika
FralTral
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-05-19, 10:57
Nastrój:

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Post autor: FralTral » 2020-07-29, 16:33

patyk pisze:
2020-07-28, 03:41
Pomijam oczywiście fakt DLACZEGO akurat wszystko działo się na terytorium USA - okaleczanie zwierząt, ufo, porwania masowe dzieci itd itd. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
W UK, Francji, Włoszech, RPA, Polsce, Rosji też się zdarzają
Każdy z nas o coś walczy na własny sposób
O prawa, smak rozgłosu, o prawa do głosu
Albo o prostsze rzeczy jak spokojny sen
patyk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2020-07-19, 03:59
Nastrój:

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Post autor: patyk » 2020-08-02, 02:07

FralTral pisze:
2020-07-29, 16:33
patyk pisze:
2020-07-28, 03:41
Pomijam oczywiście fakt DLACZEGO akurat wszystko działo się na terytorium USA - okaleczanie zwierząt, ufo, porwania masowe dzieci itd itd. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.
W UK, Francji, Włoszech, RPA, Polsce, Rosji też się zdarzają
No, wiesz...Tutaj dochodzimy do innego sedna (o ktorym to dowiemy się za xx lat), ale zrozum, ze jezeli rasa X chcialaby pozyskac jakis organ (pomijajac oczywiscie fakt, ze musiala by byc akurat w naszym systemie...nie wiem jak to nazwac, gestosci?), zmaterializowac się, zmaterializowac pojazd swoj (pomijajac czy to w ogole byloby potrzebne, jesli istoty te byly/sa w rzeczywistosci tworami energetycznymi), to jakim cudem mieliby zabrac te organy do siebie...? Zmaterializowaliby się, potem ZDEmaterializowali, przeistoczyli w energie i....no i co z tym organem ? Rozpadlby się chyba, stalby się energia rowniez.
Tak więc gadanie o poraniach przez ufo, okaleczania ludzi, zapładniania, siania bylin pod powierzchnia ziemi....no przykro mi to stwierdzic (i wybacz że zniszczyłem twój światopogląd), ale jestem na nie, na duuuże nie.
patyk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2020-07-19, 03:59
Nastrój:

Re: OKALECZENIA BYDŁA

Post autor: patyk » 2020-08-02, 02:11

FaKtoMaaN pisze:
2009-05-03, 22:35
Okaleczenia zwierząt a UFO
Sugerował, że stoją za tym jakieś tajne ziemskie eksperymenty. Jednak dalsze dziennikarskie śledztwo w tej sprawie zaprowadziło Linde Howe na pozycje ... ufologiczne.
Przepraszam, ale co miała powiedzieć ? Że stoją za tym międzynarodowe koncerny, może farmaceutyczne, może militarne, które niszczą zwierzęta, okaleczają (o ludziach, dzieciach nie wspomnę) ? Pewnego dnia zapewne przyszli do niej panowie i powiedzieli, że albo obróci wszystko o 180 stopni, albo jeszcze tego samego dnia popełnią jej samobójstwo.
Podobna sytuacja jest obecnie z tym wirusikiem, ale o tym to ja aż boje się gadać - takie pieniądze idą za tym, więc może życie to dosłownie ziarenko piasku na plaży - nie liczy się, albo nie liczyłoby się.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość