Strona 1 z 15

O UFO ogólnie

: 2008-01-17, 00:35
autor: Gość
A na początek mały klip.
Niestety tylko trailer ,jeśli ktoś zna link z całym to proszę o podanie


Co o tym myślicie? To co widzimy to fakt czy złudzenia waszym zdaniem?

A to:

??? moim zdaniem fałszywka.Akurat by wiedział gdzie te UFO poleci i tam nakierował kamerę,a zwłaszcza z taką prędkością;]
Lub to:

Patrzę chińskie to mówię od razu że fotomontaż bo chiniole to wszystko umieją zrobić.
Czemu na 90% filmach o NOL te statki są tak dziwnie zrobione tzn widać że są bardzo daleko ale są duuuuże? to dlatego tłumaczy fotomontaż.

http://uprowadzenia.cba.pl/ -wczoraj się na to stronkę napotkałem;] dosyć ciekawe jak ktoś czytać lubi;]

http://***do widzenia***/?i=1258 --hm...???co wy na to? biorę odrazu pod uwagę (jeśli to by był fotomontaż) to musieli by być na zewnątrz ale jak by to zrobili? bo słychac wiatr muszą być na zewnątrz.
A spójżcie odrazu na opis po filmem cytuje : ,,To dziesięć myśliwców F-16 Rezerwy Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych było źródłem świateł zaobserwowanych w tym miesiącu na niebie w Teksasie” – to fragment oświadczenia wydanego przez armię. Dowództwo Rezerwy Sił Powietrznych tłumaczy, że ósmego stycznia myśliwce F-16 brały udział w nocnej misji ćwiczebnej w wojskowej przestrzeni powietrznej Bronwood, przeznaczonej właśnie do prowadzenia takich szkoleń. Czyżby następne próbowane zatajenie faktu i dowodu na to że to UFoludki?

: 2008-02-23, 15:17
autor: asto
Hmm w ten trzeci film nakręcony wierze aczkolwiek nie jestem przekonany do niego w 100%. :P
Jeśli chodzi ogólnie o istoty poza ziemskie to wierze w nie w 100% :) Na pewno jest gdzieś życie poza ziemskie :roll: :wink:

Re: O UFO ogólnie

: 2009-04-08, 11:06
autor: FaKtoMaaN
no ten trzeci film naprawdę robi wrażenie <wow>

Re: O UFO ogólnie

: 2009-04-09, 10:33
autor: Vozone
Zgadzam się z poprzednikami...
Trzeci najlepszy jeszcze takiego nie wiedział... to znaczy w taki sposób ukazującego istoty po za ziemskie...
Ale technika w dzisiejszym czasie poszła tak bardzo do przodu, ze wszystko da się sforsować..
Osobiście nie wierzę w UFO... xDD

Re: O UFO ogólnie

: 2009-04-26, 10:55
autor: Ethoris
3 film bardzo dobry, jest to jeden z najlepszych dowodów na istnienie UFO, a najlepszy jest komentarz Dowództwa Rezerwy Sił Powietrznych, że to były samoloty F16, ehh nie wiem, ale w życiu nie widziałem półokrągłego F16 ;], a z deka już przeżyłem. Pozdrawiam

Re: O UFO ogólnie

: 2009-04-30, 15:50
autor: FaKtoMaaN
dowodów jest bardzo wiele, jedne autentyczne inne zmontowane, ale sceptycyzm jest zdania: Jak sam nie zobaczy to nie uwierzy.. A co do tego F16 to nie widzialem zeby potrafiły one stać w powietrzu w bezruchu..

Re: O UFO ogólnie

: 2009-05-17, 04:03
autor: Ivellios
Przed chwilą pojawiło się na stronie głównej Paranoralium:

Mieszkańcy miasta Sienelnikowo na Ukrainie donoszą od tygodni o obserwacjach dziwnych obiektów przemieszczających się po niebie. Badaczom z Centrum Badań Zjawisk Anomalnych z ufologiem Władisławem Kanukiem udało się sfilmować jeden z obiektów. Na filmie widać ogromną błyszczącą różową kulę powoli opadającą ku ziemi.

Artykuł:
http://www.paranormalium.pl/768,37,artykul.html

Materiał filmowy:
http://www.paranormalium.pl/JcUcyfNW2Uc,film.html

Re: O UFO ogólnie

: 2009-05-17, 12:18
autor: FaKtoMaaN
wielu świadków, czyli faktycznie tam musi coś być.. tylko czemu na tym filmie gościowi się tak ręce trzęsą jakby padaczki dostał?? ehh.. ale film wydaje się być autentyczny.

Re: O UFO ogólnie

: 2009-05-17, 15:44
autor: Ivellios
Każdemu by się chyba ręce trzęsły, jakby zobaczył UFO :P
Trzeba jeszcze pamiętać, że większość filmów przedstawiających UFO jest nagrywana przy użyciu dużego zoomu - a to powoduje jeszcze większą "łapskotrzęśliwość" obrazu.

Re: O UFO ogólnie

: 2009-05-19, 22:08
autor: Chmielek
Wiadomo, że każdy jakby zobaczył UFO to by się trząsł ze strachu. Zawsze jak mi się śni UFO to też się boję. Tylko wiadomo gdzie UFO tam zaraz władze mówią że to balon meteorologiczny czy coś w tym stylu. Wierze w inne, pozaziemskie cywilizację, wierzę na 100%

Re: O UFO ogólnie

: 2009-05-20, 07:49
autor: Arek
Ale ruscy umię strzelać!, czytaliście ile ufo już zestrzelili?.
Szkoda że to tak daleko , sam bym się chętnie na czaty tam wybrał.
Ciekawy artykuł

Re: O UFO ogólnie

: 2009-05-21, 23:27
autor: IteratorZX81
Długo mnie tu nie było, więc witam ponownie. A w życie pozaziemnkie wierzę - gdzieś musi takowe być. A czy inteligentne, czy tylko zwierzątka i roślinki to już inna sprawa. Ja kilka razy ufo widziałem, ale nigdy się nie bałem. Ogólnie to strachajło nie jestem, wyznaję zasadę, że "najwyżej będę dead". A jak będę dead, to już niewiele będzie mnie obchodziło. Nie wiem kiedy przylecą, nie wiem, czy to było prawdziwe ufo, czy przywidzenia, albo inwersja temperatur, nie wiem czy to stanie się za naszego życia, ale jedno jest pewne: COŚ tam jest. A czy to inteligentne życie, czy tylko zwierzątka i roślinki to już inna sprawa.

Re: O UFO ogólnie

: 2009-05-25, 11:45
autor: FaKtoMaaN
że jest tam coś, jest bardziej pewne niż to ze nic nie ma... jakby nie patrzyć, to już na Marsie bakterie znaleźli, heh o dziwo to opublikowali :) , wiec, już można mówić ze coś tam jest, pozaziemskiego, jakieś żywe stworzenie..

Re: O UFO ogólnie

: 2009-06-13, 17:44
autor: FaKtoMaaN
a co w nim takiego dziwnego? że od razu podrobiony?

Re: O UFO ogólnie

: 2009-06-19, 22:27
autor: (R)ivenion(10)
Wierzyć można w wiele rzeczy ale to że istnieje UFO(NOL) powinniśmy przywyknąć, bo niemożliwym jest to iź gdy my istniejemy tak krótko, to mogą być cywilizacje o wiele potężniejsze a nas one dopiero odkrywają bo mieszkamy może na dalekim odludziu w jakimkolwiek znaczeniu tego słowa.

Dziwi mnie to iź niektórzy boją się uwierzyć... Czyżby to strach ich blokował ?

Re: O UFO ogólnie

: 2009-06-19, 23:27
autor: FaKtoMaaN
Może nie tyle że boją , tylko nie chcą.. obecnie człowiek interesujący się tego typu sprawami, jest ignorowany a następnie wyśmiewany.. więc najłatwiej w większości ludziom, jest pozostać sceptycznie nastawionym co do obcych cywilizacji, czy też ogólnie zjawisk nadprzyrodzonych.. Osobiście uważam że o wiele więcej ludzi wierzy w te zjawiska niż podają sondaże, lecz po prostu wolą się do tego nie przyznawać..

Re: O UFO ogólnie

: 2009-06-20, 03:20
autor: Arek
I tak jest!, zgadzam się z wami

Re: O UFO ogólnie

: 2009-08-23, 19:03
autor: FaKtoMaaN
ja znam większość takich ludzi, nie wiem czy bym skłamał jakbym powiedział że nie znam nikogo innego kto by wierzył w to coś, czyli UFO:)..