Strona 1 z 1

Ofiary z dzieci dla lucyfera wśród finansowych elit?

: 2017-07-01, 04:03
autor: Celtis
Niedawno natknąłem się na wywiad z holendrem Ronaldem Bernardem - rzekomo byłym, dużym graczem finansowym. Wywiad przetłumaczyli na j.polski ludzie z przeczywistosc.pl, został on umieszczony na kanale youtube Pana Pawła Bednarza założyciela Fundacji im.Dobrego Pasterza.

Po uważnym wysłuchaniu tego co ma do przekazania Ron można stwierdzić, że człowiek ten mówi prawdę. Oczywiście należy kierować się również sceptycyzmem i założyć, że może to być podstawiona osoba, wyuczony aktor, który potrafi zagrać na uczuciach, dezinformator, z tym, że nie bardzo wiem jaki miałby być cel rozsiewania tych informacji?

Grono odbiorców przekazu dotyczy około 350-400 tysięcy osób jak zdążyłem się zorientować. Czy chodzi o małostkowe przygotowanie sobie gruntu pod przyszłe płatne wywiady, wydanie książki i zarobienie na tym? Nie sądzę, a jeśli to aktor, zobaczcie wywiad - czyż nie należy się oskar dla Ronalda? Wielu z Was pewnie widziało już wywiad, bardzo polecam wszystkim, którzy jeszcze nie natknęli się na te informacje o zapoznanie się z nimi:
Whistleblower Ronald Bernard -Jak się sprawy mają.
Zapraszam do dyskusji.

Re: Ofiary z dzieci dla lucyfera wśród finansowych elit?

: 2017-07-31, 16:10
autor: Celtis
Podaję działający link do filmu, bo tamten został usunięty:

Ronald Bernard ujawnia sekrety światowej finansjery